Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
Witek
|

Mama Tomasza Komendy niepokoi się o odszkodowanie syna: "Boję się, że roztrwoni pieniądze albo że ODBIJE MU PALMA"

273
Podziel się:

W poniedziałek wyrokiem sądu Tomaszowi Komendzie przyznano 12 milionów zadośćuczynienia i ponad 800 tysięcy złotych odszkodowania. Pani Teresa Klemańska twierdzi, że jej syn "nie jest przygotowany na tak duże pieniądze".

Mama Tomasza Komendy niepokoi się o odszkodowanie syna: "Boję się, że roztrwoni pieniądze albo że ODBIJE MU PALMA"
Matka Tomasza Komendy martwi się o odszkodowanie (East News)

Odkąd w 2016 roku wznowiono śledztwo w sprawie Tomasza Komendy, a dwa lata później go uniewinniono, mężczyzna regularnie jest bohaterem medialnych nagłówków, a jego historię zna niemal każdy Polak. Tomasz w wieku 23 lat został niesłusznie oskarżony o gwałt i zabójstwo 15-letniej Małgorzaty K., a w konsekwencji skazany na 25 lat pozbawienia wolności. Po latach wyszło na jaw, że w toku śledztwa dopuszczono się wielu zaniedbań, a wszelkie dowody wskazują za to, że Komenda bezpodstawnie został uznany za winnego i pełnił jedynie rolę kozła ofiarnego.

Nic więc dziwnego, że niesłusznie skazany przed laty Komenda domagał się od państwa wielomilionowego zadośćuczynienia i odszkodowania. W poniedziałek w końcu zapadł wyrok w sprawie. Sąd Okręgowy w Opolu wyliczył utracone przez Komendę lata życia na 12 milionów złotych zadośćuczynienia i 811 533 złotych odszkodowania.

Głos w sprawie zabrał nie tylko pracodawca Tomasza, Rafał Collins, stwierdzając gorzko, że "żadne pieniądze nie przywrócą utraconych lat", ale i mama mężczyzny.

Mimo że konto Komendy zostanie zasilone dużą kwotą pieniędzy, co z pewnością ułatwi mu życie na wolności, Teresa Klemańska ma pewne obawy. W rozmowie z Onetem powiedziała, że boi się, iż jej syn spotka na swojej drodze złych ludzi, przez których roztrwoni majątek. Wyznała, że już zdarza się, że otrzymuje telefony od osób, które chcą go wykorzystać:

Boję się, że pójdzie to w złą stronę, że je szybko roztrwoni, że będzie miał złych doradców albo że odbije mu palma. Ludzie już teraz dzwonią i proponują mu jakieś spółki, inwestycje. Chcą go wykorzystać. A on nie jest przygotowany na duże pieniądze - twierdzi Pani Teresa.

Kobieta zdradziła również, jaką radę dała synowi milionerowi:

Powiedziałam mu, żeby inwestował w mieszkania. Najwięcej w życiu, ile ja miałam, to 60 tysięcy. Dla mnie to była fortuna - ujawnia.

Myślicie, że Tomek posłucha się mamy?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(273)
Monia
3 lata temu
Bardzo mądra kobieta
samasól
3 lata temu
Na pewno znajdzie się wielu przyjaciół.On nadał ma problemy ze sobą, serio może to się źle skończyć, najlepiej niech słucha mamy, bo ona nigdy go nie opuściła, była zawsze i pewnie najlepiej mu życzy.
ewa73
3 lata temu
No cóż, powinien posłuchać rad mamy
Lego
3 lata temu
I ma rację. On po tylu latach odsiadki czuje się prawdopodobne teraz w tym naszym szalonym świecie jak dziecko we mgle ale myślę że ma obrotną żonkę która już będzie wiedziała jak mu doradzić 🤔odpowiednio. W końcu ma troje dzieci.
Itriso
3 lata temu
W takim razie niech odda te pieniądze dla mnie. Ja ich nie roztrwonię, ale wydam rozsądnie, a większość przekażę na konto oszczędnościowe.
Najnowsze komentarze (273)
331
11 miesięcy temu
Tyle milionów to trzeba mieć dobra główkę żeby zainwestować w cos
guest
3 lata temu
Poor ...
apsara
3 lata temu
powinien posłuchać rad mamy
Evelyn
3 lata temu
Och niejedna by go dziś gwiazda w Polsce przytuliła....
Evelyn
3 lata temu
A w Ameryce pies lulu dostał w spadku 5 milionów dolarów
Sonia
3 lata temu
Na jego miejscu podzielilabym się w pierwszej kolejności z jego cudowną Mamą, która była przy nim caly czas, podtrzymywała go na duchu, później z rodziną ,a na koniec kupiłabym dom w górach i odcięła się od mediów.Panie Tomku! Tak pan zrób! Życzę powodzenia i samych szczęśliwości!
Gość
3 lata temu
Powinni najpierw znaleźć mordercę, kto zabił tą dziewczynę ? Bo wiadomo z tymi sądami ?
Gosc
3 lata temu
Jakzes go wychowała tak masz. Dałaś wdepnąć mu w więzienie, dałaś obracać się w złym towarzystwie to się teraz bój o tą kasę a że ja roztrwoni to więcej niż pewne , upośledzony jest przecież a i w jego niewinność nie wszyscy uwierzyli.
Kobieta
3 lata temu
Tomek.sluchaj mamy.Ona byla przy Tobie zawsze.Jedyna ktorej mozesz ufac
Marysia
3 lata temu
Przede wszystkim DOBRY doradca finansowy. Przykre jest to, że gdy siedział w więzieniu, znajomi mieli na niego wy***ane, mógł tylko liczyć na własną matkę, a teraz sępy zaczęły się zlatywać, gdyż inaczej tych ludzi nazwać nie można. Życzę Komendzie spokojnego życia, PRAWDZIWYCH przyjaciół i mądrych decyzji.
Gosc
3 lata temu
Tak jest w mieszkania a później niech wynajmuje za darmo mama ma głowę do interesu brawo gazela biznesu
Aga 🌹🌹🌹
3 lata temu
Mama 😘😘😘😘😍😍😍
ktoś
3 lata temu
Ale gwiazdorzą - czy naprawdę wszystkich to interesuje ?
Maria
3 lata temu
Głupia matka. Wszystko publicznie!!!!!!
...
Następna strona