Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Mariusz z "Gogglebox" pokazał nowego partnera! "Z Jackiem nie jestem PARĘ LAT. Występujemy w telewizji jako para znajomych"

265
Podziel się:

Zmęczony ciągłymi pytaniami fanów Kozak postanowił w końcu rozwiać ich wątpliwości za pośrednictwem TikToka.

Mariusz z "Gogglebox" pokazał nowego partnera! "Z Jackiem nie jestem PARĘ LAT. Występujemy w telewizji jako para znajomych"
Mariusz Kozak z "Googlebox" szczerze o relacjach z Jackiem Szawiołą (TikTok, Instagrm @kozakma)
bETLfoJh

Programy rozrywkowe emitowane przez stację TTV nie tylko cieszą się sporą popularnością wśród odbiorców, lecz również skutecznie wzbogacają polski show biznes o coraz to bardziej intrygujące osobowości. Oprócz wyjątkowo barwnych bohaterów Królowych życia, dużym zainteresowaniem mediów cieszą się także losy uczestników Gogglebox. Przed telewizorem.

Komentowanie popularnych telewizyjnych programów na łamach Gogglebox zapewniło rozpoznawalność takim postaciom jak m.in. Sylwia Bomba, Agnieszka Kotońska czy "Big Boy". "Wychowankowie" show postanowili sprytnie wykorzystać swoje 5 minut i zawalczyć o miano etatowych celebrytów. Dziś wielu z nich z powodzeniem spełnia się więc w rolach influencerów.

bETLfoJj

Do jednych z najpopularniejszych uczestników programu bez wątpienia należą Mariusz Kozak oraz jego partner Jacek Szawioła. Chociaż panowie już kilka miesięcy temu ogłosili widzom, że ich związek jest jedynie wspomnieniem, wciąż występują razem na antenie. Okazuje się, że wspólne ocenianie realiów telewizji sprawia, że wielu ich fanów wciąż ma nadzieję, że ich ulubieńcy jeszcze się zejdą.

Znużony ciągłymi teoriami Mariusz postanowił ostatnio rozwiać wątpliwości internautów za pośrednictwem TikToka. Przy okazji zaprezentował światu swojego aktualnego partnera.

bETLfoJp

Jesteś jeszcze z Jackiem? - pytał jeden z fanów w opublikowanym przez Kozaka wpisie.

To pytanie pojawia się najczęściej, to zaraza jakaś. Z Jackiem nie jestem parę lat, występujemy w telewizji jako para znajomych. Moim chłopakiem jest Sebastian. Seba, przywitaj się - ogłosił Mariusz.

Myślicie, że teraz zaspokoił już ciekawość fanów?

bETLfoJq
bETLfoJr
bETLfoJs
bETLfoJK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(265)
Przyjaciel
rok temu
Brońmy Religii Katolickiej. Brońmy wartości Katolickich. Promujmy wśród młodych Religię Katolicką i wartości Katolickie. Brońmy suwerenności i niepodległości Polski. To nasze zadania. Nie wolno nam tego odpuścić. Każdy z nas niech dołoży cegiełkę swoją do tego. W ramach możliwości. Każdy ma inne możliwości, ale każdy może coś zrobić.
Poeta
rok temu
Czy te inaczej muszą być na Pudlu? Muszą bo jest ich 2% populacji ludzkiej czyli i pudli też jest 2%!
Iiiii
rok temu
Bardzo sympatyczni ludzie mający duże poczucie humoru 😉. Nie interesuje mnie ich orientacja seksualna tylko jakimi są ludźmi 🙂
bETLfoJL
Kasia
rok temu
Gwiazda ?! Gwiazda to Piotr Fronczewski, Gabriela Kownacka, Krystyna Feldman i wiele innych sław a nie facet który raz w tygodniu pokaże się przez 5 minut w tv i nic mądrego nie powie. Świat schodzi na psy :(
Janosik
rok temu
Nie jestem homofobem mój brat jest homoseksualny ale to jest niesmaczne
Najnowsze komentarze (265)
Omg
1 tyg. temu
Aga mogłaby metkę z podeszwy ściągnąć.
Dana
rok temu
Bardzo ich lubię
gość
rok temu
Jacek wziął ślub jak wynika z jego insta
Ego
rok temu
Ale co ma religia do tego artykułu?jeśli jesteś wierzący,to też możesz to robić po cichu i nie obnosić się z tym,bo kogo to obchodzi? Wolę poczytać o ,yciu ludzi,a nie czuć się jak na kazaniu w kościele .Oddzielmy kościół, religię,od polityki i orientacji.
Baba
rok temu
A ci tzw.katolicy jak zyja,czas o tym glosno powiedziec,pija,bija,a w przerwie produkuja dzieci (patologia)
Clown
rok temu
Na ostatnim zdjeciu w opasce wyglada okropnie
ON_
rok temu
Kto to jest? Nie znam. Ale mam pytanie... Kto bedzie tata, a kto mama? Czysta ciekawosc.
karolek
rok temu
Chcą ślubów , a co chwile kręcą z nowymi .
bETLfoJD
vbvbb
rok temu
Hmmm mamy uwielbiać wszelkie skrzywienia LGBT a pluć jadem na kościół, księży i wiarę takie życie promuja dziś liberalne media.Kto naiwny temu przyklasnie.To się nazywa tolerancja? Kiedyś też chceili zniszczyć kościół i ludzi pełnych wiary. Teraz masoni i iluminaci chcą zniszczyć wszelakie zalążki wiary bo ludźmi bez wartosci moralnych łatwiej jest manipulować i na nich wpływać.
Adam
rok temu
On zachowuje się zwyczajnie i lubię go,nienawidzę tych co obleśnie zachowują się jak osoby chore psychicznie na różnych paradach i protestach. Im nie przychodzi do głowy, że my boimy się ich dziwacznych publicznych zachowan. Jacek zachowuje się zwyczajnie i o to chodzi.
Kaziu
rok temu
Feee
ezr
rok temu
ta promocja ulewa się ludziom juz nosem. i dlatego przyniesie odwrotny skutek. ale widocznie sami tego chcą(?).
Pppppp
rok temu
Homofobia w tych czasach coś strasznego bez względu na to kto jaką ma orientację też jest człowiekiem. A do tych wszystkich świętych co w niedzielę na mszę chodzą poplotkowac,informuje że Bóg mówił że kocha wszystkich ludzi bez względu na grzechy jakie popełniają bez względu na orientację itp
dajdkajklakl
rok temu
ale homofobia w tym kraju jak czytam te komentarze, to jestem zażenowana.... rozumiem starszych ludzi, wyborco pisu, ale te komentarze wydaja sie pisane przez ludzi w srednim wieku... obrzydliwe...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETLfoKw
bETLfoKx
bETLfoKy
bETLfoKz
bETLfoKA
bETLfoKf