Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Jacek Szawioła z "Gogglebox" wyznaje: "ZOSTAŁEM POBITY na mojej własnej klatce"

285
Podziel się

Gwiazdor programu TV zdradził okoliczności zdarzenia i opowiedział o zachowaniu ratowników pogotowia. "Byłem wypytywany przez nich, czy nie choruję na HIV" - wyznał.

Jacek Szawioła z "Gogglebox" wyznaje: "ZOSTAŁEM POBITY na mojej własnej klatce"
Jacek Szawioła z "Gogglebox" został pobity (Instagram)
bDfIqIiJ

W ostatnich tygodniach z ust polityków partii rządzącej padło publicznie wiele skandalicznych i homofobicznych wypowiedzi. W swoim przemówieniu prezydent Andrzej Duda niejako pozbawił osoby nieheteronormatywne człowieczeństwa, mówiąc, że "LGBT to nie ludzie tylko ideologia". Można było się spodziewać, że takie słowa pogorszą już i tak trudną sytuację dyskryminowanych mniejszości seksualnych. Dowodem na to jest choćby historia Jacka Szawioły znanego z programu "Gogglebox". Celebryta został pobity za to, że jest zdeklarowanym gejem. Co ciekawe, Szawioła pracował kiedyś jako fryzjer Andrzeja Dudy.

Gwiazdor TTV pokazał na Instagramie swoją zakrwawioną twarz i wygłosił krótki apel do wszystkich, którzy używają języka hejtu i uprzedzeń.

bDfIqIiL

"Zanim napiszesz mi po raz kolejny, czy spódniczka była za krótka, czy ja coś źle powiedziałem, czy ja powinienem się obnosić, powiem ci: Pi*rdol się" - wyznał.

Gwiazdy mają dość. Protestują po słowach Andrzeja Dudy o LGBT

W rozmowie z Gazetą.pl celebryta opowiedział okolicznościach zdarzenia.

bDfIqIiR

W nocy zostałem pobity na mojej własnej klatce. Całe zajście zostało nagrane przez kamery i dowiedziałem się, kto to zrobił, została wezwana policja. Panowie byli bardzo pomocni, czego nie mogę powiedzieć o ratownikach z pogotowia. Byłem wypytywany przez nich, czy nie choruję na HIV albo czy nie mam koronawirusa, lub czy nie jestem na kwarantannie. Krwotok z nosa trwał. Postanowiłem zadzwonić do koleżanki prawniczki i zapytać, czy mam jechać do szpitala, jak radzi pan z pogotowia, jednocześnie brzydząc się mnie dotknąć. Powiedziała, żebym jechał - stwierdził.

Dodatkowo gdy oprawca uciekał, wypuścił z klatki schodowej psa Szawioły, z którym ten miał wyjść na spacer.

Zamiast pojechać do szpitala, mimo krwawiącego nosa spędziłem cały poranek na szukaniu mojego ukochanego psa - wyznał. Dodał też, że funkcjonariusze policji, którzy zajmowali się sprawą byli bardzo empatyczni i pomogli w poszukiwaniach.

Życzymy Jackowi dużo zdrowia!

