Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|
aktualizacja

Małgorzata Kożuchowska wspomina pracę na planie "M jak Miłość": "Stałam na zimnie W RAJSTOPKACH I KUSYM PŁASZCZYKU"

106
Podziel się:

W najnowszym wywiadzie Małgorzata Kożuchowska opisała, w jak trudnych warunkach przyszło jej pracować podczas zdjęć do serialu TVP2. Co na to Ilona Łepkowska?

Małgorzata Kożuchowska wspomina pracę na planie "M jak Miłość": "Stałam na zimnie W RAJSTOPKACH I KUSYM PŁASZCZYKU"
Małgorzata Kożuchowska demaskuje produkcję "M jak Miłość" (fot. ONS)

Choć nikt nie ma raczej wątpliwości co do tego, że swój spektakularny sukces w branży rozrywkowej Małgorzata Kożuchowska zawdzięcza przede wszystkim roli Hanki Mostowiak w M jak Miłość, aktorka nie najlepiej wspomina długie lata spędzone na planie kultowego serialu. Uraza jest zapewne spotęgowana stosunkowo chłodnymi uwagami, na które od czasu do czasu pozwala sobie w stosunku do niej Ilona Łepkowska - twórczyni sagi rodziny Mostowiaków.

Tym razem to jednak Małgorzata Kożuchowska postanowiła się odgryźć. W magazynie Forbes możemy znaleźć wywiad z aktorką, która nie przebiera w słowach, wypowiadając się na temat rzekomo tragicznych warunków, w których przyszło jej pracować na planie telenoweli w roku 2003, kiedy święciła ona tryumfy popularności.

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska: "Też jestem frankowiczem"

Na planie nie mieliśmy nawet kampera ani przyczepy, gdzie mogliśmy się schronić na przykład przed deszczem, wiatrem czy mrozem. I ja przez te trzy lata stałam na szpilkach w zimie, w cienkich rajstopkach, w kusym płaszczyku gdzieś na polnej drodze. Praca na planie to w dużej mierze czekanie. Na początku jest próba, później trzeba ustawić kamery, później kamery trzeba przestawić. Aktor czeka. Jedynym miejscem, gdzie mogłam się wówczas schronić, był... samochód dźwiękowca - wspomina z rozżaleniem Kożuchowska.

Gwiazda twierdzi, że przez jakiś czas starała się nie dać po sobie znać, że cokolwiek jej przeszkadza. Brała bowiem przykład z tak legendarnych aktorów jak Teresa LipowskaWitold Pyrkosz, którzy nie żalili się na trudne warunki pracy.

W szkole teatralnej uczono nas pokory. Nasi profesorowie mówili, że to zawód dla ludzi, którzy mają stalowe nerwy i końskie zdrowie. Duszę motylka i skórę hipopotama. Wyszłam z niej z takim poczuciem, że jeśli mam stać i czekać, to będę to robić. Skoro Teresa Lipowska czeka, skoro Witek Pyrkosz stoi na mrozie obok mnie, jeśli wielu aktorów bardziej doświadczonych ode mnie wytrzymuje, to dlaczego ja mam się buntować. Wydawało mi się to nie na miejscu - czytamy na łamach Forbesa.

Ostatecznie Małgorzata nie wytrzymała i poprosiła swojego agenta, aby ten wynegocjował obowiązkową obecność przyczepy na planie. Korzystała z niej ponoć później większość aktorów i pracowników produkcji.

Siedzieliśmy w niej wszyscy, więc w tym jednym miejscu była garderoba, charakteryzacja i my - aktorzy. Pamiętam takie sytuacje, kiedy obok mnie przebierał się Andrzej Łapicki, po drugiej stronie w kalesonach stał Witold Pyrkosz, między nami trójka dzieciaków, Kacper Kuszewski, charakteryzatorki - zdradza w wywiadzie Małgorzata.

