Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paww
|
aktualizacja

Magdalena Różczka apeluje o pomoc dla Ukrainy. "Każdy maleńki gest dobroci zmienia nasz świat na lepszy" (WIDEO)

Podziel się:

Magdalena Różczka w rozmowie z Pudelkiem nie ukrywała podziwu dla Polaków, którzy zaangażowali się w pomoc potrzebującym uchodźcom z Ukrainy. Zachęciła również do udziału w specjalnych zbiórkach.

Magdalena Różczka apeluje o pomoc dla Ukrainy. "Każdy maleńki gest dobroci zmienia nasz świat na lepszy" (WIDEO)
Magdalena Różczka apeluje o pomoc dla Ukrainy!

Tragiczne wydarzenia rozgrywające się od tygodnia w Ukrainie wywołały sprzeciw niemal całego świata. Codziennie z każdej strony napływają słowa wsparcia dla uchodźców oraz walczących na froncie żołnierzy. W pomoc zaangażowali się również celebryci, którzy nagłaśniają zbiórki pieniężne dla potrzebujących, a niektórzy udostępniają swoje mieszkania czy zapewniają transport uciekającym przed wojną Ukraińcom.

Zobacz także: Magdalena Różczka: "Należę do takich osób, które jak zaczynają działać, to przestają się dołować"

Swoje poparcie dla mieszkańców Ukrainy wyrazili również aktorzy podczas konferencji prasowej serialu "Tajemnica zawodowa". Magdalena Różczka nie ukrywała podziwu dla Polaków, którzy zaangażowali się w pomoc potrzebującym uchodźcom z Ukrainy. Choć z obawą przygląda się kolejnym doniesieniom, to złe emocje stara się zagłuszyć udzielaniem pomocy i zachęcaniem do tego innych.

W ciągu dwóch ostatnich lat wydarzyło się tyle rzeczy, że za każdym razem myślę, że więcej nie jesteśmy w stanie znieść. To wygląda jak koniec świata. Należę do takich osób, które jak zaczynają działać, to przestają się dołować. Każdy maleńki gest dobroci zmienia nasz świat na lepszy. Jeśli ktoś może, to teraz transportuje ludzi, jeśli ktoś ma mieszkanie i może je udostępnić, to to robi.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl