Trwa ładowanie...
Przejdź na
Izydor
|
aktualizacja

Marszałek Sejmu ZANOSI SIĘ ŚMIECHEM podczas ustalania składu komisji ds. pedofilii. Rozbawiło ją słowo "członek"...

272
Podziel się:

Elżbieta Witek nie mogła powstrzymać rozbawienia. Czy debata na temat pedofilii to aby na pewno temat do żartów?

Marszałek Sejmu ZANOSI SIĘ ŚMIECHEM podczas ustalania składu komisji ds. pedofilii. Rozbawiło ją słowo "członek"...
Elżbieta Witek śmiała się jak nastolatka ze słowa "członek" (East News)

Odkąd władze w Polsce przejęło Prawo i Sprawiedliwość, można zauważyć znaczące obniżenie poziomu debaty publicznej. Szokujące gesty i obraźliwe słowa padają nawet z ust przedstawicieli najwyższych władz, którzy powinni świecić przykładem i godnie reprezentować społeczeństwo.

Okazuje się, że budzące wątpliwości zachowania posłów może budzić nawet tak poważny temat, jak debata o pedofilii. Do dziwacznej sytuacji doszło bowiem w Sejmie w środowy wieczór. Głosowano tam wtedy nad składem państwowej komisji ds. pedofilii, która ma badać przypadki molestowania nieletnich.

Zobacz także: Agnieszka Holland o ułaskawieniu pedofila i Polańskim. "Tu nie ma symetrii"

Prowadząca posiedzenie marszałek Sejmu Elżbieta Witek była w tak wesołym nastroju, że kilkukrotnie musiała wyłączać swój mikrofon, by nie było słychać, jak się śmieje. Ponieważ jednak posiedzenie rejestrowały sejmowe kamery, to wiadomo, że Witek wybuchała gromkim smiechem za każdym razem, gdy... wypowiadała słowa "członek komisji".

Sejm większością głosów powołał panią Hannę Elżanowską na członka państwowej komisji ds. wyjaśniania przypadków skierowanych przeciwko wolności seksualnej i nieobyczajności wobec małoletniego poniżej lat 15, a tym samym powołał drugiego członka komisji - mówiła Witek i parsknęła śmiechem.

Jak donosi portal Gazeta.pl, siedzący na sali posłowie próbowali ją upominać, krzycząc: "Pani marszałek!", ale niektórzy z nich również zaczęli się śmiać. Chwilę później Witek próbowała kontynuować odczytywanie, ale po raz kolejny przeszkodził jej w tym atak śmiechu. Ta sama sytuacja powtórzyła się też chwilę później.

Was też tak bawią omawiane przez polskich posłów sprawy?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(272)
laura
4 lata temu
z takich rzeczy śmieją się dzieci w 4 klasie, naprawdę żenujący poziom tej kobiety na takim stanowisku
POLAK
4 lata temu
NAJGORSZE JEST TO ILE OSOB JEJ TU BRONI 🤮🤮🤮🤮
motylek
4 lata temu
w podstawówce, może dawnym gimnazjum słowo członek mogło śmieszyć. to ten sam poziom tej pani? co to ma być? dlaczego ktoś taki niepoważny decyduje o przyszłości czegoś ogromnie odpowiedzialnego?
Zdziwiona
4 lata temu
Dziwne, że ją to śmieszy. A członek partii PiS Jarosław Kaczyński też ją bawi?
Aaaa
4 lata temu
Jak gimmazjalistka ktora naczytala sie cosmopolitan pod koldra w nocy
Najnowsze komentarze (272)
Żigolo
7 miesięcy temu
Mogła Pani sobie wynająć Gambijczyka, aby Panią ubogacil intelektualnie i zaspokoił. Żenujący pokaz frustracji na każdym poziomie.
orest
2 lata temu
skandaliczne zachowanie i to zdaje się nauczycielka z zawodu i 2 osoba w Państwie
imo
2 lata temu
skandaliczne zachowanie! marszałek powinna przerwać, uspokoić się lub poprosić kogoś o zastępstwo. niewiarygodne, że na takim stanowisku można się tak bezczelnie zachowywać 🤬
Gość
2 lata temu
Popatrzcie co powiedział Marszałek Grocki wstyd hańba ( koperciasz )
Gość
2 lata temu
Ma piękny uśmiech trzeba przyznać, mądra kobieta.
Jsnf
4 lata temu
Ja Mosiek wypisuję się z parti PiS Witek proszę proszę mnie nie trzymać za czlonek wypisuję się Mosiek Skowronek
Jak
4 lata temu
To pokazuje kto rządzi naszym krajem.Dzicz pozbawiona zasad szczucie ludzi na siebie kłamstwo i brak zasad.Ale są tacy którym to wyraźnie odpowiada.
Mucha
4 lata temu
Normalne zachowanie zdrowego człowieka odruch a Wy tylko czychacie jak Hieny na cokolwiek aby głosic swoja mowe miłości. Byście się wstydzili jestescie po prostu przeciwnikami PIS tak piszcie o sobie od tego zaczynajcie ŻENADA....czepiacie sie...jak ktoś nie Wasz Członek nawet sie bezwiednie zaśmieje albo skrzywi..Hieny z pseudo Mową Miłości.
Obywatel
4 lata temu
Żenada
szoki
4 lata temu
Zachowanie nie na miejscu, ale ile razy mieliscie tak ze w nieodpowiednim miejscu i czasie napald was atak glupkowatego smiechu??? Ja tutaj nikogo nie bronie bo Pani Marszalek powinna jak na osobe na powaznym stanowisku i w tak poważnej sprawie przyhamowac troche !!! Zenujace
gosc
4 lata temu
to nie pierwszy "niekontrolowany wybuch śmiechu" tej pani... może pora na "dobrą zmianę"...?
...
4 lata temu
żenada
kjj
4 lata temu
Ja nikogo nie bronie ale skąd wiadomo że rozbawiło ją to słowo?? Może chodziło o coś innego? Ona na tym nagraniu śmieje się co chwilę i nie ma tam słowa członek, tylko mówi coś innego. Miło wszystko słaby czas i miejsce na żarciki i jakieś śmiechy, chociaż z drugiej strony w sejmie to częsty widok, że posłowie zachowują się skandalicznie
Cdd
4 lata temu
A moze cos wypalila przed bo zachowuje sie jak po marysce....?
...
Następna strona