Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Mariusz Adam Ryjek nie żyje. Prokuratura bada okoliczności śmierci uczestnika "Warsaw Shore"

59
Podziel się

Znane są pierwsze szczegóły wszczętego przez prokuraturę śledztwa w sprawie zgonu uczestnika "Warsaw Shore i "Hell's Kitchen". Ciało Mariusza Adama Ryjka znaleziono w namiocie.

Mariusz Adam Ryjek nie żyje. Prokuratura bada okoliczności śmierci uczestnika "Warsaw Shore"
Mariusz Adam Ryjek nie żyje. Prokuratura bada okoliczności jego śmierci (YouTube - MTV Polska)
bEhoasUR

W niedzielę media obiegła smutna informacja o śmierci Mariusza Adama Ryjka. Uczestnik Hell's Kitchen, Warsaw ShoreYou Can Dance w sobotę miał zawalczyć na gali Krwawy Sport 3, tego samego dna zaczęły jednak pojawiać się doniesienia o jego zaginięciu.

Według informacji zamieszczonych na fanpage'u Zaginieni przed laty w sobotę około godziny 13 Mariusz Adam Ryjek miał opuścić mieszkanie i wsiąść do autobusu na jednym z gdyńskich przystanków - od tamtej chwili jego telefon był nieaktywny. Zaledwie kilka godzin później okazało się, że mężczyzna nie żyje.

bEhoasUT

Aktualnie okoliczności śmierci Ryjka są badane przez policję i prokuraturę. Rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gdyni w rozmowie z Faktem poinformowała, że póki co ustalono, iż w sprawę nie były zaangażowane osoby trzecie.

Znalezione zostało ciało 35-letniego mężczyzny. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Obecnie trwają ustalenia okoliczności śmierci - przekazała asp. Jolanta Grunert w gdyńskiej policji.

bEhoasUZ

Znane są już również pierwsze szczegóły śledztwa wszczętego przez prokuraturę w celu wyjaśnienia okoliczności śmierci Mariusza Adama Ryjka. Przedstawicielka Prokuratury Okręgowej w Gdańsku oświadczyła, że ciało mężczyzny znaleziono w namiocie znajdującym się nieopodal gdyńskiej Polanki Redłowskiej. Prokurator Grażyna Wawryniuk przyznała, że przyczyna zgonu Ryjka wciąż pozostaje niewiadomą. Jej ustalenie będzie możliwe dopiero po przeprowadzeniu sekcji zwłok.

Biegły nie był w stanie określić na miejscu, co było przyczyną śmierci mężczyzny, dlatego zlecona została sekcja zwłok. Czekamy na wyznaczenie jej terminu - powiedziała Faktowi Wawryniuk.

