Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
Unicorn
|

Marianna Dufek prezentuje zdjęcia ze ślubu z Kamilem Durczokiem. "Każdy z nas ma TRUDNE PAMIĄTKI" (ZDJĘCIA)

121
Podziel się:

W najnowszym wpisie Marianna Dufek powróciła pamięcią do dnia ślubu z Kamilem Durczokiem. Przy okazji dziennikarka podzieliła się refleksjami na temat przedmiotów, które przywoływały u niej bolesne wspomnienia. "Te z pierwszego rzutu sprzątania wylądowały na śmietniku".

Marianna Dufek prezentuje zdjęcia ze ślubu z Kamilem Durczokiem. "Każdy z nas ma TRUDNE PAMIĄTKI" (ZDJĘCIA)
Marianna Dufek pokazała zdjęcia ze ślubu z Kamilem Durczokiem (AKPA, Niemiec)

Marianna Dufek przez lata konsekwentnie unikała wypowiadania się na temat trwającego przeszło 22 lata małżeństwa z Kamilem Durczokiem. Jak niedawno zdradziła, po rozwodzie obowiązywała ją bowiem pięcioletnia umowa milczenia. Po jej wygaśnięciu dziennikarka postanowiła natomiast udzielić obszernego wywiadu "Fashion Magazine", który ukazał się na łamach pisma pod koniec marca.

W rozmowie z Mateuszem Szymkowiakiem Marianna Dufek opowiedziała m.in., jak wyglądało jej życie z Durczokiem, gdy mąż pracował dla TVN oraz ile dziennikarz zarabiał jako szef "Faktów". Otworzyła się też na temat demonów, z którymi zmagał dziennikarz oraz jego problemów zdrowotnych. Zdradziła również, jak afery z udziałem Durczoka odbiły się na ich synu.

Ostatnio Dufek postanowiła po raz kolejny powrócić pamięcią do małżeństwa z Kamilem Durczokiem, tym razem za pośrednictwem mediów społecznościowych. W opublikowanym w Wielkanoc wpisie dziennikarka podzieliła się ze światem kilkoma zdjęciami wykonanymi w dniu ślubu z Durczokiem w 1995 roku. Na wspomnianych fotografiach możemy zobaczyć Dufek pozującą w ślubnej kreacji, jak również ujęcie, na którym maszeruje do kościoła u boku przyszłego męża.

Widok ślubnych fotografii skłonił również Dufek do pewnych refleksji na temat "bolesnych pamiątek". W swoim wpisie dziennikarka otwarcie przyznała, że zdecydowała się pozbyć wielu przedmiotów, które przywodziły jej na myśl bolesne wspomnienia. Niektóre z nich zwyczajnie wyrzuciła, inne zaś oddała. Szczególnie interesujący los spotkał statuetkę Srebrnego Jabłka, którą niegdyś Dufek otrzymała wraz z mężem. Nagroda przyznawana przez czytelników magazynu "Pani" dla par z wyjątkowymi miłosnymi historiami została bowiem przetopiona.

Zobacz także: Powrót do lat dwutysięcznych i zaskakujące wyznania Królikowskiego

Każdy z nas ma "trudne pamiątki". Stosunek do nich okazuje się czasowo zmienny. Te z pierwszego rzutu sprzątania wylądowały na śmietniku. Te z drugiego rzutu spotkał pożyteczniejszy los. Część poszła w drugi obieg lub została przetopiona. Tak stało się ze "Srebrnym Jabłkiem" miesięcznika "Pani" (wybacz Redakcjo) - czytamy we wpisie Dufek.

Była żona Durczoka zdradziła, że pieniądze z przetopienia statuetki wykorzystała na zakup trunku, którym później umiliła sobie spotkanie z przyjaciółmi. Wspomniała także o rzekomej klątwie nagrody.

Za pozyskane w ten sposób środki zakupione zostało wino białe, które wypite zostało z Przyjaciółmi. To zresztą nie zaskoczenie, bo na "salonach warszawskich" krążyła legenda, że ta nagroda to klątwa - dodała.

