Faustyna Kranda
|

Krystyna Pawłowicz pokazała zdjęcia z młodości. Fani: "Zakochać się można"

269 reakcji
0
0
269
Podziel się

Zdjęcie skomentowała też Magdalena Ogórek: "Krótko i treściwie: bardzo urodziwie". Ma rację?

Krystyna Pawłowicz pokazała zdjęcia z młodości. Fani: "Zakochać się można"
(ons, ons,Olivier Le Moal)

Krystyna Pawłowicz słynie przede wszystkim z kontrowersyjnych poglądów, które wyraża używając wyjątkowo ciętego języka. W zasadzie nie ma rzeczy, której posłanka na przestrzeni lat politycznej kariery nie zdecydowała się opisać na swoim profilu na Twitterze.

O braku taktu Pawłowicz przekonałyby się zarówno** Lady Gaga, jak i **Brigitte Macron, gdyby tylko wiedziały o istnieniu Krystyny z Wojcieszowa.

Choć dotychczas złośliwi twierdzili, że wytykanie mankamentów urodowych przez Krystynę Pawłowicz wynika z własnych kompleksów, posłanka w środowy wieczór wyrwała przeciwnikom ten argument z dłoni, publikując zdjęcia z młodości. Trudno zaprzeczyć, że Pawłowicz za młodu była naprawdę atrakcyjną kobietą:

"Spełniam ostatnie prośby na Gwiazdkę. I koniec.
Góra po lewej - III r. studiów, 23 lata.
Góra po prawej - rok po studiach, 25 lat, przed Rektoratem UW.
Dół po lewej - 3 lata po studiach, 28 lat.
Dół po prawej - 1986 r., 34 lata, wręczenie dyplomu doktorskiego na UW" - napisała pod zdjęciami, którymi podzieliła się z obserwatorami, dając wyraźnie do zrozumienia, że jej niechęć do kobiet wynika nie z własnych niedoskonałości, a wrodzonej złośliwości.

Zdjęcia posłanki skomentowała nawet Magdalena Ogórek:

"Krótko i treściwie: bardzo urodziwie"

Urodą Pawłowicz zachwycali się również internauci:

"Można się zakochać" - pisali pod zdjęciem.

Zobaczcie sami. Faktycznie piękna?

269
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(269)
Aniaania
2 miesiące temu
Ona nawet teraz nie wyglada zle. Prawie zmarszczek nie ma, cera ladna. Ja bym tylko troszke ja odchudzila, wyregulowala brwi, zmienila fryz (nawet farbowac specjalnie nie trzeba), jakis lekki makeup, nowoczesniejsze ciuchy i Krysia jak ta lala. No I jeszcze do project lady ja wyslala zeby sie manier nauczyla
Młoda KP
2 miesiące temu
Jak wspomina sąsiadka rodziców Pawłowicz z bloku w Ursusie, Krystyna od dzieciństwa budziła mieszane uczucia. Dawna koleżanka Krystyny, prawniczka prof. Monika Płatek, mówi, że Krystyna wybuchowy charakter równoważyła wielką urodą. Przyjaźniły się w latach 70., kiedy wspólnie przygotowywały się do aplikacji sędziowskiej. „Miała dobre, ostre poczucie humoru - wspomina Płatek. To, co jest teraz, podzielone przez wiele. Była bezczelna, ale nie chamowata. Była zadziorna, ale nie była była wredna, ani zjadliwa. W tamtych czasach była piękną, atrakcyjną kobietą. Nie było mężczyzny, który by jej nie uległ. Każdego mogła poderwać”. Niestety, Krystyna za młodu przeżyła wielką, nieszczęśliwą miłość. Razem z ukochanym planowali ślub. Jego rodzice stanęli im na drodze, bo uznali, że Pawłowicz pochodzi ze zbyt biednej rodziny…
doro
2 miesiące temu
Nie miała jeszcze serca przeżartego nienawiścią. To widać w radosnych oczach z tamtego okresu. Smutne, że jej życie poszło w taką mroczną stronę...
Don.
2 miesiące temu
Taka ładna kobieta, a taki brzydki człowiek.
Krystyna
2 miesiące temu
Jest bardzo dużo pan o podobnej powierzchowności i nikt im nie dokucza na wygląd. Pani Krystyna jest niesympatyczna, nie lubi, nie kocha ani ludzi ani świata. Nie okazuje minimum kultury osobistej, taktu oraz tolerancji wobec innych ludzi. Nie szanuje wszystkiego czego nie rozumie i to wszystko do niej wraca bo tez nikt jej nie szanuje, nie lubi, nie kocha. Wyjątek to osoby podobnie nastawione do ludzi i świata jak ona.
Najnowsze komentarze (269)
jont
1 tyg. temu
A wiec NIGDY sie nie zmienila? zawsze byla wredna i chamska? Tak pisze o niej kolega z ławy szkolnej, no i znalazla sobie kompanow ,takich samych jak ona, zlych i ordynarnych, wscieklych na caly swiat - najlepszy kumpel - samotny i wredny jak ona Kaczor
jont
1 tyg. temu
Wygladala calkiem niezle i wtedy pewnie byla normalniejsza, dzisiaj to zaniedbana i wredna ciotka-klotka
Nick
1 tyg. temu
Pamiętam te zdjęcia. Pokazywali nam je na historii, jak przerabialiśmy historię starożytną.
Chi town
2 miesiące temu
W przypadku P Pawlowicz to chyba nie zewnetrzny wyglad jest problemem, a wewnetrzny!!!!
Kartky
2 miesiące temu
Coś poszło chyba nie tak
Elka
2 miesiące temu
Żał tej kobiety.wyksztalcona ale glupia bo daje się wykorzystać przez prezeska i pis.
Ludwik
2 miesiące temu
Obojętnie co piszecie naprawdę była fajną dziewczyna
dertf
2 miesiące temu
Biorąc pod uwagę, że ona dobiega 70 lat, to trzeba przyznać że się kobita trzyma jak na ten wiek. Ale pod sufitem nierówno.
Marta
2 miesiące temu
Jaka ładna taka głupia
Niefan
2 miesiące temu
Komuna niektórym służyła, a co ją teraz tak zmieniło?
34anna
2 miesiące temu
Zupełnie jak Szostak..
Nekanda
2 miesiące temu
Jednemu słowem - Monalizakówna!
Mga
2 miesiące temu
Ale na którym zdjeciu Pani Krystyna jest niby ładna??????
Arek
2 miesiące temu
Śliczna
...
Następna strona