Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
Witek
|
aktualizacja

"Doświadczony" menedżer Pięknych i Młodych bagatelizuje AGRESYWNE ZACHOWANIE partnera Magdy Narożnej: "Wczoraj było pewnie sto milionów form przemocy na świecie"

303
Podziel się:

"Po jakiego c**ja do mnie dzwonicie?" - kontynuował przedstawiciel zespołu w rozmowie z Pudelkiem. Umiejętności komunikacji opanował do perfekcji?

"Doświadczony" menedżer Pięknych i Młodych bagatelizuje AGRESYWNE ZACHOWANIE partnera Magdy Narożnej: "Wczoraj było pewnie sto milionów form przemocy na świecie"
(Instagram.com)

O członkach discopolowego zespołu Piękni i Młodzi zrobiło się głośno, gdy w czerwcu za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowali o rozwodzie. Magda i Dawid Narożni przekazali wówczas fanom, że ich sytuacja osobista zupełnie nie wpłynie na działalność artystyczną. Jednocześnie zaznaczyli, że mimo rozstania, zespół wciąż funkcjonować będzie w niezmienionym składzie, a oni sami ze względu na dobro dziecka, zamierzają żyć w zgodzie.

Jak to zazwyczaj w życiu bywa, łatwiej jest coś powiedzieć, niż zrobić. Choć początkowo wydawało się, że wokaliści dojrzale podchodzą zarówno do rozpadu relacji, jak i swoich wyjątkowo szybko poznanych nowych partnerów, nic bardziej mylnego. W czwartek donosiliśmy o starciu nowego chłopaka Magdy, Krzysztofa i ukochanej Dawida, Joanny. Z zamieszczonych przez partnerkę Narożnego zdjęć i nagrań wynika, że została ona zaatakowana przez Krzyśka, którego określiła jako "kryminalistę", twierdząc, że jest jego czwartą ofiarą. Na udostępnionym za pośrednictwem instagramowego profilu wideo widzimy, jak agresor uderza, broniącą się sprayem Joannę w okolice głowy.

Postanowiliśmy skontaktować się z menedżerem Pięknych i Młodych. Niestety, osoba, do której funkcji między innymi należy kontakt z mediami, nie sprawiała wrażenia do tego kompetentnej. Prośbę o komentarz mężczyzna zbył wymijającą odpowiedzią:

Ja jako menedżer… Nie, nie, dzwońcie, gdzie chcecie… To nie ma sensu, ja już za długo jestem w branży, mam 170 artystów, takich sytuacji już mieliśmy dużo, wiem jak to jest, wiem jak kończy się komentowanie - zaczął "doświadczony" menedżer.

Gdy wskazaliśmy, że cała sprawa jest poważna, bowiem mamy do czynienia z przemocą wobec kobiety, przedstawiciel grupy stwierdził, że to nie pierwsza i nie ostatnia tego typu sytuacja na świecie:

Wczoraj było pewnie sto milionów form przemocy na świecie. Jutro będzie znowu jakaś przemoc - kontynuował ku naszemu zaskoczeniu mężczyzna. Nie mam na ten temat zdania i nie chcę go mieć.

W dalszej części rozmowy bezpośredni menedżer Narożnych powiedział, że nie zamierza z nami dłużej rozmawiać, twierdząc, że go "denerwujemy i przerywamy mu pracę".

Po jakiego c...ja do mnie dzwonicie? Uszanujcie mój czas. Proszę mi nie dzwonić - usłyszeliśmy.

Myślicie, że klienci są zadowoleni z jego usług?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(303)
JONASZ
4 lata temu
patologia z kasą
343
4 lata temu
Dlaczego promujecie osoby które niczego sobą nie reprezentują?
Ona
4 lata temu
Patocelebryty bez gustu muzycznego
aaa
4 lata temu
Ale prostaki
Aassi
4 lata temu
Jaki wstyd! Magda Narożna już od dawna nie cieszy się dobrą opinią w Łomży.
Najnowsze komentarze (303)
SANDRA
4 lata temu
POZDRAWIAM MAGDE NAROŻNĄ BUZIAKI PRZESYŁAM JEJ
Uuu
4 lata temu
Jakie gwiazdy taki menadżer
sołtys
4 lata temu
Ciekawe czy oberwała po korpusie krzesłem czy z plaskacza ?
Polik
4 lata temu
A czym jest ten pudelek że uzurpuje sobie prawo do wydzwaniania do wszystkich? Przecież ten portal to tylko kolejna odsłona patologii w Polsce
saren_kacper
4 lata temu
Nie macie ciekawszych tematów ? Hmm... a zapomniałbym artykuły z PUDLA są pisane tylko i wyłącznie w celu upokorzenia artysty. Dlaczego w wielu przypadkach nie umiecie sprostować swoich głupot wypisywanych na waszej stronie lub najzwyczajniej napisać artykuł gdzie nie ma ataku i hejtu na daną osobę ? :) Żałosne to jest jak i cała wasza działalność, dziękuje.
Errr
4 lata temu
Madzia wstyd
Fanka
4 lata temu
Podnosi rękę na obcą to na swoją też będzie podnosił, taki typ człowieka zero wartości! Ja to bym się bała dziecko z takim zostawiać! Powinni, stworzyć swoje zespoły i zakończyć pewien rozdział w rzyciu! Po co ze sabą się męczyć!
Pks
4 lata temu
Parę lat temu w Mikołajkach na Mazurach widzialem przypadek jak państwo Norożni wymieniali się między sobą epitetami A koleżankę Pana Daniela zabrało pogotowie
Rafael
4 lata temu
Po tym przestaje ich słuchać. Brak słów, sława i pieniądze uderzają do głowy. Nie spodziewałem się że p. Magda okaże się taką kobietą.
Dana
4 lata temu
Wstyd i kompromitacja na cała polske
Jurek
4 lata temu
Magda zespol piekni i mlodzi to tylko ty. Zostaw zespol to dawid moze grac na plazy nikogo to nie bedzie obchodzila.
Jurek
4 lata temu
Magda gdzie ty masz oczyj
W_a
4 lata temu
Jak dla mnie Wszystko ustawione ze strony byłego męża i partnerki aby odebrać córkę.. Po pierwsze czemu nie bronil partnerki tylko nagrywał? Po drugie wrócili po pół godziny z góry od razu przygotowani z gazem... A po trzecie w oswiadczeniu jakie wydał - pisze że partner jego bylej żony groził mu, wyzywal, i doszło do bójki bodajże w listopadzie, dlatego wszystko nagrywa.. A po czwarte ze zdjęć na instagramie wydaje się jakby córka nie akceptowala partnera matki - nie mają żadnych zdjęć we trójkę - w przeciwieństwie do partnerki ojca gdzie te zdjęcia pojawiają się co chwila - tak jakby zbierają dowody że córka więcej przebywa z nimi... Jak dla mnie wniosek nasuwa się sam 🤔
Anka
4 lata temu
Jaka sztuka taka kultura...czyli żadna
...
Następna strona