Trwa ładowanie...
Przejdź na
Maks
Maks
|

Marianna Dufek wyjawia, jak wybryki Kamila Durczoka odbiły się na ich synu: "Przez te wszystkie afery ZAWALIŁ ROK na studiach"

205
Podziel się:

Mariana Dufek po pięciu latach od rozwodu z Kamilem Durczokiem w końcu postanowiła udzielić obszernego wywiadu. Dziennikarka zdradziła, dlaczego Kamil junior zmienił nazwisko i jak układały się jego stosunki z ojcem po licznych skandalach.

Marianna Dufek wyjawia, jak wybryki Kamila Durczoka odbiły się na ich synu: "Przez te wszystkie afery ZAWALIŁ ROK na studiach"
Marianna Dufek ŻAŁUJE, że nazwała syna Kamil Durczok: "Nie zdawałam sobie sprawy, JAKI ROBIĘ BŁĄD" (FORUM)

W 2017 roku zakończyło się trwające 22 lata małżeństwo Marianny DufekKamila Durczoka. Po rozwodzie Marianna konsekwentnie unikała medialnego zainteresowania, stroniąc od udzielania jakichkolwiek wywiadów. Dopiero teraz na jaw wyszły nieznane wcześniej fakty. Pod ostatnio opublikowanym postem na Facebooku Dufek przyznała, że przez pięć lat od rozwodu obowiązywała ją klauzula milczenia, która była jednym z warunków zawartej umowy.

Zobacz także: Durczok narzeka na media: "Kiedyś słowo dziennikarz coś znaczyło"

W końcu po latach była żona Durczoka zdecydowała się udzielić szczerego wywiadu Mateuszowi Szymkowiakowi, który ukazał się na łamach "Fashion Magazine". W rozmowie z dziennikarzem Marianna opowiedziała o niebotycznych zarobkach męża, jego skłonności do uzależnień i autodestrukcji. Kobieta dała jasno do zrozumienia, że związek z szefem "Faktów" był dla niej wyjątkowo wyniszczający.

W rozmowie pojawił się wątek syna Durczoka. Okazuje się, że Kamil junior, który trzyma się z dala od świata show biznesu, również zapłacił wysoką cenę za błędy niestroniącego od afer i alkoholu ojca.

Przez te wszystkie afery zawalił na studiach rok. I wtedy jego ojciec w przypływie zrywu wychowawczego uznał, że dobrze będzie, jeśli Młody pójdzie do pracy. Przez rok pracował u niego w portalu Silesion. Myślę, że to było trudne doświadczenie - przyznała Dufek.

Syn Durczoka zmienił nawet nazwisko, żeby nie być kojarzony z ojcem.

Ma teraz dwuczłonowe nazwisko. Ostateczna decyzja zapadła po słynnym rajdzie na A1. Ma to samo imię co ojciec... Nie zdawałam sobie sprawy, jaki robię błąd, zgadzając się w 1996 roku, żeby miał na imię Kamil. Że pozbawiam go możliwości życia na własne konto. Że w przyszłości "Kamil Durczok" będzie tyle znaczyło, będzie tak znane w różnych kontekstach - wyznała gorzko Marianna.

