Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
Droppa
|

Marcin Hakiel ROZPŁYWA SIĘ nad ukochaną (drugą z kolei) Dominiką. Wbił też szpilę Katarzynie Cichopek...

254
Podziel się:

Maglowania życia uczuciowego w tabloidach ciąg dalszy. Szczęśliwie ponoć zakochany tancerz ujawnił tym razem, jak to poznał swoją najnowszą wybrankę serca, z którą dziś wystawia języki do zdjęć. Nie zapomniał przy tym o "laurce" dla byłej żony. Katarzyna Cichopek doceni gest?

Marcin Hakiel ROZPŁYWA SIĘ nad ukochaną (drugą z kolei) Dominiką. Wbił też szpilę Katarzynie Cichopek...
Marcin Hakiel zachwyca się nową partnerką. Wbił szpilę Katarzynie Cichopek (fot. AKPA, fot. Instagram)

Pamiętacie jeszcze, jak to Marcin Hakiel odmawiał rozmów z mediami, bo chciał chronić swoją prywatność i uszanować wieloletnią relację z Katarzyną Cichopek? Co za czasy. Sporo się jednak w tej materii zmieniło. Obecnie tancerz jest zdecydowanie skory do otwierania życia prywatnego na tabloidowe sensacje i tak gdzie nie spojrzymy, tam teraz można spotkać właśnie Hakiela z jego skorą do występowania przed aparatami ukochaną imieniem Dominika. Dla osób, które mogą być nie do końca zorientowane, przypominamy, że Hakiel z Dominiką niedawno się rozstał. W sumie zaraz po komunii swojej córki Helenki. Tyle że tamta to była inna Dominika obdarowana przez media przydomkiem "tajemnicza". Teraz więc mamy do czynienia z Dominiką nr 2, która tajemnicza jest już zdecydowanie mniej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: TYLKO U NAS! Marcin Hakiel otworzył się na temat nowej miłości

Marcin Hakiel otwiera się na temat początków znajomości z partnerką. Zakochanie od pierwszego wejrzenia?

Przyznać trzeba, że jeżeli chodzi o kwestie sercowe Hakiel nie marnuje czasu. Przynajmniej nie musi się martwić, że jego dzieciom pokićkają się imiona kolejnych "macoch". Tym razem tancerz udzielił krótkiego wywiadu magazynowi Party. Opowiedział w nim, jak wyglądał początek trwającej obecnie zażyłości. Otóż zakochani mieli wpaść na siebie przez wspólnych znajomych. Prędko okazało się, że łączy ich powinowactwo dusz i t-shirty z Beyonce.

Poznaliśmy się przez wspólnych przyjaciół. No i poszliśmy na wspólną kawę, kupiliśmy wspólne koszulki Beyonce. (...) I tak sobie żyjemy, i jest nam dobrze

Dziennikarz drążył dalej. Zagaił rozmówcę, stawiając tezę, że wystarczy iskra, aby połączyć dwoje ludzi. Odpowiedzi Hakiela trudno zinterpretować inaczej niż jako drobną złośliwość w stosunku do byłej żony.

Myślę, że wszyscy widzowie wiedzą, że już miałem taką iskrę i wiadomo, jak to się skończyło, więc ja już o żadnych iskrach nie będę rozmawiał.

Pora, aby Cichopek zabrała głos?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(254)
Dola
3 miesiące temu
Człowieku, to matka Twoich dzieci, a Ty jesteś dorosły. Już wystarczy.
Bebe
3 miesiące temu
Żałosny ten Hakiel,nie dziwię się Kaśce,że go pogoniła
Olala
3 miesiące temu
Marcin się pogrąża, z dnia na dzien..
Ola
3 miesiące temu
Co za żałosny facet… litości! Czy nowej Dominice nie przeszkadza, ze Hakielek ciagle mówi i byłej żonie? Chyba jeszcze nie przebolał tej straty… z szacunku do nowej partnerki nie mówiłby ciagle o niej🙄
Anula
3 miesiące temu
Dramat :( mniej znaczy więcej w tym przypadku
Najnowsze komentarze (254)
fvsd
3 miesiące temu
Oni wszyscy idą na dno. Poziom mułu bagiennego i może 2m głębiej.
Oliwia
3 miesiące temu
Karłowata pyza Cichopek, zapoznała Hakiela pewnie na jakimś obozie zdrowotnym, dla ludzi z achondroplazją ..czyli dotkniętych karłowatością...widać podobieństwa : duże głowy, pyzate twarze i niski wzrost... !!! Powinni sie wzajemnie wspierać, a nie robić z siebie durni....!!!!
Iga
3 miesiące temu
Żałośni ludzie. Gdzie w tym wszystkim są dzieci?
Xxxx
3 miesiące temu
Niby kulturalni ludzie i dorośli a piorą swoje brudy publicznie ! Może lepiej iść do psychologa na rozmowę :)
Karola
3 miesiące temu
Crazy Frog z ukochaną i ciągle mowi gdzie się da o Kaśce , to ciekawe jak się czuje ta kobieta .Ona cały czas na drugim miejscu . Kaśka to ma ubaw z niego oglądając te jego durne pozy, te tańce na ulicach , pod mostami , klęczącego na schodach , komediant z metra cięty a udaje Brada Pitta .
Niezależny
3 miesiące temu
BYŁ CZAS, GDY AKTORKI I AKTORZY CHCIELI ZOSTAĆ GWIAZDAMI, TERAZ MAMY CORAZ WIĘCEJ GWIAZD, KTÓRZY CHCIELIBY ZOSTAĆ AKTORKAMI LUB AKTORAMI !!!
Jeja
3 miesiące temu
Marcinek team💪💪
Tamara
3 miesiące temu
ostatnie zdjęcie to pewnie matka Cichopek. Podobna troszkę nawet. Nic o ojcu nie słyszałam...
M...............
3 miesiące temu
On jednak ma parcie na szkło
Maja
3 miesiące temu
Ogladanie go przyprawia mnie o niesmak
Kasia
3 miesiące temu
I wy się dziwicie, że Cichopek zostawiła Hakiela? No ileż można wałkować ten temat. Hakiel zachowuje się jak toksyk
Ewa
3 miesiące temu
Ludzie, kto te wypociny pisał?! Ja rozumiem, że o takich pier.. łach nie pisze się w stylu akademickim, ale jednak jakiś minimalny poziom warto by utrzymać.
eda
3 miesiące temu
Co to za badyl stoi przy nim
Irena
3 miesiące temu
Panie Marcinie ,a może już wystarczy. Zacznij żyć na nowo , zapomnij choć wiem ,że jest Ci ciężko . Rozdrapywanie ran nic nie daje . Pokaż swoją klasę ,bo w końcu stracisz, wszystkich ,którzy Ci współczuli. Po prostu odwrócą się od Ciebie I powiedzą-dobrze mu tak. Tak więc trzymam kciuki za nowe wspaniałe życie . Powodzenia ,abyś spotkać swoją drugą połówkę, bo zasługujesz na to Jest takie przyslowie czas goi rany i tego Ci życzę
...
Następna strona