bDfIqIiS
bDfIqIiT
bDfIqIjm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(285)
Bez przesady
4 miesiące temu
Przecież to jest bardzo ważna informacja czy pacjent nie jest chory na zaraźliwą chorobę
tik tok
4 miesiące temu
Bardzo współczuję. To ohydne, że ludzie posuwają się do takich zachowań, ale co jest złego w pytaniu przez ratownika czy pacjent ma HIV koronawirusa, czy jest na kwarantannie. To chyba normalne i tego bym oczekiwała od odpowiedzialnych lekarzy, pielęgniarzy. Proszę nie hejtować.
Aga
4 miesiące temu
ratowników się czepiasz? normalna procedura, że tak wypytują, wstydziłbyś się
bDfIqIjn
Nobody
4 miesiące temu
Ale nas usilnie trenują w pedagogice wstydu na tym portalu.... Wciąż nas wmawiają, ze lgbt to ofiary nas wszystkich, czyli zacofanych, agresywnych Polaków. Bzdura!
Kochaś
4 miesiące temu
W prawie każdym odcinku Goglebox opowiada o coraz to nowych chłopakach - partnerach, to niech się nie dziwi, że ratownicy pytają o HIV.
Najnowsze komentarze (285)
Kasia
4 miesiące temu
No i co z tego że był fryzjerem Dudy?? Co to za durna informacja. I że o HIV sie pytali???!!! Standardowa procedura .. robią szopkę. Niech po prostu przestanie sie afiszować ze swoją seksualnością ... kogo to obchodzi że jesteś gejem ... ale nie ! Wszyscy muszą wiedzieć i akceptować ... trzymaj se swoje życie w swoim domu
tig
4 miesiące temu
W USA nikt sie nie pyta o nosicielstwo HIV. Kazdego pacjenta traktuje sie jako potencjalnego nosiciela. Przeciez nie kazdy wie (wiele jest osob co sie nie bada), ktos moze tez sklamac. Takie pytania sa bez sensu.
Palermo
4 miesiące temu
Dostałeś pierwszy raz po PUSZCE może będziesz bardziej męski, i nie obwiniaj za to całej Polski bo piepsys kolesko jak potłuczony.Na koncu okaże sie że byłeś na gazie i wyjeba... się na klatce schodowej i/lub za mocno KOCHANEK przyłożył buhahahah
asystentka
4 miesiące temu
to on nagrywał filmik na insta za nim go ratownicy opatrzyli?, czy zostawili go z tym keczupem?
Anka
4 miesiące temu
Ludzie nie do końca rozumieją o co chodzi z tą całą "ideologią". I mylą niechęć do "ideologii" z niechęcią wobec człowieka. Nikt zdrowo myślący nie ma pretensji, ani żadnych uprzedzeń wobec osób, które "kochają inaczej". Każdy jest cżłowiekiem, każdy ma prawo kochać. Ale "ideologia" prowadzi krótko mówiąc do strachu. Jak ktoś o mnie powie "biała kobieta" to ja się nie obrażę, jak ktoś powie hetero- to ja się nie obrażę. Bo taka jest prawda. A powiedzenie komuś "jesteś gejem" za chwilę będzie przestępstwem. Nie mylmy "podmiotu" z "przedmiotem" ideologii. Ja do gejów nic nie mam, niech sobie żyją szczęśliwie, niech się kochają, kłócą itd ale na litość niech nie narzucają nam swoich poglądów (ideologii) na siłę. Tak dla cżłowieka, nie dla ideologii.
Karolina
4 miesiące temu
Prawda jest taka że jesteś konfliktowy to ci się nie podoba tego nie lubisz,uświadom sobie że nie jesteś żadnym gwiazdorem Zwykłym marudnym facetem,który lubi tylko siebie.
asiulek32
4 miesiące temu
Biedny Jacek wspolczuje Ci mój drogi. Matko jak tak mozna zrobic, komus cos takiego, przeciez to tez ludzie.
Igma
4 miesiące temu
Wierzę że zdecydowana większość ludzi jest z panem,ale niektóre komentarze uświadamiają mi,że takich co Pana pobili jest więcej, to smutne
bDfIqIjf
Mumin
4 miesiące temu
Polska to dziwny kraj same zabiegi okoliczności przed wyborami ,po za tym nie wyglądasz na pobitego sam sbie to zrobiłeś , jakby ktoś cię pobił z powodu jaki sugerujesz to tak byś nie wglądał , nie chcę wiedzieć z jakich powodów to zrobiłeś ,nie mam nic do gejów i lesbijek ale przez takie zachowania i obnoszenie się ze swoimi upodobaniami ( do tej pory też żyliście bez demonstrowania i LGBT) będę musiał zweryfikować swoje poglądy
Samson
4 miesiące temu
Życie
Ja0210
4 miesiące temu
Celebryta? A kim jest ten czlowiek? Pierwszy raz go widze na oczy
Krzysztof
4 miesiące temu
Jaki celebryta, proszę, litości. 99,9% społeczeństwa nie wie kim on jest, w tym ja.
hana
4 miesiące temu
Straszne, współczuję i życzę zdrowia dla Pana.
aga
4 miesiące temu
Jacku to chyba ściema bo tatuaż masz pp prawej stronie
...
Następna strona
bDfIqIjH