Co ciekawe, syn Marianny na facebookowym profilu figuruje jedynie pod nazwiskiem Dufek.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(205)
Tak myślę, że...
2 lata temu
Pani Marianna ewidentnie potrzebuje to z siebie wyrzucić, jak sądzę po to aby wyprostować kilka faktów i zamknąć ten rozdział. Współczuję doświadczeń i życzę powodzenia :)
Pola
2 lata temu
Po co nazywać dziecko jak ojca?
Hmm
2 lata temu
Kamil junior musiał prcowac w Silesionie razem ze "słynną" kochanka Durczoka Julią Oleś, nic dziwnego, że to było dla niego trudne doświadczenie.
Agu
2 lata temu
Współczuję temu synowi.
zuz
2 lata temu
Szkoda chłopaka, ojciec niby z kasą i możliwościami ale co z tego jak przegrał ze swoimi demonami...
Najnowsze komentarze (205)
zazer
2 lata temu
no niestety nie jedna osobe pis wykonczyl i zniszczyl
bazyl
2 lata temu
fajnie się pluje na gościa, którego nie lubiłem, ale który nie może się bronić... dziwne jest obwinianie ojca za niepowodzenie syna na studiach. znam wiele przypadków, gdy rodzice umierali lub ciężko chorowali i nikomu nie przyszło do głowy obwiniać ich za coś co nie wyszło w życiu. to było było na tyle, bo wygląda to obrzydliwie
braq
2 lata temu
" kochany tatuś "...
wodnik
2 lata temu
pani Dufek, skoro pani kocha syna proszę w imię tej miłości nie oczerniać jego ojca, a z syna nie robić ofiary losu. Oblał egzaminy, gdyż nie opanował materiału.
sara
2 lata temu
hejtem jest tresc splodzona przez ukrytego pod haslem maks
Yyyy
2 lata temu
Szkoda chłopaka wygląda na normalnego, nie jego wina że miał takiego ojca
Muszka34
2 lata temu
Zawalił bo chciał
hipokrytka
2 lata temu
"Ceną rozwodu było moje milczenie" może dlatego, że Kamil wiedział ze żonka wszytko rozgada?! A upodobania seksualne to sprawa prywatna każdego! Kobiety się rozwodzą bo w domu jest alkohol, przemoc, uzależnienia, i chcą się odciąć od tego życia, a Marianna na tym zarabia! Jeśli uważała, że to co on robi jest takie złe trzeba było się nie godzić na takie warunki tylko "ratować" innych! Jest hipokrytką i tyle! Oczernia zmarłego, który nie może się bronić! Wiele lat z nim żyła, i jeszcze go broniła - bo miała z tego kasę!
Polak
2 lata temu
Kamil Durczok nigdy nie obgadywał pani Marianny, ale z syna chyba był dumny. Po co więc te wynurzenia? zabrakło jej pieniędzy?
...
2 lata temu
Syn z wiekiem wyprzystojniał, jeszcze tylko zgryz naprawić i będzie już całkowicie super. Widać, że za dzieciaka przez usta oddychał, a nie przez nos.
AKB
2 lata temu
Czyli i tak wszyscy wiedzą, że Dufek to Durczok. Pani podobało się, że wszyscy będa wiedzieli kim jest syn, ale nie spodziewała się takiego zakończenia. Teraz gdy były mąż nie zyje, mogłaby sobie podarowac te szczere wyznania. Polecam konfesjonał! Wstyd, że wydawnictwa płacą krocie za te "szczere" wypociny dla maluczkich.
Fuz
2 lata temu
No nie spodziewałam się że po śmierci zacznie prac brudy. Bardzo nie fair. Po co to opowiadać. Umowa rozwodową była silniejsza można było milczeć. A teraz dlaczego się język rozwiązał? Dla spokoju syna powinna zamilknąć.
Ania
2 lata temu
Ej ale czy ona na serio jest aż tak pewna siebie, pewna swojej nieomylności, że rości sobie prawo do wydawania opinii, teraz kiedy nikt nie może niczego sprostować? Jak już musi, to nie ma przyjaciół, którym może się wygadać? Niech nie psuje mu już bardziej wizerunku, bo doskonale wie, że za życia właśnie to go wewnętrznie zabiło. Utrata twarzy. Opamiętaj sie kobieto. Nie chcę czytać już więcej złych rzeczy na jego temat 😬
Ania
2 lata temu
Przestańcie oceniać Durczoka po jego najgorszych latach. Każdy normalny by się załamał i popłynął po tym co mu zrobili. Nie pamiętacie jaki był wcześniej, serio? Przecież to był KTOŚ, miał niesamowita osobowość. W nim wszystko się zgadzało. Zniszczyć takiego człowieka mógł tylko jakiś szczur. .
...
Następna strona