Na koniec Marianna Dufek stwierdziła jednak, że zdecydowała się zachować część z bolesnych pamiątek - w tym udostępnione ślubne zdjęcia. Jak zapewniła, nie żałuje tej decyzji.

Trzecie sprzątanie przyniosło refleksję, że to dobrze, że nie wszystko zniknęło z domu. Bo to po prostu "ładne zdjęcia są". Czym dzielę się dokładnie 27 lat po - zakończyła wpis.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(121)
Gość
2 lata temu
A czemu ta Pani teraz ciągle o tym mówi?
Kola
2 lata temu
Solidaryzuję się z nią, jestem po ciężkim toksycznym małżeństwie. Mąż zmarł kilka lat po rozwodzie. Nadal do kocham i wiem, że nigdy nie odzyskam spokoju sprzed poznania go. To zmieniło moje życie na zawsze.
Allurka
2 lata temu
Pani Marianna nie ma przyjaciół, którzy jej powiedzą, że te wywiady i aktywność na SM to żenada? Chyba, że przyjaciele są tylko od picia białego wina..
Gosc
2 lata temu
Pani Marianno, już wystarczy .Teraz czas na ciszę , na modlitwę za zmarłego, a wspomnienia już tylko w gronie przyjaciół, nie publicznie .
Agniecha
2 lata temu
Marianna Dufek przez lata konsekwentnie unikała wypowiadania się na temat trwającego przeszło 22 lata małżeństwa z Kamilem Durczokiem... i po co to zmieniać? Ten Pan jest już po drugiej stronie...
Najnowsze komentarze (121)
Rozsądny
12 miesięcy temu
Dajcie pani Mariannie spokój i przestańcie czepiać się
myślę
2 lata temu
Nie rozumiem udostępniania wspólnych zdjęć , zwłaszcza ze ślubu .
Polak
2 lata temu
Niedługo taniec z gwiazdami
Po co ?
2 lata temu
Odetkała się ? Tylko po co?
Gość
2 lata temu
Teraz jak on nie może się odnieść to ona strasznie się udziela, gdzie ta jej klasa , o której tak mówili.
axx
2 lata temu
To już jest naprawdę żenujące. Facet się z nią rozwiódł, wcześniej ją zdradzał i podrabiał weksle a ta ciągle o nim mówi i wspomina slub.
o jeżuuuuu
2 lata temu
Jak niedawno zdradziła, po rozwodzie obowiązywała ją bowiem pięcioletnia umowa milczenia. A teraz będzie mówić i mówić jak Dymna o Wiesławie
Iga
2 lata temu
Ona zawsze wyglądała staro i brzydko ...
Aga
2 lata temu
Bardzo brzydkie zachowanie tej Pani , udawała ze ma klasę. Po co to wszystko teraz opowiada? Dla kasy!!!!! Bardzo wstrętnie proszę Pani !!!!!!! Chce Pani teraz zwrócić na siebie uwagę! Karma wraca!!!
Ytt
2 lata temu
Pani rozwiodła się z Durczakiem a teraz zamęcza ludzi jakimiś opowieściami ,mogła się nie rozwodzić jak taki byl dla niej ważny, żenujące!
Pfff
2 lata temu
Problemy po związku rozwiązuje się samodzielnie lub u specjalisty. Ta Pani zwyczajnie chce zarobić. Tym łatwiej jej to idzie, że wersji drugiej strony już nie usłyszymy. Żenujące i odrażające bez względu na to jakim mężem Durczok by nie był.
rrrr
2 lata temu
Słabe , a Kurczok jaki był to wiedzą tylko z tefałen
adam
2 lata temu
co ją wzięło na te wyznania,kogo to obchodzi?
żabka
2 lata temu
Dufek uspokój się !!!! po co wywlekasz stare czasy masz problem to wykup sesje u psychologa a nie męcz nas swoim życiorysem że jesteś znana to tylko dlatego że byłaś żoną znanego dziennikarza ! jego już nie ma !!! no chyba ze ci płacą za te brednie to pluj dalej
...
Następna strona