Myślicie, że Ilona Łepkowska będzie jej wdzięczna za wystawienie M jak Miłość takiego świadectwa?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(106)
aaa
3 lata temu
No ekstremalne warunki. A tak na poważnie myślę że dziś się sporo zmieniło, kiedyś aktorzy tak nie gwiazdorzyli, dzisiaj ci co wystąpili w Warsaw Shore robią fochy niczym Mariah Carey.
Paulina
3 lata temu
Ogólnie wydaje mi się że praca aktora to bardzo niewdzięczna i ciężka praca . To co my widzimy to są same blaski a, że z tym zawodem często wiążą się pieniądze jesteśmy źle do nich nastawieni bo zazdrościmy . Nie zrozumcie mnie źle zdaje sobie sprawę jak od środka wyglada praca policjanta , pielęgniarki czy pani w sklepie tyle , że za tym nie idą duże pieniądze . Ogólnie dzisiejsze czasy są okropne rodzisz się i za chwilkę całe twoje życie to jeden wielki stres
Milosz
3 lata temu
Ja też pracuje w trudnych warunkach, na dworzu i nie narzekam po prostu robię swoje łowię i sprzedaje ryby Pani Małgorzato i tak 30 lat.
mama
3 lata temu
Chyba się rozpłaczę . Jaka poszkodowana w kusym płaszczyku. Smiechu warte.
Jutek
3 lata temu
A bozenka nadal tam gra czy jak?
Najnowsze komentarze (106)
Biedna
3 lata temu
Faktycznie biedulka, jak będzie tak w zadek wchodzić prezydentowi to tez zostanie w płaszczyku, rajtuzach i sandałkach.
BMB
3 lata temu
Ja stałam kilka godzin przy stole operacyjnym a krew z przesiąkniętej podpaski spływała mi po nogach. Nie można było odejść dopóki operacja się nie skończy. I niestety moje męczarnie nie były tak dobrze płatne jak aktorki 😉
Nick
3 lata temu
Ciesz sie ze rajstopki miałaś haha
.....
3 lata temu
"A ile kasiorki było za jeden dzień?"
Ewa
3 lata temu
To prawda, aktorzy powinni mieć zapewnione jako takie warunki, przecież czekanie trwa godzinami! A jeśli jeszcze muszą czekać na mrozie to straszne
lola
3 lata temu
A czy Pani Małgonia zastanowiła się kiedyś nad tym jak epizodyści godzinami czasami stoją w rajstopkach i marzną? Proszę bie pisać że to ich wybór .., bo zawód aktora to tez wybôr .Ludzie zgłaszają się do epizodów nie tylko z chęci przeżycia przygody tylko dorobienia do domowego budżetu i dostają często 150 zł a okazuje się ze plan zdjęciowy to niekończący się maraton
Dag
3 lata temu
Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.... Zawód aktora to nie jest żaden miód. Tam też panują układy. Pokora i walka o rolę aktorów powoduje, że wielu jest źle traktowanych. Ona ma już taką pozycję, że się z nią liczą i jednym takim komentarzem robi więcej dla aktorów niż publiczne żale innych.
ala
3 lata temu
Zapomniała,że dzięki udziałowi w serialu stała się rozpoznawalna, Wstyd Pani Kożuchowska nie Pani jedna pracowała w trudnych warunkach.Oczywiście za dobre pieniądze i tego Pani nie wyznała. Nie oglądam nic z Pani udziałem od kiedy zaczęła Pani udawać gwiazdę z marnym talentem .Pozdrawiam serdecznie .
Aga
3 lata temu
Jesli to prawda, to tez bym sie tak nie ponizala.
Iwa
3 lata temu
Takie pieniądze dostaje i na czelność narzekać, wstyd!!
Monika
3 lata temu
I ma racje chociaż jakieś minimalne warunki powinien mieć aktorzy zapewnione
Max
3 lata temu
Małgoniu, ale chyba nie za darmo stałaś biedna na tym zimnie?
Julka
3 lata temu
No rzeczywiście skandal dobrze ze chociaż wypłacalni byli ci „źli pracodawcy „
izabela
3 lata temu
Pani Kożuchowska niestety inteligencją "nie grzeszy"...
...
Następna strona