Witek
|

Małgorzata Kożuchowska w żałobie! Aktorka pożegnała duchownego, który udzielił jej ślubu: "Z Panem Bogiem, kochany księże Piotrze. Do zobaczenia"

123
Podziel się

Gwiazda za pośrednictwem instagramowego profilu podzieliła się wspólnymi zdjęciami z kapłanem.

Małgorzata Kożuchowska w żałobie! Aktorka pożegnała duchownego, który udzielił jej ślubu: "Z Panem Bogiem, kochany księże Piotrze. Do zobaczenia"
(East News)

Małgorzata Kożuchowska nigdy nie ukrywała, że jest osobą wierzącą. Choć ostatnimi czasy aktorkę możemy oglądać w coraz odważniejszy kreacjach filmowych, prywatnie jest gorliwą katoliczką i nie zamierza się tego wstydzić. Jakiś czas temu uduchowiona 48-latka ubolewała, że środowisko filmowe nierzadko patrzy na nią krzywo z powodu jej wiary.

W sobotę za pośrednictwem instagramowego profilu Małgosia wróciła wspomnieniami do swojego ślubu z 2008 roku. Niestety, jak się okazuje, tym razem publikacja zdjęć z tak ważnego wydarzenia nie świadczy o tym, że gwiazda ma powody do radości. Obszernym opisem, który pojawił się pod fotografiami przedstawiającymi nowożeńców i udzielającego im sakramentu duchownego, aktorka postanowiła uczcić pamięć o zmarłym niedawno kapłanie.

Smutna wiadomość na koniec dnia. Wspaniały kapłan, piękny człowiek, świadek Pana Boga. Często mawiał: "Jeśli masz jakiś problem, coś cię dręczy, doszedłeś do jakiejś granicy w swoim życiu, masz tylko jedno wyjście: Jest taki gość, ten gość nazywa się Jezus Chrystus. Oddaj mu wszystko, ale bez stawiania warunków, zawierz mu całe swoje życie, a zobaczysz jakie cuda dla ciebie przygotował..." - pisze pogrążona w smutku Kożuchowska.

W dalszej części postu, który poświęciła zaprzyjaźnionemu księdzu, postanowiła nieco powspominać:

11 lat temu ks. Piotr Pawlukiewicz udzielił nam sakramentu ślubu. Do dziś mam w uszach jego wspaniałą homilię o tkanym wspólnie przez całe życie kobiercu. Drogi, kochany księże Piotrze, dziękuję Ci za wszystkie piękne słowa, za „Katechizm Poręczny”, za msze święte o 15 w św. Annie i za radiowe w św. Krzyżu! Dziękuję za Twoje świadectwo wiary, za miłość, ale i cierpliwość do ludzi, którzy zasypywali Cię niezliczonymi pytaniami, na które zawsze miałeś odpowiedź... - wspomina aktorka, po czym przytacza pewną anegdotkę:

Pamiętam, jak spotkaliśmy się kilka miesięcy po moim ślubie. Zaraz po nim wyjechałeś na urlop, lato było upalne. Powiedziałeś wtedy: "Nieźle mnie załatwiłaś Małgosiu! Zdjęcia ze ślubu były wszędzie, wyskakiwałem niemal z każdej gazety. Żeby kupić sobie zimne, piwo musiałem wysyłać kolegę, żeby mnie nikt nie rozpoznał". I zacząłeś się śmiać. Taki właśnie byłeś. Z Panem Bogiem kochany księże Piotrze, do zobaczenia... - czytamy.

KOMENTARZE
(123)
Mmm
2 tyg. temu
Ks. Pawlukiewicz był naprawdę mądrym człowiekiem, takim życiowym. Jaka szkoda że w naszym Kościele jest tak mało takich księży, otwartych i z sercem :(
Gosc
2 tyg. temu
Kozuchowska to dobry przykład współczesnego katolika z wartościami a jednak taka normalna pozytywna babka
Robi
2 tyg. temu
Będzie brakować kazań ks. Pawlukiewicza...
Rru
2 tyg. temu
Mój ulubiony kapłan . Bardzo mi pomogły jego kazania na drodze nawrócenia.
Paulina
2 tyg. temu
Uważam, że to bardzo miłe z jej strony!
Najnowsze komentarze (123)
🌈
2 tyg. temu
Dzisiaj wlasnie ogladalam Nabozenstwo Pogrzebowe Ks Piotra i wiecie co ten czlowiek musial miec prawdziwy kontakt z Bogiem!!! Jego slowa trafialy w twoje serce jak strzala, jego slowa byly najlepsza “medycyna “na wszelkie twoje problemy. Niezastapiony Ksiadz ! Wierze ze Pan Bog go potzrzebowal obok siebie teraz ,ze wypelnil swoja posloge na ziemi na 100 procent i ze musial odejsc do domu Pana!!! Inaczej ciezko bedzie sie pogodzic z utrata tak cudownego Pasterza. Ksieze Piotrze odpoczywaj w pokoju wietrznym!
Malgoska
2 tyg. temu
Pani Małgosiu nie darze Pani sympatią, jednak podziwiam i wspieram w tym, że umie Pani publicznie przyznać się do Pana Boga tak trzymac.
jarek
2 tyg. temu
Ona jest po prostu"pienkna" i co łączy ją nie tylko fanatyczna wiara tylko pazerność na szmal bardzo obłudna i zakłamana wsiura!
Kris
2 tyg. temu
Wspaniały człowiek i kapłan
Lila
2 tyg. temu
Prawie jak gwiazda
Joanna Suska
2 tyg. temu
Katolka Pani Małgosiu :) to jest wyróżnienie , a nie wstyd ;) o mnie często mawiali nawiedzona i to również dla mnie jest i był zaszczyt , pozdrawiam serdecznie !
Firti
2 tyg. temu
Wygląda na nieszczęsliwa
Asia
2 tyg. temu
To był wspaniały ksiądz, wyjątkowy....Jego kazania przyciągały tłumy.Olbrzymia strata...
ewka
2 tyg. temu
Nikt nie patrzy na nią źle z powodu wiary tylko z powodu eksponowania jej.Nikogo nie obchodzi kto jest wierzący a kto nie .Wiara to osobista sprawa i trzeba ją mieć w sercu a nie na języku.
viera
2 tyg. temu
Nie znam gościa
XXX
2 tyg. temu
I znowu ma okazje sie promować !
Aaa
2 tyg. temu
Cudowny ksiadz
BTW
2 tyg. temu
Córka szwagierki usłyszała, że Jezus zmartwychwstał i pyta: ale jak to? tak sobie wstał i poszedł? gdzie poszedł? do domu? nie zbadali go? ...jak dziecka religijnie nie wytresujesz, to nawet mu do głowy nie przyjdzie, że potrzebuje jakiegoś "boga"
Moki
2 tyg. temu
O wszystkim musi pisac ta gloopia baba
...
Następna strona