Trwa ładowanie...
BoyToy
|

Maria Jeleniewska "gra nogą" w ODWAŻNEJ sukience na gali dla biznesmenek

89
Podziel się:
89
Podziel się:

Popularna influencerka pojawiła się na gali Businesswoman Awards w odważnej kreacji. Jeleniewska postawiła na koronkową sukienkę z mocnym rozcięciem. Zadała szyku?

1
 / 9
Maria Jeleniewska "gra nogą" w ODWAŻNEJ sukience na gali dla biznesmenek
Maria Jeleniewska "gra nogą"
Maria Jeleniewska "gra nogą" (AKPA)
0
0

Maria Jeleniewska to jedna z najpopularniejszych twórczyń internetowych w Polsce. Na samym TikToku obserwuje ją aż 13.5 miliona użytkowników, co czyni z niej ulubienicę reklamodawców. Internetowa popularność przyciągnęła też producentów "Tańca z gwiazdami" i mieli nosa - influencerka wygrała wiosenną edycję show. Jej zwycięstwo wzbudziła sporo kontrowersji i zaowocowała medialnym konfliktem z Agnieszką Kaczorowską. Od tego czasu minęło już kilka miesięcy, ale obie panie nie zdążyły się jeszcze pogodzić.

Popularna influencerka może liczyć na ogromne zarobki z reklam, ale stara się mądrze nimi rozporządzać. Wielokrotnie chwaliła się, że lubi inwestować w nieruchomości, zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju. Nic więc dziwnego, że Jeleniewska była jedną z gwiazd zaproszonych na galę Businesswoman Awards, która odbywa się dziś w Warszawie. Celebrytka pojawiła się na niej w eleganckiej sukience z koronki z odważnym rozcięciem, które pozwoliło jej "grać nogą" przed obiektywami fotoreporterów.

Okazuje się, że Jeleniewska nie pojawiła się na imprezie na marne, bo podczas jej trwania odebrała jedną z nagród. Zobaczcie jak się prezentowała.

2
 / 9
Maria Jeleniewska w sukience z odważnym rozcięciem
3
 / 9
Maria Jeleniewska w sukience z odważnym rozcięciem

Tego wieczoru Marysia postawiła na eleganckiego koka.

4
 / 9
Maria Jeleniewska w sukience z odważnym rozcięciem
5
 / 9
Maria Jeleniewska w sukience z odważnym rozcięciem
6
 / 9
Maria Jeleniewska w sukience z odważnym rozcięciem

Podczas gali odebrała statuetkę.

7
 / 9
Maria Jeleniewska w sukience z odważnym rozcięciem
8
 / 9
Maria Jeleniewska w sukience z odważnym rozcięciem
9
 / 9
Maria Jeleniewska w sukience z odważnym rozcięciem
KOMENTARZE
(89)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
Karlo K.
2 miesiące temu
Co ta Pani produkuje? Co wymyśliła? Ilu osobom daje pracę?
Abc
2 miesiące temu
Nie podoba mi się ta Pani. Jej zainteresowanie tylko finansowe.
Andrzej T.
2 miesiące temu
One są jak towar z Biedronki.
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
lol
2 miesiące temu
Wygląda jak żywcem wyjęta z 2000 roku
Tyt
2 miesiące temu
Buty od Roksi pożyczyła? 🤣
Ciekawe
2 miesiące temu
Czy znów się popłakała 🤔 i z litości otrzymała nagrodę 😜 Zero klasy i honoru🤦
True
2 miesiące temu
Ona ma strasznie długą twarz, hmm
Ilościowo
2 miesiące temu
Nie wszyscy powinni zaistnieć tak na forum.
NAJNOWSZE KOMENTARZE (89)
Tomasz
2 miesiące temu
Nie znam i nie chcę znać
nagrodzona
2 miesiące temu
ale wy wiecie że oni samo sobei te nagrody kupują 😂🤭?
gosc
2 miesiące temu
nie znam , i nie mam przyjemnosci
Bbb
2 miesiące temu
Te ciuchy i makijaż to tragedia! Zero klasy. Kicz w pełnej okazałości. Fryzura to samo... Gdzie naturalność?! Stara maleńka. I te wulgarne pozy na insta. A niby taka niewinna i nieśmiała.
Anka
2 miesiące temu
Ta kiecka jet na Temu za 10 funtow
****
2 miesiące temu
Płaczliwa Maryśka. Taka panna od nieprawdy.
Brzydki czlow...
2 miesiące temu
Kasa kasa kasa ... to się liczy . Niewiarygodna kobieta, która wyplakala sobie finał tzgw
Andrzej T.
2 miesiące temu
One są jak towar z Biedronki.
Abc
2 miesiące temu
Nie podoba mi się ta Pani. Jej zainteresowanie tylko finansowe.
Normalny
2 miesiące temu
A już wszyscy zdążyli o niej zapomnieć...
Władek
2 miesiące temu
Mogła przynajmniej zdjąć majtki.
To jest
2 miesiące temu
Bardzo ładna kobietka
Co to jest?
2 miesiące temu
Bardzo długa twarz. Poza tym gdyby nie prześwitująca koronka to wyglądałaby jak wyjęta ze studniówki z lat 90- tych. Co za kicz i jeszcze te ohydne buty...
Famous
2 miesiące temu
Ładna dziewczyna i wydaje się być sympatyczna. W tańcu z gwiazdami tańczyła przepięknie, ale poza tym nie wiem z czego jest znana. Dla mnie to trochę za mało, żeby dostać nagrodę kobiety biznesu 😐 ładnych młodych dziewczyn mających kontent na Instagramie i Tik toku jest cała masa, więc nie wiem kto i dlaczego ją tak wypromował.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Aleksandra Domańska i Daria Widawska pozują na gali z udziałem gwiazdy "Gry o tron" (ZDJĘCIA)

