Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
Droppa
|

Marianna Dufek z entuzjazmem o planach nakręcenia filmu o Kamilu Durczoku przez Patryka Vegę: "Jego twórczość oceniam NAJGORZEJ"

88
Podziel się:

Dziennikarka Marianna Dufek, która przez 20 lat żyła w związku małżeńskim z Kamilem Durczokiem, nie jest specjalnie podekscytowana faktem, że historia jej byłego męża zainspirowała Patryka Vegę do napisania kolejnego scenariusza. Dziwicie się?

Marianna Dufek z entuzjazmem o planach nakręcenia filmu o Kamilu Durczoku przez Patryka Vegę: "Jego twórczość oceniam NAJGORZEJ"
Marianna Dufek krytykuje twórczość Patryka Vegi (fot. AKPA)

O życiu śp. Kamila Durczoka w ostatnich latach dowiadywaliśmy się przede wszystkim ze skandalicznych nagłówków w kolorowej prasie. Bliscy dziennikarza starali się nie zabierać w tej kwestii głosu. Sytuacja zmieniła się niedawno, kiedy to była żona Durczoka, Marianna Dufek, postanowiła otworzyć się przed Mateuszem Szymkowiakiem i na łamach Fashion Magazine opowiedzieć o tym, jak wyglądała jej relacja z byłym szefem Faktów TVN.

Jak informowaliśmy przed kilkoma dniami, wzmożone zainteresowanie życiorysem Durczoka miało zainspirować Patryka Vegę do pracy twórczej. Kontrowersyjny - delikatnie mówiąc - reżyser miał dostrzec w dziennikarzu "postać rodem z Dostojewskiego", o którą mógłby oprzeć fabułę filmu pełną seksu, narkotyków i alkoholu, czyli tego, co do tej pory najbardziej stymulowało jego twórczość.

Zobacz także: O śmierci Kamila Durczoka dowiedział się na antenie. "Jestem wstrząśnięty"

Fakt skontaktował się z Marianną Dufek z pytaniem, co sądzi o tego typu przedsięwzięciach. Dziennikarka TVP3 Katowice jasno określiła, że Vega nie ma raczej co do niej dzwonić na konsultacje, jako że jego filmy do tej pory nie wywarły na niej pozytywnego wrażenia.

Myślę, że Kamil nie zasłużył sobie na to, żeby Vega robił o nim film. Doprecyzowując - jak najgorzej oceniam twórczość tego reżysera. I nie mamy o czym ze sobą rozmawiać - oceniła chłodno Dufek.

Trudno się z nią nie zgodzić?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(88)
Lol
2 lata temu
I ma rację 😂
solla
2 lata temu
Jeszcze im do wszystkich nieszczęść film Vegi potrzebny.
Ela
2 lata temu
Normalna babka. Nie dziwię się jej.
Czort
2 lata temu
W końcu ktoś się mądrze wypowiedział na tema tego "leżysela"
ADA
2 lata temu
I ma racje Pani Dudek .
Najnowsze komentarze (88)
Zal
2 lata temu
Też sobie Vegeta znalazł autorytet do robienia filmu ...🙈
Jad
2 lata temu
Marianna wygląda jak matka Kamila
janpawel
2 lata temu
Bardzo często zarozumiały narcyz tak kończy. Dziwię się temu Patrykowi że chce film kręcić o nijakim człowieku, Jest w Polsce wielu fajnych dobrych mądrych ludzi o których można by nie zapominać.
Yegua
2 lata temu
Proszę, tylko nie to. Pan Durczok nie zasłużył sobie na stanie się pośmiewiskiem. Niech Vega kręci dalej swoje marzenia o patologii. Być bohaterem jego filmu, to jak utonąć w rynsztoku.
myślę
2 lata temu
Vega mógł by czyścić stolik Kamilowi .
Mon
2 lata temu
Jego filmy to dno dla niżu intelektualnego. Niby nawrócony a odstawia konsumpcjonizm i pogoń za pieniądzem w najbrzydszej postaci. Angażuje celebrytow i patocelebrytow, co kiedyś nie miało by prawa się stać, przez szacunek do widza. On nie ma tego szacunku.
Kola
2 lata temu
Ona sama teraz będzie się udzielała...😏
Gosia
2 lata temu
Jak żył to była cisza -nie żyje czas na gadulenie🙁
Kociak
2 lata temu
No kasę chce zarobić ten reżyser Proces będzie , prawdę powiedziala
Dora
2 lata temu
Do Droppa,naucz się pisać,używasz słów których znaczenia chyba nie znasz.W tym co napisałeś nie ma mowy o entuzjaźmie choć tytuł sugeruje coś takiego,w poprzednim artykule napisałeś"Brooklyn w międzyczasie miał na sobie smoking od Diora",w jakim międzyczasie.Czas wrócić do szkoły.
Nita
2 lata temu
Nie zasłużył też żeby BYŁA żona opowiadała o jego chorobie i o przyczynie śmierci, w mediach. A mimo wszystko udzieliła tego żenującego wywiadu...
XxxxxPO
2 lata temu
A vega to jakiś pseudonim burtelowy? Powinni zrobić film o tym jak się szyli w kiszke
Jina
2 lata temu
I ma rację. Trzymaj się kobieto.
Kobieta
2 lata temu
Jest komu rzeczywiście. Pomnik mu postawić
...
Następna strona