Trwa ładowanie...
Przejdź na

Krystyna Pawłowicz kandydatką PiS na SĘDZIĘ TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO! Zawiesiła konto na Twitterze...

432
Podziel się

Kontrowersyjna była posłanka, Stanisław Piotrowicz i Elżbieta Chojna-Duch zostali właśnie kandydatami PiS na sędziów Trybunału Konstytucyjnego. Zaskoczeni?

Krystyna Pawłowicz kandydatką PiS na SĘDZIĘ TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO! Zawiesiła konto na Twitterze...
bCGGwrxh

Krystyna Pawłowicz niedawno twierdziła, że chce zakończyć swoją polityczną karierę. Jeszcze niedawno każda wypowiedź złotoustej Krystyny błyskawicznie obiegała media, jednak niedawno obiecała ona wyborcom, że rezygnuje z ubiegania się o reelekcję. Choć taka deklaracja wzbudziła entuzjazm wśród jej politycznych oponentów, to Pawłowicz odgryzała się, że "zawsze może wziąść udział w posiedzeniu"...

Odejście Krystyny Pawłowicz z polskiej polityki zostało przyjęte ze sporym entuzjazmem. Wiele osób miało nadzieję, że dzięki temu poziom debaty w Sejmie wzrośnie, a kontrowersyjna posłanka mimo wszystko zdecyduje się na emeryturę.

bCGGwrxj

Niektórzy sądzili jednak, że Prawo i Sprawiedliwość i tak znajdzie jakiś sposób na to, aby Krystyna nie zniknęła całkowicie z politycznego horyzontu. Teraz wygląda na to, że entuzjazm przeciwników Krystyny Pawłowicz faktycznie był przedwczesny...

W poniedziałek Ryszard Terlecki poinformował media o tym, że klub PiS zgłosił jej kandydaturę na... sędzię Trybunału Konstytucyjnego. Oprócz niej partia rządząca zarekomendowała też Elżbietę Chojny-Duch oraz... Stanisława Piotrowicza, który niedawno nie uzyskał poselskiej reelekcji.

O decyzji klubu Prawa i Sprawiedliwości poinformowała na Twitterze także sama zainteresowana. W najnowszym wpisie Pawłowicz ogłosiła również, że w związku z wysunięciem jej kandydatury zawiesza swoją aktywność w serwisie.

W związku z wystawieniem przez PiS mojej kandydatury na sędziego Trybunału Konstytucyjnego zawieszam swą aktywność na TT. Wszystkim, którzy tu ze mną wymieniali poglądy dziękuję. Wiele się tu nauczyłam. Naszą Ojczyzną jest Polska - napisała Krystyna Pawłowicz na Twitterze.

bCGGwrxp

Pod postem byłej posłanki momentalnie pojawiło się wiele gratulacji, lecz także równie wiele gorzkich słów od oburzonych użytkowników. Jedno jest pewne - Krystyna Pawłowicz najwyraźniej jeszcze nie powiedziała swojego ostatniego słowa...

Czego jej życzycie?

bCGGwrxq
bCGGwrxK
KOMENTARZE
(432)
gość
8 miesięcy temu
świat się kończy...
Gość
8 miesięcy temu
Co się dzieje w tym kraju to ja nie wiem.
gość
8 miesięcy temu
wulgarna, empatyczna, agresywna słownie i do tego zaniedbana. Żeby chociaz ładnie się ubierała..... chociaż
bCGGwrxL
Gość
8 miesięcy temu
Smutny ten nasz kraj.
O Matko
8 miesięcy temu
Piotrowicz nie dostał się tu, to wcisna go tam. Takie wspaniałe Elity nie mogą się na kanapach marnować.
Najnowsze komentarze (432)
gość
8 miesięcy temu
niesympatyczna kobieta,przykre co się obecnie dzieje w Polsce.
Gość
8 miesięcy temu
Kawal tygodnia.Porazka dla PI S.Ludzie , trzymajcie mnie!
gość
8 miesięcy temu
w trybunale niech usiądzie koło kogoś kto ma dużo jedzenia. będzie mogła im opie...
klm
8 miesięcy temu
pis pluje nam w twarz a 40% daje im poparcie czy naprawde te 40% chce zyc w kraju bwzprawia ? ludzie kiedy przejrzycie na oczy ? czy 500+ az tak was zdemoralizowlo
gość
8 miesięcy temu
Nie zgadzam się
gość
8 miesięcy temu
Pawłowicz jest dr habilitowaną nauk prawnych. Jak był MAGISTER Stępień z mianowania PO to było dobrze? Litości.
mms
8 miesięcy temu
pawlowicz sedzia TK.cos wspanialego zadna sprawa opozycji nie przejdzie.BRAWO PREZES za obsadzanie waznych stanowisk prawdziwymi patriotami.
Gość
8 miesięcy temu
"Kontrowersyjna była posłanka, Stanisław Piotrowicz" haha
bCGGwrxD
TSA
8 miesięcy temu
Bardzo dobrze, liczy się profesjonalizm, a nie wygląd. Wreszcie TK zacznie normalnie funkcjonować. Za poprzedników tylko były tajne spotkania i poklepywania.
Gość
8 miesięcy temu
Pójdź kobieto na emeryturę, błagam!!! Zostaw tę biedną Polskę w spokoju. Nie ośmieszaj powagi dużego państwa!!!
Gość
8 miesięcy temu
Standardy naszych „elit” przerażają. Eksponowane stanowiska w państwie obsadzane są przez tego typu postacie, nie mające w sobie krzty obiektywizmu,nienawidzące wszystkiego i wszystkich, obżerając się w ławach sejmowych jak proste przekupki z jarmarku🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️To jakiś polityczny koszmar!!!
Gość
8 miesięcy temu
Oboje z Jarosławem siebie warci. Do zobaczenia w piekle😉Tam was zapewne spotkam, bo do nieba mi nie po drodze😎
Gość
8 miesięcy temu
Ta pani sędzią Trybunału Konstytucyjnego..? Polska wkracza w erę tragicznej śmieszności!!! Ambasadorka „Złego” na tak eksponowanym miejscu. Lucyfer tryumfuje!!!
Gość
8 miesięcy temu
Wulgarna, niegrzeczna , opryskliwa kobieta, wszczynajaca awantury wszedzie.Porazka dla PIS
...
Następna strona
bCGGwryf