Trwa ładowanie...
Venus
Venus
|
aktualizacja

Martyna Byczkowska i Quebonafide pojawili się na premierze filmu "Szczęsny". Miłość kwitnie?

240
Podziel się:
240
Podziel się:

Martyna Byczkowska i Quebonafide coraz częściej pokazują się razem na branżowych eventach. W poniedziałek zakochani pomaszerowali na premierę filmu dokumentalnego o Wojciechu Szczęsnym. Fotoreporterzy zrobili im fotki za kulisami eventu.

1
 / 7
Martyna Byczkowska i Quebonafide pojawili się na premierze filmu "Szczęsny". Miłość kwitnie?
Martyna Byczkowska i Quebonafide na premierze filmu "Szczęsny"
Martyna Byczkowska i Quebonafide na premierze filmu "Szczęsny" (KAPIF)
0
0

Po rozstaniu z Natalią Szroeder, Quebonafide zaczął na nowo układać swoje życie uczuciowe. Jego partnerką została Martyna Byczkowska - aktorka znana z produkcji Netflixa, m.in. "W głębi lasu" i "1670". Przez dłuższy czas oboje unikali medialnego rozgłosu, starając się chronić swoją relację, jednak z biegiem czasu zaczęli pojawiać się razem publicznie.

Choć początkowo zakochani nie komentowali doniesień o związku, raper w końcu potwierdził, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń, a nawet wspomniał o marzeniu założenia rodziny z Martyną. Ostatnio 34-letni artysta wspierał ukochaną podczas premiery drugiego sezonu serialu "1670".

W poniedziałkowy wieczór Byczkowska i Quebonafide dołączyli do grona gwiazd, które wpadły na premierę filmu dokumentalnego o Wojciechu Szczęsnym. Choć w odróżnieniu od wielu znanych znajomych zakochani nie pozowali na ściance, fotoreporterom udało się sfotografować ich za kulisami eventu.

Martyna miała na sobie czarny crop top i dopasowane szorty, które połączyła z dłuższą marynarką w prążki. Stylizację uzupełniła rajstopami, czarnymi botkami oraz srebrnym naszyjnikiem. Z kolei ukochany aktorki wybrał oversize’owy czarny golf, spodnie w tym samym kolorze i masywne sneakersy.

Zobaczcie, jak Martyna i Quebo zaprezentowali się na premierze.

2
 / 7
Martyna Byczkowska i Quebonafide
3
 / 7
Martyna Byczkowska i Quebonafide
4
 / 7
Martyna Byczkowska i Quebonafide
5
 / 7
Martyna Byczkowska i Quebonafide
6
 / 7
Martyna Byczkowska i Quebonafide
7
 / 7
Martyna Byczkowska i Quebonafide
KOMENTARZE
(240)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
Lukasz k.
13 godz. temu
Ładna dziewczyna!
Serio
12 godz. temu
On wygląda jak patus z Wołomina, ona jak nastolatka mimo że ma 30 lat. Dziwna para, a dwubiegunowa to straszny syf. Lepiej uciekać zanim to też będzie jej problem.
Gosia
12 godz. temu
Aniela jaka ładna naturalna aż miło się patrzy na nią
Jolanta
12 godz. temu
Rodzice muszą być dumni z wyboru...
Zdzisław M.
12 godz. temu
Teraz kolej na twarz tam jest jeszcze dużo miejsca do zapaskudzenia.
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
Mech
13 godz. temu
Aniela lepiej wybierz Macieja xdd
karmela
12 godz. temu
Coś mi się wydaje, że on na start serwuje niezły love bombing i te dziewczyny wszystkie promienieją. A potem się zaczynają narcystyczne realia i nikt tego na dłużej nie wytrzyma. Jeszcze jak mu peron odjechał w prawo na dobre.
Lol
13 godz. temu
Gdyby nie te tatuaże na twarzy byłby całkiem przystojny
Aniela
13 godz. temu
Ten coś chyba zaczął jeść
Jope
13 godz. temu
Kuba, nie schrzan tego, jest potencjał!
NAJNOWSZE KOMENTARZE (240)
Esteban
5 min. temu
Ten chłop w więzieniu siedział, że taki popisany?
Sat
8 min. temu
Nie zauważyliście, jak ona bardzo schudła? Jeszcze dwa-trzy lata temu była nieco pełniejsza, a tu już zaczyna wbiegać na terytoria Natalii po 2 latach związku z nim. Szkoda dziewczyny.
zmiana
17 min. temu
podobna do Schreder
Magda
18 min. temu
Gdzie kupię dobrej jakości czarne rajstopy jak ma Martyna?
Beee
19 min. temu
Ubierając golfy chce ukryć tatuaże, śmieszne.
Dom A.
21 min. temu
Nie wiem co to za koleś - ale patrząc na te łapska jestem spokojniejszy przed zimą bo wyngiel przywieźli !!!🤗💪
Nick
42 min. temu
Ona wpatrzona w sojego idola jak w obrazek, to nie wróży dobrze na przyszłość.
Paula
1 godz. temu
Życzę im dobrze. Moja pierwsza myśl - on wreszcie wygląda zdrowo.
Gosc
1 godz. temu
On przy niej wydaje się być mniej wulgarny.
Olsen
1 godz. temu
Z więzienia go wypuścili że się tak witają?
Narcissus
1 godz. temu
Kręcą filmy o sobie i sami na nie chodzą
Domingo Felip...
2 godz. temu
Maszynka i komplet wkładów do niej na chinskim wysylkowym ze 200 zl Oni sami sie pisza po tym ciele chyba bo jakość tych bazgrołów u tego artysty jest wrecz komiczna
Drake
2 godz. temu
Ktoś zwariował kręcąc film o gościu z wątpliwymi sukcesami.
Sadoski
2 godz. temu
Nonio zwisa jak klamka od zachrysti Lapy jak po dobrym grilu. I jakieś dzieciece upodobanie do partnerek z wygladu
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Demi Lovato z ODMIENIONĄ aparycją i w wyciętym body walczy o uwagę na Paris Fashion Week

