Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Małgorzata Kożuchowska ubolewa nad emisją OSTATNIEGO odcinka "Rodzinki.pl": "Serial był na "6", a kończy się ni w pięć, ni w dziewięć"

375
Podziel się

Z produkcją za pośrednictwem instagramowego profilu pożegnał się także dorastający na oczach widzów Adam Zdrójkowski.

Małgorzata Kożuchowska ubolewa nad emisją OSTATNIEGO odcinka "Rodzinki.pl": "Serial był na "6", a kończy się ni w pięć, ni w dziewięć"
(ONS)
bDoaXjeJ

W lutym nieoczekiwanie poinformowano o zaprzestaniu prac na planie popularnego serialu Rodzinka.pl. W związku z tym, że mimo upływających lat produkcja wciąż cieszyła się dużą sympatią widzów, decyzja TVP była sporym zaskoczeniem. Jak się okazało, nie spodziewały się jej nawet gwiazdy serialu.

Rozgoryczenia całą sytuacją nie kryli między innymi Julia Wieniawa, Tomasz Karolak czy Olga Kalicka. Aktorzy ubolewali nad tym, że decyzja o dalszych losach formatu została podjęta wyjątkowo nagle, bowiem oficjalnie w planach był jeszcze jeden sezon serialu.

bDoaXjeL
Zobacz także: Julia Wieniawa żegna się z "Rodzinka.pl: "Nawet nie dostałam oficjalnego maila"

Mimo publicznych słów żalu gwiazd produkcji, włodarze stacji pozostali nieugięci i w niedzielę wyemitowano ostatni odcinek Rodzinki.pl. Uczcić tę smutną chwilę instagramowym wpisem postanowił między innymi Adam Zdrójkowski. Serialowy Kuba udostępnił zdjęcie rodziny Boskich, które opatrzył pożegnalnym podpisem:

Dziękujemy! Jesteśmy po emisji ostatniego odcinka Rodzinki.pl. Fajnie ze przez tyle lat mogliśmy się z wami "widzieć". Dobrego dnia! - czytamy.

bDoaXjeR

Głos zabrała także Małgorzata Kożuchowska. Aktorka pokusiła się o kilka zdjęć z planu, na których pozuje z serialowym mężem i pociechami. 49-latka najwyraźniej wciąż nie może pogodzić się z końcem "rodzinkowej" przygody, czemu dowodzi jej wpis:

No i koniec! Dzisiaj ostatni odcinek Rodzinki.pl! Więcej nie będzie. Wspaniała ekipa, mnóstwo śmiechu i rodzinna atmosfera! Będę tęsknić! Szkoda, że kręcąc ten ostatni odcinek, nie mieliśmy pojęcia, że on zakończy całe 16 sezonów... No cóż... Serial był na "6", a kończy się ni w pięć, ni w dziewięć - pisze wyraźnie zawiedziona Małgosia.

Będziecie tęsknić za perypetiami rodziny Boskich?

bDoaXjeS
bDoaXjeT
bDoaXjfm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(375)
Gason
7 miesięcy temu
Na początku serial był super. Niestety wraz z dorastającymi chłopakami, robiło się tylko gorzej. Rodzinka oderwana od rzeczywistości. Wrzeszcząca postać Natalii działała wyjątkowo na nerwy.
Belf
7 miesięcy temu
Ileż można było słuchać krzykliwej Kożuchowskiej. Aktorka mierna, że o Wieniawie nie wspomnę. Nie można ot tak dzielić wolności seksualnej i ortodoksji na planie.
Ewa
7 miesięcy temu
Bardzo dobrze, że się skończył. Same wrzaski, krzyki nie dało się oglądać.
bDoaXjfn
Bjss
7 miesięcy temu
Ta wrzeszczàc bez opamiętania korzuchowska, to masakra, wreszcie ich zdjęli, przykład jak nie powinna wyglādać rodzina.
jagi
7 miesięcy temu
Kozuchowska grala tragicznie jeden wrzask
Najnowsze komentarze (375)
Magda
7 miesięcy temu
A jak się cieszą telewidzowie
izabela
7 miesięcy temu
Najważniejsze, że się skończył.
greta
7 miesięcy temu
owszem byly tam 2 fajne postaci,,,, Kulesza i Braciak,,, a i z dziadkami byly fajne odcinki,,, postac rozdartej kokieteryjnej Kożuchowskiej niestety zniechęcała do oglądania,,,,,
gość
7 miesięcy temu
Serial na 6????? Nie powiedzialabym,,,,irytująca Kożuchowska,,,, jej granie twarzą gadanie z jedzeniem w gębie,,, kokieteria doprowadzała widzów do szału,,,,,
ola
7 miesięcy temu
Serial kiepski nie ogladałam
bat
7 miesięcy temu
Szkoda
madka
7 miesięcy temu
szkoda, fajne było, życiowe. Bo to prawda, że Matki drą się tak samo jak Natalia na swoje rozpuszczone dzieciory. Wiem, bo sama się darłam. No przecież bić nie można, a bachory są teraz nieposłuszne, choć kochane :)
Gfddd
7 miesięcy temu
Po J.Kurskimw w TVP zostanie ziemia spalona jak po NAPALMIE i stado PiSowskich sługusów ...
bDoaXjff
ot tak
7 miesięcy temu
a mnie nie podobały się te nowe, dziwne seksi wątki podrywów spryczałych -Natkę i Ludwika przez dzieciaków Agatkę i Filipka/przychodzących od smarka do domu Boskich/...jest to niesmaczne i podjeżdża "pedofilstwem"
won
7 miesięcy temu
no i b.dobrze, trudno było patrzeć na tą oszustkę kożucha. Naprotechnologia? Żeby wejść w d. rydzykowi i kościołowi wciskała milionom ludzi, że nie robiła in vitro. ZAKŁAMANA TUFTA.
siłka
7 miesięcy temu
Nie rozumiem, dlaczego płaczesz, małgorzato? Przeciez to ty sprawiłaś że nie ma serialu, po rozmowie z Kurą i zostawiłaś ludzi bez pracy
Asia
7 miesięcy temu
Tacy byli przeszczęśliwi, ze z zawiści, miałam ochotę rozbić telewizor.
Gość
7 miesięcy temu
Okropny scenariusz, w każdym odcinku krzyk Natalii no i te buciory na stole ohyda.
anekika
7 miesięcy temu
NA RESZCIE! najglupszy serial wszechczasow
...
Następna strona
bDoaXjfH