Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Małgorzata Rozenek o koronawirusie: "Nie tak sobie wyobrażałam końcówkę ciąży!"

192
Podziel się

Gwiazda zdradza, jak dba o zdrowie swoje i dziecka. "Spacer ma naprawdę dobroczynny wpływ na kobiety w ciąży" - przekonuje.

Małgorzata Rozenek o koronawirusie: "Nie tak sobie wyobrażałam końcówkę ciąży!"
Małgorzata Rozenek (Instagram, Instagram)
bDTiWdDV

Małgorzata Rozenek stara się być w z fanami na bieżąco i w okresie domowej izolacji nawet częściej niż zazwyczaj dzieli się przemyśleniami z obserwującymi na Instagramie. Tym razem celebrytka zdradziła, jak czuje się z tym, że podczas epidemii koronawirusa jest w zaawansowanej ciąży. Przyznała, że stara się robić to, co należy i pozostaje w ciągłym kontakcie z lekarzami.

Często mnie pytacie, czy nie martwię się w ten dziwny czas będąc w 7 mśc ciąży. Oczywiście, że czuje się nieswojo i nie tak sobie wyobrażałam końcówkę ciąży. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z lekarzami i bardzo poważnie stosujemy się do ich zaleceń.

bDTiWdDX

Gwiazda wyznała, że w obawie przed szerzącym się wirusem wyjechała z Warszawy. Przytoczyła też zalecenia lekarzy.

1. Unikanie kontaktów społecznych - od 15 marca , kiedy zdecydowaliśmy się uciec z Warszawy, po to żeby sobie to ułatwić, nie kontaktowałam się z nikim poza moją rodziną. To daje poczucie bezpieczeństwa, że nie miałam się jak zarazić. 2. Mycie i dezynfekcja rąk (...) 3. Zdrowe żywienie - to, że siedzimy w domach i ciągnie nas do tej lodówki częściej niż zwykle, nie znaczy, że mamy sięgać po niezdrowe rzeczy.

Zobacz także: <h2>Małgorzata Rozenek: "Czuję się bardzo dobrze. Z planu pojadę do szpitala"</h2>

Gwiazda wyznała, że mimo przebywania w izolacji, stara się jak najczęściej chodzić na spacery.

bDTiWdEd

4. Ruch - tu pojawia się sporo kontrowersji, jedni krzyczą NIE WYCHODŹ Z DOMU, co ogólnie ma sens, ale i lekarze i Ministerstwo Zdrowia razem z Kancelarią Premiera wyraźnie mówią, że jeżeli masz szanse wyjść na spacer, z dala od skupisk ludzkich, rób to. I tu wracamy do powodu dla, którego wyjechaliśmy z Warszawy. Tu nasze szansę na spotkanie ludzi na spacerach są nieporównywalnie mniejsze, niż w Warszawie, a spacer ma naprawdę dobroczynny wpływ na kobiety w ciąży. Szczególnie, że woj. mazowieckie ma największa liczbę zachorowań, a psy same się nie wyprowadzą.

Rozenek przyznała też, że nie zamierza się martwić na zapas, by nie dokładać stresu swojemu dziecku.

5.Ta pandemia dotknie każdego, każdą branżę, wszystkich, ale zajmiemy się jej skutkami później. Teraz starajmy się znaleźć pozytywne aspekty sytuacji. Ja cieszę się że wreszcie mam czas na przeczytanie wszystkich książek, które czekają na półce. I ciągle pamiętam, że ten mały człowiek pod sercem nie wie co tu się dzieje i jeszcze będzie miał dużo czasu żeby się martwić w swoim życiu i dopóki zależy to ode mnie, nie chce żeby się już teraz denerwował. Dlatego spokój, relaks i miłość.

bDTiWdEe
bDTiWdEy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(192)
Aga
rok temu
Pięknie Pani wygląda 🤰♥️👱‍♀️Będzie dobrze Damy radę!!!!!
Jas
rok temu
Ma racje należy spacerować !!! Ludzie jak będziecie zamknięci cały czas w mieszkaniu zwariujecie, z dala od ludzi ale wychodźcie
lover
rok temu
brzuszek ma przeuroczy Małgonia
bDTiWdEz
Kolo ze Sz.
rok temu
Bardzo mi się podoba ta żona Radka piękna Małgorzatka, po obciachowym związku z tranzystorem ze złomowiska Dodonem, Radek wreszcie jest szczęśliwy.
R.M.
rok temu
najpiękniejsza z kobiet to Małgorzata Rozenek Majdan
Najnowsze komentarze (192)
oli
rok temu
TO PODUSZKA A NIE CIAZA.
Anka K.
rok temu
dlaczego ta kobieta ma zawsze otwarta gebe ???
Gosc
rok temu
Tak , porod bedzie transmitowany w TVN. Bedzie odbieral Miszczak w asyscie Kraski .
pudel
rok temu
jakie to paskudne stare i głupie o plastiku to nie wspomnę
hahaha
rok temu
Sztuczna przerobiona plastikowa kobieta, niedowartościowa, chora, aby codziennie się pokazywać komuś
normalna
rok temu
no w koncu pani mądrze napisala i normalnie sie pani w koncu zachowuje
agnuz
rok temu
a poród będzie transmitowany w TVN...???
Martyna
rok temu
Tylko wpływy z reklam niezawalające, bo ludzie zajęli się tym co naprawdę waże. Dbajcie o siebie, bogaci sobie poradzą
bDTiWdEr
bzium
rok temu
Te wary są obrzydliwe.
Megi
rok temu
No jasne, że nie tak końcówka ciąży, wszyscy piszą o pandemii a Nie o rozenkowej... a przecież gonia tyje a nikt tego nie widzi... no strata ogromna
Zombie
rok temu
Naładowana sztucznymi tworzywami, chemią, koszmarna twarz Małgorzaty Majdanek kojarzy się z mechanicznym, tępym, wyrazem oblicza słynnej laleczki Chucky ze słynnego horroru. Na dodatek – Majdankowa to karykatura upiornej Morticii z rodziny Addamsów. Jeżeli dodać do tego inscenizacje Majdankowej i jej męża, przypominające najgorszę filmy o zombie – mamy pełen obraz najbardziej odpychającej, żałosnej, celebryckiej pary polskiego szołbiznesu…
wioskowy
rok temu
potrzebna stare babiej /o ile jest/ ciąża jak rybie ręcznik
gosc
rok temu
tak pani Małgosiu gdy mamy wszystko nie doceniamy niczego. Teraz zaczyna pani dostrzegac, zreszta nie tylko pani jakim wielkim szczesciem jest chociazby spacer czy spotkanie ze znajomymi i wiele innych drobnych rzeczy. teraz to widzimy. Niech pani uwaza na siebie swoje dzieci i siebie
kmm
rok temu
aż miło popatrzeć, widać, że sie kochają, fajnie ,że im sie udało w ciążę zajść
...
Następna strona
bDTiWdET