Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Krystyna Pawłowicz JUŻ WRÓCIŁA na Twittera! Fani apelują: "Niech pani nagrywa Tik Toki"

113
Podziel się:

Sędzia Trybunału Konstytucyjnego wytrzymała bez swojej ukochanej platformy społecznościowej zaledwie dwa dni...

Krystyna Pawłowicz JUŻ WRÓCIŁA na Twittera! Fani apelują: "Niech pani nagrywa Tik Toki"
(fot. East News)
bELdUIid

Znana z przesiąkniętego jadem języka Krystyna Pawłowicz zniknęła przed kilkoma dniami z mediów społecznościowych. Decyzja, która zostawiła fanów jej kontrowersyjnych wypowiedzi w smutku, była spowodowana przejęciem przez nią funkcji sędzi Trybunału Konstytucyjnego. Pawłowicz chciała w ten sposób uszanować swoje postanowienie, rezygnując tym samym z wdawania się w przepychanki w sieci.

Okazuje się jednak, że abstynencja od Twittera może być równie trudna do wytrzymania, co każdy inny rodzaj odwyku. Zaledwie dwa dni po deklaracji zniknięcia z sieci pani Pawłowicz już wróciła na swoją ulubioną platformę, o czym poinformowała swoich miłośników w publicznym oświadczeniu. Niestety, wygląda na to, że osoby liczące na kolejną dawkę twórczych inwektyw w wykonaniu sędzi będą musiały obejść się smakiem.

bELdUIif

"Dziś aktywowałam swoje konto na TT. Również sędzia TK musi mieć dostęp do informacji. Na TT będę teraz jednak tylko w charakterze obserwatora" - głosi post na oficjalnym profilu pani Krystyny.

W sekcji komentarzy pojawiły się już jednak pewne sugestie co do tego, w jaki sposób Pawłowicz będzie mogła spożytkować swą niezagospodarowaną, medialną energię. Część internautów wierzy bowiem, że sędzia świetnie sprawdziłaby się w roli tiktokerki.

bELdUIil

"Niech nagrywa Pani Tik Toki, proszę" - czytamy we wpisie, który uzyskał już kilkadziesiąt polubień.

Myślicie, że mamy szansę zobaczyć ją już niedługo w pobliskim centrum handlowym na kolejnej "bitwie tiktokerów"?

bELdUIim
bELdUIiG
KOMENTARZE
(113)
Piotrek
2 lata temu
Jaka z niej jest prostaczka.
Polskaaa
2 lata temu
Co to się dzieje :( ludzie nie widzicie ze nie mamy już na nic wpływu? Robią co chcą. Już nawet prawnicy nie będą mogli wypowiadać się na temat prawa. Absurd Do czego do dąży? Obudźcie się!!!!!!!!!!!!!!
Gfhjk
2 lata temu
Krysia rzuca inwektywami i prowadzi rozmowy w sposób niegodny posła a jak przychodzi do sprawy sądowej to zasłania się imunitetem poselskim. Może tak znieść immunitety to zaczną poslowie rozmawiać inaczej
bELdUIiH
Leo
2 lata temu
W mojej opinii sposób myślenia Pani Pawłowicz stanowi kwintesencję kultury PIS.
Dcd
2 lata temu
Polska spadła na psy jak osoba pokroju tej pani zasiadła w Trybunale Konstytucyjnym...
Najnowsze komentarze (113)
Alex
rok temu
Biedna jest .Nie ma nikogo bliskiego.Nawet siostra się od niej odwróciła. Znajduje tematy zastępcze.A co jak nie daj Boże coś jej się przytrafi?Nikt jej nie pomoże. Nie ma rodziny ,przyjaciół .Smutna postać
Cacy
2 lata temu
Nie głosujcie na Po przygłupy
Monika
2 lata temu
To bardzo przykre że za żądów PO z każdej strony byliśmy okradani .
Felek
2 lata temu
Pani Pawłowicz to kwintesencja mądrości
Nudzy.
2 lata temu
Ta pani jest jak wino czym starsza tym lepsza.
Tomasz
2 lata temu
Wykształcona kobieta na właściwym miejscu czy komuś się podoba czy nie i kropka.
iza
2 lata temu
Wszyscy pisowcy, sa dziwni !! Juz nie chodzi o rozum ( bo go nie maja !!!) ale wyglad --- panie dziwne przewaznie brzydkie, ale zarozumiałe, zadna mie umie sie ładnie odezwac !! nie rozmawiaja, tylko krzycza, az sie robia czerwone, na ciele!!! Prymityw !! A panowie bez wzgledu na wiek--- kazdy upasiony, zęby straszne, podbródki siegaja do piersi ( ten pan w okularach,od ministra Ziobry !!!) spoceni, włosy z nosów, wychodza na zewnątrz !!! Gęby nie dosyć, że grube-- to jeszcze dziobate !!!
ewa
2 lata temu
Te dwa pierwsze zdjęcia tej pani --- świadcza o jej stanie psychicznym !!! Trudny przypadek !!!
bELdUIiz
Fuck system
2 lata temu
To przykre i żenujące że tacy politycy jak Pawłowicz,Kempa,Szydlo, Korwin - Mikke, Ziobro, czy ten"doktorek" że Szczecina co brał w łapę reprezentują Polaków. Większość to dno... Nie ma w tym kraju inteligentnych ludzi na poziomie? 🤔 Żeby mądrze rządzili w tym kraju, żeby była demokracja a nie pislam. Wtf? 🤔
Olek
2 lata temu
Pani z klasą .
Bobi
2 lata temu
Jest mądrą kobietą i patriotką nie jak totalna opozycja która okradała Polaków i krzyczała że pieniędzy nie ma na nić ale w 2015r PO chwaliło się w TVN że polacy są bogaci bo posiadają w bankach zagranicznych 800 miliardów zł a w polskich bankach około 700 miliardów zł Dziennikarz wtedy powiedział że można by było spłacić Moim zdaniem to 100miliardów posiadali przedsiębiorcy a reszta z przekrętów Chodzi mi o oszczędności w bankach zagranicznych
Maciej
2 lata temu
Z Pani Pawłowicz taki prof jak ze mnie rower... :P
Halina
2 lata temu
PiS potrzebuje chorych ludzi
mikola
2 lata temu
Piękne imię no i ta cała Pawłowicz niczego sobie kobieta tylko w głowie nie tak .Boże gdzie jesteś!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bELdUIjs
bELdUIjt
bELdUIju
bELdUIjv
bELdUIjw
bELdUIjb