Na BNP Paribas Warsaw SerialCon w Warszawie pojawiła się Michelle Fairley. Brytyjska aktorka otrzymała specjalną nagrodę.
9.

Królowa Letizia zadaje szyku na uroczystej kolacji w Madrycie, odsłaniając szczupłe ramiona (ZDJĘCIA)

Królowa Letizia często gości w kolorowej prasie. Zamiast o skandalach, dziennikarze rozpisują się jednak o jej wyborach modowych. 53-letnia monarchini doskonale wie, czym jest "królewski szyk" i przy niemal każdym wystąpieniu publicznym zachwyca eleganckimi kreacjami. Nie inaczej było w środę.
8.

Anna Mucha i Jakub Wons stawili się w sądzie na kolejnej rozprawie przeciwko Paulinie Smaszcz (ZDJĘCIA)

W czwartek sprawa o naruszenie dóbr osobistych wytoczona przeciwko Paulinie Smaszcz przez Annę Muchę ponownie trafiła na wokandę. W sądzie znów zabrakło "kobiety petardy", a paparazzi uchwycili na zdjęciach gwiazdę "M jak miłość" i jej ukochanego.
7.

48-letnia siostra Penelope Cruz zachwyca w geometrycznej sukni na gali Elle. Klasa? (ZDJĘCIA)

Nie wszyscy wiedzą, że młodsza siostra Penelope Cruz również rozwija swoją karierę w blasku fleszy. Ostatnio Monica Cruz przyciągała spojrzenia fotoreporterów, pojawiając się na gali Elle Eco Awards w efektownej, geometrycznej sukni.
6.

Richard Gere i jego młodsza o 34 LATA żona wygłupiają się na ściance. Widać między nimi wielkie uczucie? (ZDJĘCIA)

Richard Gere i jego żona Alejandra zaszczycili obecnością kolejny branżowy event. Tym razem stawili się na uroczystej gali magazynu "Elle". Poza tradycyjną sesją ściankową aktor wykonał swej ukochanej kilka pamiątkowych fotek telefonem.
5.

Agnieszka Grochowska znów widziana z tajemniczym przyjacielem (?). Tym razem podwiózł ją na dworzec (ZDJĘCIA)

Agnieszka Grochowska znów została zauważona u boku tajemniczego mężczyzny. Tym razem paparazzi sfotografowali aktorkę i jej towarzysza w okolicy warszawskiego dworca centralnego. Przed rozstaniem nastąpiło czułe pożegnanie.
4.

Tomasz Kot zabrał 15-letniego syna na salony. Leon jest podobny do znanego taty? (ZDJĘCIA)

Wczorajsza premiera magazynu "GQ" przyciągnęła tłum gwiazd. Wśród gości pojawił się także Tomasz Kot, który tym razem nie przyszedł sam - towarzyszył mu 15-letni syn, Leon.
3.

Jak dziś wygląda Tola Szlagowska z Blog 27? Piosenkarka wyjechała z Polski i BARDZO SIĘ ZMIENIŁA (ZDJĘCIA)

Po rozpadzie grupy Blog 27 Tola Szlagowska próbowała swoich sił w Stanach Zjednoczonych. Aktualnie żyje w Hiszpanii. Zobaczcie, jak teraz wygląda świętująca 27 listopada 33. urodziny piosenkarka. Poznalibyście ją?
2.

Małgorzata Rozenek CAŁA NA BIAŁO świeci wyprasowaną twarzą na imprezie "GQ". Radosław Majdan też przyszedł (ZDJĘCIA)

Małgorzata Rozenek była jedną z wielu gwiazd, które stawiły się w środę na wydarzeniu magazynu "GQ". Podobnie jak Martyna Wojciechowska Małgosia również nie dostosowała się do "dress code'u" imprezy i odpuściła sobie tego wieczoru czerń.
1.

Paweł Małaszyński wpadł na premierę "GQ" w towarzystwie żony. Fajna z nich para? (ZDJĘCIA)

W środę magazyn "GQ" zainaugurował swoją obecność na polskim rynku. Podczas premiery na ściance zameldował się między innymi Paweł Małaszyński w towarzystwie ukochanej. Aktor jest związany z Joanną od ponad trzech dekad.