bEhoasVa
bEhoasVu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(59)
xyz
miesiąc temu
Kojarzyłam go głownie z Hells Kitchen, gdzie zyskal moją sympatię. Później sledzilam jego poczynania w Internecie i ciezko mi uwierzyc, ze taki pozytywny "wariat" odebralby sobie zycie, ale kto wie co mu siedzialo w glowie i co pchnelo go do takiego czynu... Szkoda.
...
miesiąc temu
Przykre. Współczuję rodzinie.
Wroraw
miesiąc temu
To po co ludzie piszecie, ze sie powiesil? I jak to możliwe, ze prokuratura wykluczyła udział osob trzecich, skoro mlody zdrowy chłop nie żyje i nie wiadomo, jak zmarl?
bEhoasVv
Jaja
miesiąc temu
To smutne
M.ddd
miesiąc temu
Przypadkowe przedawkowanie?
Najnowsze komentarze (59)
Armani
miesiąc temu
Uczestnik Warsaw shor wpadł mi w pamięć chłopak z dużym poczuciem humoru bawił się po swojemu wielką strata bo młody chłopak miał całe życie przed sobą kondolencje dla rodziny :(
Olo
miesiąc temu
Nie ma czegos takiego jak depresja. To wymysl dla leserek/ów. Kazdy jest panem swojego losu. Jak jest Ci zle zlikwiduj media spolecznosciowe, to najlepsza droga! Mariusz spoczywaj w pokoju...
Anka
miesiąc temu
Po nitce do kłębka. Prokuratura być może już wie jak i co. Jego przeciwnik napisał, że dzień przed widział w jego oczach strach i czuł, że nie stawi się na walce. W autobusie zachowywał się jakby się kogoś, czegoś bał. Czyli działo się coś, co strasznie go przestraszyło. Działał w strachu. Na to wygląda. Bardzo szybko i intensywnie go szukali - musiały być ku temu poważne przesłanki. W depresji też często pojawia się ogromny lęk, wiem, bo sama tego doświadczyłam i wiem, że wtedy bez wsparcia i pomocy o dramat nie trudno. Może coś z tą walką, jakaś presja, nie dał rady?
z Grabówka
miesiąc temu
Widziałem jak bardzo czule żegnał się pewnej nocy z Joanną W mieszkająca niedaleko. A moze to tylko ktoś podobny, bo wspominiana kobieta nie jest singielką od dawna, ale są znajomymi i pod jednym z jego zdjęć ona komentuje dwiema emotkami. No to chyba nie był gejem?
I\za
miesiąc temu
Jesteś i pyk...nagle cię nie ma. Jego nic już nie boli, ale jaki bół muszą jego najblizsi przeżywać.
Kkasiw
miesiąc temu
Szkoda, pozytywny chlopak który chyba nie mógł się trochę odnaleźć w realnym zyciu
doc
miesiąc temu
Wygląda na to że to wynik szczepionia i jakiejś niewydolności. Szczepił się i miał reakcje po...może udar zakrzep. Pisali już o tym ludzie. Ale oczywiście lekarz na usługach firm farma. Nic nie powie. To niestety prawda o szczepionce ona zabija.
doc
miesiąc temu
Wygląda na to że to wynik szczepionia i jakiejś niewydolności. Szczepił się i miał reakcje po...może udar zakrzep. Pisali już o tym ludzie. Ale oczywiście lekarz na usługach firm farma. Nic nie powie. To niestety prawda o szczepionce ona zabija.
bEhoasVn
Anka
miesiąc temu
W namiocie to się chyba nie powiesił. Raczej wziął leki. Może to było przypadkowe. Chciał odpocząć, odciąć się na chwilę, wziął za dużo i stał się dramat. Jednych się odratuje, innych nie. Szkoda go. Kiedyś mój kolega oglądał z nami film, wszystko było ok, a za kilka godzin telefon, że się powiesił. Nigdy nie można takich rzeczy przewidzieć. Potem jak zaczęliśmy wszystko analizować, wyszło wiele jego problemów, o których wcale nie mówił. Do dziś ciągle to analizujemy, że gdyby wtedy, a minęło 18 lat. To trauma już na zawsze.
sayaha
miesiąc temu
Nie chcę nic zakładać ani nikogo oskarżać ale to brzmi jak przedawkowanie. Oglądam dużo programów o zbrodniach i zwykle kiedy nie ma śladów i wykluczono osoby trzecie to kończy się na toksykologii i wychodzą kwiatki. Tylko wtedy pytanie czy to samobójstwo czy przypadkowe przedawkowanie.
Anka
miesiąc temu
Cała ta sprawa jest totalnie dziwna. Ale prokuratura pewnie już wie co i jak i na pewno nie poda tego do informacji publicznej. Także nie dowiemy się. Wrażliwy był chłopak, coś go totalnie załamało.
adam
miesiąc temu
Uj nas to opchodzi
whocares
miesiąc temu
wow... strata kulturowa olbrzymia... nie wiem czy świat się po tym dźwignie
Ala
miesiąc temu
Miał jechać na walkę a poszedł do namiotu skończyć ze sobą.... To nie trzyma się kupy
...
Następna strona
bEhoasVP