Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Maciej Stuhr wyśmiewa zachowanie Joanny Lichockiej i "wzruszony" pozdrawia TVP: "Takie mam nerwowe gesty"

545
Podziel się

Wyszło zabawnie?

Maciej Stuhr wyśmiewa zachowanie Joanny Lichockiej i "wzruszony" pozdrawia TVP: "Takie mam nerwowe gesty"
Maciej Stuhr, Joanna Lichocka (Instagram, East News)
bCOeaWPp

Nie jest tajemnicą, że przedstawiciele polskiej sceny politycznej regularnie wzbudzają kontrowersje w mediach. Jeszcze do niedawna jedną z niekwestionowanych "gwiazd" sali sejmowej była Krystyna Pawłowicz. Chociaż była posłanka obecnie spełnia się jako sędzia Trybunału Konstytucyjnego, w parlamencie pozostawiła wielu godnych następców.

W ostatnim czasie zdecydowanie największą medialną popularnością może pochwalić się Joanna Lichocka. W czwartek w Sejmie przegłosowano nowelizację ustawy o radiofonii i telewizji oraz ustawy abonamentowej, którym wcześniej sprzeciwił się Senat. Przyjęte przez posłów zmiany zakładają m.in. przekazanie dotacji dla mediów publicznych w wysokości prawie 2 miliardów złotych.

bCOeaWPr

Nie trzeba chyba dodawać, że decyzja sejmowej większości wzbudziła niemałe poruszenie wśród przedstawicieli opozycji. Wielu z nich podkreślało, że tak duża kwota z powodzeniem mogłaby wesprzeć polską służbę zdrowia, w tym na przykład oddziały onkologiczne. Nieco innego zdania była najwidoczniej właśnie Lichocka. Tuż po wygranym głosowaniu posłanka Prawa i Sprawiedliwości postanowiła bowiem zaprezentować swoim politycznym przeciwnikom środkowy palec.

Gest Lichockiej odbił się szerokim echem nie tylko na sejmowej sali, lecz również w mediach. Sama zainteresowana zarzeka się, że jedynie "energicznie przesuwała palcem pod okiem", a swoje zachowanie tłumaczyła stresem. W kolejnej wersji wydarzeń posłanka stwierdziła natomiast, że z użyciem wulgarnego gestu odgarniała włosy.

Jej tłumaczenia nie dla wszystkich okazały się jednak wystarczająco wiarygodnie. W gronie niedowiarków znalazł się m.in. Maciej Stuhr. Nie jest tajemnicą, że aktor jest zdeklarowanym przeciwnikiem partii rządzącej. Dlatego też postanowił skomentować gest Lichockiej za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. W tym celu zamieścił na Facebooku nagranie, na którym komentuje niedawną decyzję parlamentu, przy okazji ocierając łzy wzruszenia za pomocą środkowego palca.

bCOeaWPx

Kochani, przepraszam, wzruszyłem się. Sejm przeznaczył 2 miliardy na Telewizję Polską. Cudowna wiadomość, dziękujemy bardzo. Opozycja chce, żebyśmy byli na onkologii, a sejm chce, żebyśmy mieli co pooglądać - tłumaczył "przez łzy" Stuhr.

Następnie natomiast aktor rozpoczął serię serdecznych pozdrowień skierowanych do przedstawicieli mediów publicznych, wciąż dumnie prezentując światu palec w wiadomym geście.

Takie mam nerwowe gesty. Pozdrawiamy Telewizję, Jacka Kurskiego, panią Holecką. Panią kandydatkę na prezydenta lewicy, co ja mówię, "lwicę prawicy" - Ogórek. Przepraszam, już mi się wszystko popier****ło - zakończył nagranie aktor.

bCOeaWPy

Zobaczcie odpowiedź Maciej Stuhra na ostatnie wydarzenia w Sejmie. Wyszło zabawnie?

bCOeaWPz
bCOeaWPA
bCOeaWPS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(545)
Millenials
6 miesięcy temu
Patrząc na komentarze jestem w szoku, że w takiej sytuacji zamiast wk****ć się na polityków i ich wyczyny to my, Polacy, wolimy pluć na siebie nawzajem. Długo w tym kraju się jeszcze nic na dobre nie zmieni, a ci przy korycie będą robić co chcą, bo my zamiast się ogarnąć to wolimy skakać sobie do gardeł.
Żenada
6 miesięcy temu
Ten Pan dużo stracił angażując się w politykę. I pomyśleć, że kiedyś był powszechnie lubiany... Artysta powinien pomagać w słusznej sprawie, a nie napędzać polityczny hejt.
goście
6 miesięcy temu
Niskoludku, co zapomniałeś nagrać filmiku o Kidawie, która nie ma szacunku dla tak podniosłych uroczystości jak i samego Prezydenta? Strach cię ogarnął, no tak, swój swojego zawsze będzie chwalił. Jesteś pseudo aktorzyno żenującym krasnalem.
bCOeaWPT
Edek z Kredek
6 miesięcy temu
Jeszcze Ostaszewska i będę ukontentowany
Paula
6 miesięcy temu
Niech dadzą pieniądze na szpitale! Jak nie mają to niech opodatkują Kościół
Najnowsze komentarze (545)
Ags
6 miesięcy temu
to straszne jak polscy politycy bezwstydnie srają nam w polską duszę!
zula
6 miesięcy temu
Kocham Maćka!!!!!!!!!
nuna
6 miesięcy temu
Ależ on słaby!
Fota
6 miesięcy temu
Beszczelny
Pawel
6 miesięcy temu
Brawo Maciek
Lucek
6 miesięcy temu
Szczur wyjedz z naszego kraju do siebie.
Tymon
6 miesięcy temu
Kim jest ten szczur że poucza Polaków
Polak
6 miesięcy temu
A może byś nie pouczał Polaków co jest dla nas dobre pouczaj swoich rodaków.
bCOeaWPL
Kocur
6 miesięcy temu
Szczur tobie już nic nie pomoże
Jajo
6 miesięcy temu
Szturm rewelacyjny
Fff
6 miesięcy temu
Musza sie jakos bronic przed tvn a tam co sie dzieje dobiero nedza.
Fff
6 miesięcy temu
Musza sie jakos bronic przed tvn a tam co sie dzieje dobiero nedza.
Chory
6 miesięcy temu
Jemu od dluzszego czasu cos sie stalo..wspólczuje bardzo choroby...chorym sie tylko współczuje
POLKA
6 miesięcy temu
już rozumiem - ani tej posłance nie wstyd, ani wam wypisującym TE brednie... Do czego doprowadziło 5 lat rządów tej partii?, pomysleć że jeszcze kilkanaście lat temu bylismy wzorem dla Europy, a nawet cywilizowanego świata. Jaką pracę wykonał ten naród albo nic nie robił czekając z wyciągniętą rączką na kolejne socjale.. Co z tego wyszło - widać - dawno już się mówiło ORGAN NIE UŻYWANY ZANIKA, ZACZNIJCIE MYŚLEĆ, TERAPIA NIEZBĘDNA OD ZARAZ DO MAJA TYLKO CHWILA.
...
Następna strona
bCOeaWQn