Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Mama Tomasza Komendy niepokoi się o odszkodowanie syna: "Boję się, że roztrwoni pieniądze albo że ODBIJE MU PALMA"

275
Podziel się:

W poniedziałek wyrokiem sądu Tomaszowi Komendzie przyznano 12 milionów zadośćuczynienia i ponad 800 tysięcy złotych odszkodowania. Pani Teresa Klemańska twierdzi, że jej syn "nie jest przygotowany na tak duże pieniądze".

Mama Tomasza Komendy niepokoi się o odszkodowanie syna: "Boję się, że roztrwoni pieniądze albo że ODBIJE MU PALMA"
Matka Tomasza Komendy martwi się o odszkodowanie (East News)
bETSEmKZ

Odkąd w 2016 roku wznowiono śledztwo w sprawie Tomasza Komendy, a dwa lata później go uniewinniono, mężczyzna regularnie jest bohaterem medialnych nagłówków, a jego historię zna niemal każdy Polak. Tomasz w wieku 23 lat został niesłusznie oskarżony o gwałt i zabójstwo 15-letniej Małgorzaty K., a w konsekwencji skazany na 25 lat pozbawienia wolności. Po latach wyszło na jaw, że w toku śledztwa dopuszczono się wielu zaniedbań, a wszelkie dowody wskazują za to, że Komenda bezpodstawnie został uznany za winnego i pełnił jedynie rolę kozła ofiarnego.

Nic więc dziwnego, że niesłusznie skazany przed laty Komenda domagał się od państwa wielomilionowego zadośćuczynienia i odszkodowania. W poniedziałek w końcu zapadł wyrok w sprawie. Sąd Okręgowy w Opolu wyliczył utracone przez Komendę lata życia na 12 milionów złotych zadośćuczynienia i 811 533 złotych odszkodowania.

bETSEmLb

Głos w sprawie zabrał nie tylko pracodawca Tomasza, Rafał Collins, stwierdzając gorzko, że "żadne pieniądze nie przywrócą utraconych lat", ale i mama mężczyzny.

Mimo że konto Komendy zostanie zasilone dużą kwotą pieniędzy, co z pewnością ułatwi mu życie na wolności, Teresa Klemańska ma pewne obawy. W rozmowie z Onetem powiedziała, że boi się, iż jej syn spotka na swojej drodze złych ludzi, przez których roztrwoni majątek. Wyznała, że już zdarza się, że otrzymuje telefony od osób, które chcą go wykorzystać:

bETSEmLh

Boję się, że pójdzie to w złą stronę, że je szybko roztrwoni, że będzie miał złych doradców albo że odbije mu palma. Ludzie już teraz dzwonią i proponują mu jakieś spółki, inwestycje. Chcą go wykorzystać. A on nie jest przygotowany na duże pieniądze - twierdzi Pani Teresa.

Kobieta zdradziła również, jaką radę dała synowi milionerowi:

Powiedziałam mu, żeby inwestował w mieszkania. Najwięcej w życiu, ile ja miałam, to 60 tysięcy. Dla mnie to była fortuna - ujawnia.

Myślicie, że Tomek posłucha się mamy?

bETSEmLi
bETSEmLj
bETSEmLC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(275)
Monia
10 miesięcy temu
Bardzo mądra kobieta
samasól
10 miesięcy temu
Na pewno znajdzie się wielu przyjaciół.On nadał ma problemy ze sobą, serio może to się źle skończyć, najlepiej niech słucha mamy, bo ona nigdy go nie opuściła, była zawsze i pewnie najlepiej mu życzy.
ewa73
10 miesięcy temu
No cóż, powinien posłuchać rad mamy
bETSEmLD
Lego
10 miesięcy temu
I ma rację. On po tylu latach odsiadki czuje się prawdopodobne teraz w tym naszym szalonym świecie jak dziecko we mgle ale myślę że ma obrotną żonkę która już będzie wiedziała jak mu doradzić 🤔odpowiednio. W końcu ma troje dzieci.
Itriso
10 miesięcy temu
W takim razie niech odda te pieniądze dla mnie. Ja ich nie roztrwonię, ale wydam rozsądnie, a większość przekażę na konto oszczędnościowe.
Najnowsze komentarze (275)
ewa
7 miesięcy temu
czy ten pan jest mentalnie przygotowany do życia tu i teraz ? odnoszę wrażenie, że nie. Już ma kobietę, dziecko, odszedł z pracy. No ma "tylko" 13 mln. Jego zachowanie wskazuje na wielkie rozchwianie. On sobie nie poradzi.
guest
9 miesięcy temu
Poor ...
Gosc
10 miesięcy temu
Pudel, dałeś tutaj świetne zdjęcie jego . Widać to upośledzenie i pustkę i głupotę w oczach. Przecież taki upośledzony chłopak on nawet odróżnić nie jest w stanie dobrze co jest dobre a co złe, nie wierzę w jego nie niewinność. Uważam, że jeszcze będzie zwrot akcji w tej sprawie i zrobi się ciekawie. Smutne że robią z niego świętego, co to kN jeden niewinnie przesiedział? A może winnie? Kto to wie...
apsara
10 miesięcy temu
powinien posłuchać rad mamy
Evelyn
10 miesięcy temu
Och niejedna by go dziś gwiazda w Polsce przytuliła....
Evelyn
10 miesięcy temu
A w Ameryce pies lulu dostał w spadku 5 milionów dolarów
Sonia
10 miesięcy temu
Na jego miejscu podzielilabym się w pierwszej kolejności z jego cudowną Mamą, która była przy nim caly czas, podtrzymywała go na duchu, później z rodziną ,a na koniec kupiłabym dom w górach i odcięła się od mediów.Panie Tomku! Tak pan zrób! Życzę powodzenia i samych szczęśliwości!
Gość
10 miesięcy temu
Chłopie uważaj na tą partnerke, bo ona ma dzieci żeby Cię nie wykołowała ?
bETSEmLv
Gość
10 miesięcy temu
Powinni najpierw znaleźć mordercę, kto zabił tą dziewczynę ? Bo wiadomo z tymi sądami ?
Gosc
10 miesięcy temu
Jakzes go wychowała tak masz. Dałaś wdepnąć mu w więzienie, dałaś obracać się w złym towarzystwie to się teraz bój o tą kasę a że ja roztrwoni to więcej niż pewne , upośledzony jest przecież a i w jego niewinność nie wszyscy uwierzyli.
Kobieta
10 miesięcy temu
Tomek.sluchaj mamy.Ona byla przy Tobie zawsze.Jedyna ktorej mozesz ufac
Marysia
10 miesięcy temu
Przede wszystkim DOBRY doradca finansowy. Przykre jest to, że gdy siedział w więzieniu, znajomi mieli na niego wy***ane, mógł tylko liczyć na własną matkę, a teraz sępy zaczęły się zlatywać, gdyż inaczej tych ludzi nazwać nie można. Życzę Komendzie spokojnego życia, PRAWDZIWYCH przyjaciół i mądrych decyzji.
Gosc
10 miesięcy temu
Tak jest w mieszkania a później niech wynajmuje za darmo mama ma głowę do interesu brawo gazela biznesu
Aga 🌹🌹🌹
10 miesięcy temu
Mama 😘😘😘😘😍😍😍
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETSEmMo
bETSEmMp
bETSEmMq
bETSEmMr
bETSEmMs
bETSEmLX