Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kożuchowska żali się w wywiadzie: "Mówią o mnie KATOLKA!"

222
Podziel się

Aktorka twierdzi, że nie obnosi się ze swoją religijnością, a mimo to jest traktowana jak "sekciara".

Kożuchowska żali się w wywiadzie: "Mówią o mnie KATOLKA!"
bDHJVpiZ

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najbardziej zapracowanych polskich aktorek. Gdy jeden serial z jej udziałem dobiega końca, natychmiast dostaje pracę w kolejnym. Ostatnio udało jej się też wyprosić "niegrzeczną" rolę u Patryka Vegi. Nie jest tajemnicą, że prywatnie aktorka jest gorliwą katoliczką, o czym chętnie informuje w wywiadach. Swego czasu przekonywała np. o wyższości naprotechnologii nad "grzesznym" in vitro.

Otwarte manifestowanie religijnych poglądów bardzo pomogło Gosi w karierze. Stała się ulubienicą prezesa Kurskiego i Andrzeja Dudy, który odznaczył ją nawet orderem "za wybitne zasługi w pracy artystycznej i twórczej". Oczywiście gwiazda, której ojciec prowadzi audycję w Radio Maryja oraz wykłada w prywatnej szkole Ojca Rydzyka w Toruniu, przekonywała, że otrzymanie odznaczenia nie ma nic wspólnego z jej otwartym głoszeniem katolickich poglądów.

bDHJVpjb

W najnowszym wywiadzie dla Zwierciadła Kożuchowska pożaliła się, że środowisko filmowe patrzy na nią krzywo z powodu jej wiary.

Mówią o mnie "katolka". To znaczy... sekciara. Czyli, że co? Wiara w Boga czyni cię sekciarzem? Co to w ogóle oznacza w odniesieniu do aktora? Traktuje się mnie inaczej, bo chodzę w niedzielę do kościoła? To ma mnie dyskwalifikować? Co to ma w ogóle wspólnego z zawodem, jaki wykonuję? Nie wiem, może ktoś się obawia, że zacznę na planie nauczać albo nawracać? - zastanawia się 47-latka.

Małgorzata zapewnia, że wcale nie obnosi się ze swoją wiarą i nie zaczyna dyskusji na tematy religijne. Twierdzi, że z tego powodu nie chodzi na protesty polityczne ani nikogo publicznie nie popiera.

bDHJVpjh

Pewne drzwi są dla mnie zamknięte. Nie żalę się, stwierdzam fakt - mówi.

Faktycznie, macie wrażenie, że Małgosia jest zupełnie bezstronna politycznie?

bDHJVpji
bDHJVpjj
bDHJVpjC
KOMENTARZE
(222)
gość
3 lata temu
Kiedyś była Pani cenioną aktorką teraz to pora się zastanowić czy aby Pani się nie pogrąża i to na własne życzenie
adolfha
3 lata temu
"naprotechnologia", pff. po prostu odstawiła pigułki i zrezygnowała z analu.
gościu
3 lata temu
Mówiła że przez modlitwę zaszła w ciążę to może niech modli się o role w filmach a nie narzeka. Jej czas już się skończył i to wszystko
bDHJVpjD
gość
3 lata temu
a z cycami na planie to latała
gość
3 lata temu
Trudno nie przyznać jej racji. To, że chodzi do kościoła to jej prywatna sprawa. A to, że media typu Pudelka to nagłaśniają to nie jej zasługa.
TACHER
3 lata temu
a pudel jest p******y banuje odpowiedzi
gość
3 lata temu
zareczona była ze 2 razy prowadzala się i sypiała z narzeczonymi przed ślubem i nagle wierząca katoliczka he he he kto w to uwierzy
gość
3 lata temu
G****a baba z rzdartą mordą
gość
3 lata temu
ale ona brzydka
gość
3 lata temu
brzydka stara baba-jej juz nic nie pomoże
gość
3 lata temu
Katolicyzm i sekciarstwoto dwie różne rzeczy Pudlu. Chyba,że złożymy ,że w kościele katolickim zawiązała się sekta,a właściwie sekty.To co ta pani reprezentuje sobą nią ma nic Wspólnego z naukami Chrystusa.
gość
3 lata temu
Zakłamani. A jak trwoga to do Boga! Każdy ma prawo do własnych poglądów.A jak niewygodnie to już krytykują.....
gość
3 lata temu
Jak ty negatywnie wpływasz na nastrój ludzi, lepiej się nie pokazuj
bDHJVpjv
gość
3 lata temu
Ojciec R****k kazał dać odznaczenie! Wszystko jasne.
...
Następna strona
bDHJVpjX