Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Krystyna Pawłowicz USUNĘŁA profile w mediach społecznościowych!

205
Podziel się

Była posłanka, a obecnie sędzia Trybunału Konstytucyjnego postanowiła na dobre wycofać się z aktywności w sieci. Będziecie tęsknić za jej wpisami?

Krystyna Pawłowicz USUNĘŁA profile w mediach społecznościowych!
(East News)
bDgokAxx

Krystyna Pawłowicz to niewątpliwie jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskiej polityce. Była posłanka Prawa i Sprawiedliwości wielokrotnie była bohaterką medialnych skandali za sprawą swoich wyjątkowo ciętych wypowiedzi oraz nierzadko mocno dyskusyjnych przekonań. Jakiś czas temu Pawłowicz zapowiedziała polityczną emeryturę. Szybko okazało się jednak, że nie zamierza całkowicie wycofać się z życia publicznego.

Niedługo po ogłoszeniu zakończenia swojej sejmowej kariery PiS zgłosił Pawłowicz jako kandydatkę na stanowisko sędzi w Trybunale Konstytucyjnym. Wiadomość o decyzji partii odbiła się wówczas szerokim echem w polskich mediach. Sama zainteresowana postanowiła ogłosić radosną nowinę za pomocą Twittera. Chociaż platforma od dawna należała do ulubionych sposobów komunikowania się byłej posłanki, jednocześnie zapowiedziała ona zawieszenie swojej aktywności w sieci.

bDgokAxz

Mimo obietnicy znacznego ograniczenia internetowych wpisów, niedawno Pawłowicz postanowiła publicznie skrytykować komentarz Małgorzaty Kidawy Błońskiej. Przedstawicielce Platformy Obywatelskiej wyraźnie nie spodobało się bowiem, że Andrzej Duda przyjął ślubowanie na sędziów TK od Krystyny Pawłowicz i Stanisława Piotrowicza.

"Wstyd to pojęcie obce dla prezydentury Andrzeja Dudy. Jej symbolem będzie wielokrotne złamanie konstytucji, przyjęcie ślubowania od Piotrowicza i Pawłowicz, skandaliczne ataki na sędziów. I te słowa, że nie jest Prezydentem wszystkich Polaków” - napisała na swoim profilu Kidawa-Błońska.

"Wstydem, proszę pani Kidawy-Błońskiej to jest pani BEZWSTYD; bezwstyd bezkrytycznej marionetki, bezwstyd nieudanego socjologa z infantylnymi pretensjami do bycia 'prezydentem'... Litość" - odpowiedziała jej wówczas Pawłowicz.

bDgokAxF

Jej twitterowy wpis wzbudził jednak wiele kontrowersji wśród internautów. Wielu z nich uważało bowiem, że działalność świeżo upieczonej sędzi Trybunału Konstytucyjnego w mediach społecznościowych jest naruszeniem przepisów kodeksu etycznego.

Była posłanka najwidoczniej wzięła sobie do serca falę negatywnych komentarzy. Okazuje się bowiem, że w związku z krytyką internautów postanowiła podjąć radykalne działania i usunęła swoje profile w mediach społecznościowych. Swoją decyzję wytłumaczyła "Super Expressowi".

"Tak, usunęłam swoje profile. Zrobiłam to w związku z pełnioną funkcją, by nie dawać pretekstu do ataków" - oznajmiła Krystyna Pawłowicz.

bDgokAxG

Też się zastanawiacie, dlaczego zrobiła to tak późno?

bDgokAxH
bDgokAya
KOMENTARZE
(205)
PIÊRDZI0CH
10 miesięcy temu
Siedzę tu całymi dniami, jestem zjêbêm nad zjêbami
Kinia Steryd
10 miesięcy temu
Kodziarski troll pjardach znowu na pudlu spamuje, do roboty lamusie
Rozpacz
10 miesięcy temu
W okresie rządów ekipy PO/ PSL było im wspaniale; dzisiaj protestują! Mafia VAT/ paliwowa, węglowa, stalowa, komputerowa. Mafia transportu międzynarodowego. Mafia reprywatyzacyjna. Mafia budowlano-deweloperska. Mafia hazardowa. Producenci amfetaminy, lewych papierosów, lewego alkoholu. Mafia sądownicza. Odsunięci od kontraktów celebryci/ artyści/ dziennikarze. Byli ubecy, esbecy i ich rodziny. Setki właścicieli agencji reklamowych, graficznych, tzw. doradczych, PR, kancelarii adwokackich - którzy żyli JEDYNIE z tłustych zleceń od poprzedniej ekipy rządzącej. Dziesiątki tysięcy urzędników/ samorządowców z nadania PO i PSL, którzy jeszcze niedawno kradli i bezkarnie brali gigantyczne łapówki. A teraz WŚCIEKŁOŚĆ, BRAK ŻŁOBU i STRACH. Co kilka dni zamykają NASZYCH! Jak tu żyć?
bDgokAyb
Gosc
10 miesięcy temu
Szkoda ze nie usunela sie z sejmu
Hahah
10 miesięcy temu
Pudel była awaria Facebooka która pokazywała kto tak na prawdę prowadzi profile, jedyna rzeczą która można było zrobić by nie wyszło kto tak naprawdę prowadzi lub edytuj teksty na ,,slawnym"profilu było usunięcie go. Poczytajcie sobie i tym.
Najnowsze komentarze (205)
Elzbieta
10 miesięcy temu
bede plakac tydzien z tego powodu ze glowna twarz pisu i przedstawicielka ludzi ktorzy popieraja pis nie bedzie jakis czas hejtowac na swoje nazwisko-teraz zacznie sie dzialanie anonimowe bo ta kobieta nie potrafi zyc bez opluwania innych ludzi
lalamido
10 miesięcy temu
NARESZCIE!!!!!!
Bob
10 miesięcy temu
Jesteście nie douczeni wierzycie merkelowej i pitinowi zawszańce.
Men
10 miesięcy temu
Krystyna Pawłowicz to jedna z niewielu ludzi która jest za Polakami a wy kim jesteście pachołki merkel i putina.
Don.
10 miesięcy temu
Bardzo inteligentna osoba przedewszystkim jest za Polakami.
Marcyś
10 miesięcy temu
Bardzo mądra osoba jest za Polakami a nie jak inni za obcym kapitałem.
gość
10 miesięcy temu
Taka osoba ma wydawać wyroki to chyba jakieś nieporozumienie
Mavca
10 miesięcy temu
Na księżyc z nią
bDgokAxT
She
10 miesięcy temu
Ta pani nie jest sędzią TK, nie spełnia ustawowego wymogu wieku, by nią być. Co najwyżej uzurpuje sobie prawo, by nią być.
Caracale
10 miesięcy temu
I tak się będzie smażyć w piekle za swoje kłamstwa.
Gosc
10 miesięcy temu
Hańbą jest że taka osoba jest w Trybunale Konstytucyjnym. Jej hejterskie wpisy to temat drugorzędny .
Wagler
10 miesięcy temu
Straszna wiocha z tej baby ...
Niania
10 miesięcy temu
Jedna z najmądrzejszych kobiet zazdrościcie nieuki
Wena
10 miesięcy temu
Pani Pawłowicz wybitna prawnicza. Żal wam d. . ściska ze będzie osoba właściwą na właściwym miejscu..Kocha Polskę i prawdziwych Polaków.
...
Następna strona
bDgokAyv