Demi Lovato również zawitała na paryskim Tygodniu Mody. 33-latka zaskoczyła odmienną aparycją. Trudno nie zwrócić uwagi, że jej twarz wygląda nieco inaczej...
9.

Rita Ora w metalicznym topie odsłania pośladki w Paryżu. Nie zabrakło też białych sandałków. Klasa?

Rita Ora od lat obecna jest w show-biznesie. Mimo że piosenkarce udało się wylansować kilka hitów, to można mieć wrażenie, że w ostatnich latach mówi się o niej głównie w kontekście skąpych stylizacji. I tym razem dała popis na paryskich ulicach.
8.

Niepokojące wpisy Daniela Martyniuka. Chce zniknąć z sieci, oskarża bliskich i GROZI NAGRANIAMI: "Helsinki i Haga będą obserwować tę sprawę"

To jednak nie koniec internetowej aktywności Daniela Martyniuka. W nocy na jego profil trafiło kilkanaście (!) wpisów, w których oskarża bliskich o gaslighting i grozi ujawnieniem nagrań. Twierdzi też, że chce sprzedać telefon i zniknąć z sieci.
7.

Jennifer Lopez i Ben Affleck pozują razem na czerwonym dywanie PO RAZ PIERWSZY OD ROZWODU

Jennifer Lopez i Ben Affleck pojawili się razem na premierze filmu "Kiss of the Spider Woman". Na ściance byli małżonkowie pozowali do zdjęć i gawędzili. Imponujące?
6.

Agnieszka Woźniak-Starak bryka na koniu z czaprakiem Hermes i pozuje do fotek ze znanymi znajomymi na "Hubertusie" w Gałkowie

Agnieszka Woźniak-Starak dała się poznać jako miłośniczka jeździectwa, dlatego nie powinno dziwić, że zjawiła się na tegorocznym "Hubertusie" w Gałkowie. Gościli tam również jej znani znajomi, w tym Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka.
5.

Mroczna Roksana Węgiel eksponuje brzuch na premierze filmu o Szczęsnym

Premiera filmu dokumentalnego o Wojciechu Szczęsnym przyciągnęła całą plejadę gwiazd. Na ściance pojawiła się m.in. Roksana Węgiel. Piosenkarka postawiła na stylizację z odkrytym brzuchem.
4.

Gwiazdy na premierze dokumentu o Wojciechu Szczęsnym: Marina Łuczenko, Sylwia i Jan Dąbrowscy, Karolina Pisarek i Roger Salla

W poniedziałkowy wieczór odbyła się premiera filmu dokumentalnego Amazona o Wojciechu Szczęsnym. Pokaz przyciągnął pokaźne grono znanych nazwisk. Na ściance pozowały m.in. Marina Łuczenko, Karolina Pisarek i Roksana Węgiel.
3.

Lana Del Rey PIERWSZY RAZ zabrała starszego o 10 lat męża na salony. Brylowali na pokazie Valentino

Lana Del Rey pojawiła się na Tygodniu Mody w Paryżu. Na pokaz domu mody Valentino wybrała się z mężem. Para niedawno świętowała pierwszą rocznicę ślubu. W Paryżu był to ich debiut na salonach.
2.

Pierwsze publiczne wyjście Nicole Kidman od ogłoszenia rozstania z Keithem Urbanem. Pojawiła się na gali w Teksasie

W niedzielę Nicole Kidman stawiła się na gali amFAR w Teksasie, gdzie powierzono jej wręczenie nagrody zaprzyjaźnionemu reżyserowi. Aktorka, która dopiero co potwierdziła rozwód z Keithem Urbanem po 19 latach małżeństwa, odpuściła sobie ściankę. Zapozowała za to do kilku zdjęć z Taylorem Sheridanem, z którym współpracuje przy serialu "Lioness".
1.

Speszona Sydney Sweeney kroczy po Nowym Jorku w towarzystwie starszego o16 lat Scootera Brauna

Sydney Sweeney i Scooter Braun coraz śmielej pokazują się razem. Aktorkę i menadżera gwiazd sfotografowano ostatnio w Nowym Jorku. Fajnie się na nich patrzy?