Marcela Leszczak o relacjach z Miśkiem Koterskim. "Jestem dumna z tego, że mogę POZYTYWNIE wypowiadać się o ojcu mojego syna" (WIDEO)
Marcela Leszczak i Misiek Koterski jakiś czas temu podjęli decyzję o rozstaniu. W rozmowie z Pudelkiem influencerka zdradza, jakie obecnie łączą ją relacje z byłym partnerem. Odpowiada też na pytanie, dlaczego tak często w mediach porusza temat aktora. Posłuchajcie całej rozmowy!
Marcela Leszczak pojawiła się ostatnio na jednym z eventów kosmetycznych. W rozmowie z Pudelkiem influencerka została zapytana m.in. o relacje z Miśkiem Koterskim. Celebrytka opowiedziała o tym, jak obecnie wyglądają jej kontakty z byłym partnerem.
ZOBACZ TAKŻE: Marcela Leszczak wymownie o rozstaniach i życiu singielki: "Lepiej być samemu niż brać PÓŁŚRODKI"
Marcela Leszczak nie ukrywa, że bardzo cieszy się, że ma pozytywne relacje ze swoim byłym partnerem. Odnosi się też do komentarzy internautów, którzy zarzucają jej, że non stop w wywiadach mówi o Miśku Koterskim.
Jestem człowiekiem niekonfliktowym. Uważam, że zawsze powinno się szukać takiej drogi, żeby żyć z drugim człowiekiem w zgodzie. Oczywiście są różne okoliczności, kiedy się nie da, choć bardzo by się chciało. Ostatnio padło pytanie, czemu tak często mówię o swoim byłym mężu i dlaczego wszystko wokół niego się kręci. Przez ostatnie 10 lat żyliśmy razem. On zawsze będzie częścią mojego życia, bo mamy razem dziecko. Jestem dumna z tego, że mogę pozytywnie wypowiadać się o ojcu mojego syna. Mam nadzieję, że tak zostanie
W dalszej części rozmowy influencerka opowiada, że dopytywała swoją terapeutkę, co mogłaby zrobić, aby być lepszym rodzicem. Posłuchajcie sami, co jej doradziła.