Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|
aktualizacja

Martyna Wojciechowska wylicza zalety Przemka Kossakowskiego: "Ma ogromną cierpliwość, empatię, wrażliwość"

76
Podziel się

Podczas rozmowy z Michałem Dziedzicem dziennikarka zdradziła również, czy wraz z partnerem zdecydują się na wspólny program.

Martyna Wojciechowska wylicza zalety Przemka Kossakowskiego: "Ma ogromną cierpliwość, empatię, wrażliwość"
Martyna Wojciechowska. Przemek Kossakowski (East News, pudelek)
bEqVvMoR

Związek Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego od samego początku wzbudzał ogromne emocje w mediach. Podróżniczka przez długi czas pozostawała singielką i z powodzeniem łączyła karierę zawodową z wychowaniem córki Marysi. W 2018 roku jej serce skradł jednak gwiazdor TTV i od tamtej pory para pozostaje w szczęśliwym związku. Przemkowi szybko udało się również nawiązać świetny kontakt z córką wybranki.

Chociaż początkowo Wojciechowska i Kossakowski starali się utrzymać swoją relację z dala od mediów, dziś coraz chętniej pojawiają się na ściankach. Ostatnio para wybrała się na imprezę znanej marki biżuteryjnej. Podczas wydarzenia Wojciechowska znalazła chwilę na rozmowę z reporterem Pudelka, Michałem Dziedzicem.

bEqVvMoT

Podczas wywiadu nasz reporter postanowił zapytać dziennikarkę, co sądzi o najnowszym programie swojego ukochanego, Down the road. Zespół w trasie. W nowym formacie TTV Kossakowski wyruszy w podróż po sześciu krajach w towarzystwie grupy młodych ludzi z zespołem Downa.

To jest niezwykły projekt. Bardzo się cieszę, że pojawił się w polskich mediach, w których jest tak mało miejsca na szczerość, uczciwość, prawdomówność. A osoby z zespołem Downa obdarzone są tym dodatkowym chromosomem, który daje im właśnie to, tę szczerość. To jest tak odświeżające, tak piękne, uczy tolerancji, otwartości. Dla mnie to jest najwspanialszy projekt, jaki jest w tej chwili w telewizji, nie tylko z powodów osobistych. Od początku kibicuję temu programowi i Przemkowi - przyznała Wojciechowska.

bEqVvMoZ

Podróżniczka zdradziła Michałowi Dziedzicowi, że jej partner maksymalnie zaangażował się w nowy projekt. Wojciechowska otwarcie pochwaliła jego wrażliwość oraz przyznała, że od jakiegoś czasu Przemek działa jako wolontariusz.

Przemek absolutnie jest w tym projekcie w stu procentach, jest temu totalnie oddany. Ma też ogromną cierpliwość, empatię, wrażliwość. Takim jest człowiekiem i na szczęście w programie mógł to w pełni pokazać. Tak daleko wszedł w ten projekt i tematykę związaną z zespołem Downa, że pracuje w tej chwili jako wolontariusz w ośrodku terapii zajęciowej. Zajmuje się osobami z zespołem Downa i z przeróżnymi niepełnosprawnościami, w terapii przez sztukę - zdradziła Wojciechowska.

Przy okazji wywiadu Martyna odniosła się również do pogłosek, że już wkrótce ona i Kossakowski poprowadzą wspólny program. Dziennikarka przyznała jednak, że żadne z nich nie ma na to czasu.

Ja mam program "Kobieta na krańcu świata", bardzo realizuję się w działalności charytatywnej. Przemek ma swoją działalność na rzecz osób z zespołem Downa. Chyba nawet nie mamy przestrzeni, żeby zająć się wspólnym projektem - stwierdziła.

bEqVvMpa

Myślicie, że Wojciechowska i Kossakowski stworzyliby zgrany telewizyjny duet?

bEqVvMpb
bEqVvMpu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(76)
Sweet♥️
rok temu
Uwielbiam na nich patrzeć. Tacy pozytywnie, dobrzy ludzie. Szczęścia dla was♥️
SMUTNA
rok temu
Nie lubię typa, zablokował mnie na insta tylko dlatego bo napisałam że nie popieram znęcania się nad zwierzętami( zdjęcie dotyczące Kok- Boru( taka gra—>zabija się kozę i używa jako piłki, ludzie siedzą na koniach i rzucają tą biedną kozą😔😣)
Aaaaa
rok temu
Fajna ona, fajny on
bEqVvMpv
Bon
rok temu
Fajna para, pasują do siebie
Paris
rok temu
szczescia!
Najnowsze komentarze (76)
Magda
rok temu
Bardzo ładnie się wypowiada. Fajnie, że są takie program realizowane, które nie ogłupiają, ale odkrywają przed mniej odważnymi widzami kawałek świata, przestrzeni, innych kultur. A to wszystko jest bardziej szczere niż większość tego co oferuje nam tv.
Viki
rok temu
Nobel dla nich,za propagowanie pomocy innym .Pomagasz innym ,pomagasz sobie.
bolo
rok temu
Niech im się wiedzie bo są jak kwiat na lące pełnej chwastów.
Ida
rok temu
A Pani ma " ogromnie " piękne włosy..
hbhbgh
rok temu
lubię gościa taki przeciętniak ale ma w sobie to COŚ superrr
Gjjj
rok temu
Twarz jak Gesler ma ta kobieta.
rentgen
rok temu
oni nie są parą
gosc
rok temu
i wielkiego ptaka
bEqVvMpn
Aleks
rok temu
Piękna pozytywna kobieta i super ciekawy facet
Nosek
rok temu
Dwa duże nosy
Ale k
rok temu
Ale kartofel zamiast nosa
Kris
rok temu
Ale kulfon
Nos
rok temu
Nos jak od Pinokia i baby Jagi
Mak
rok temu
A gdzie córka Martyna ? U babci ?
...
Następna strona
bEqVvMpP