Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
Witek
|

Mateusz Damięcki, żeby "zaimponować kobiecie", wziął KREDYT na mieszkanie. Później musiał zapożyczyć się u przyszłej żony: "Bank pukał do drzwi"

101
Podziel się:

W najnowszym wywiadzie Mateusz Damięcki otworzył się na temat problemów finansowych. Aktor zapożyczył się u ukochanej, której przez pół roku nie był w stanie spłacić. Wszystko przez zakup stumetrowego mieszkania w centrum Warszawy.

Mateusz Damięcki, żeby "zaimponować kobiecie", wziął KREDYT na mieszkanie. Później musiał zapożyczyć się u przyszłej żony: "Bank pukał do drzwi"
Mateusz Damięcki miał problemy finansowe. Musiał pożyczać pieniądze od ukochanej (AKPA)

Mateusz Damięcki należy do wąskiego grona znanych twarzy, które stronią od kontrowersji i raczej nie mają na swoim koncie głośnych skandali. Aktor może pochwalić się bowiem wyjątkowo ułożonym życiem prywatnym, w którym spełnia się jako mąż i ojciec. Od 2018 roku poślubił Paulinę Andrzejewską, z którą dziś wychowuje dwóch synów: Franciszka i Ignacego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Mateusz Damięcki stracił ciało greckiego boga. "Urosło tam, gdzie nie powinno urosnąć"

Mateusz Damięcki kupił mieszkanie na kredyt, "żeby zaimponować kobiecie". Potem nie mógł go spłacić

Jak się okazuje, u ustatkowanego dziś Mateusza Damięckiego nie zawsze było tak kolorowo. W jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że przed laty żył ponad stan, o czym świadczy fakt, że sprezentował sobie nieruchomość, której nie był w stanie utrzymać. Co ciekawe, zrobił to z wyjątkowo próżnych pobudek.

Byłem w sytuacji, w której żaden facet nie chciałby się znaleźć. Żeby zaimponować kobiecie, kupiłem stumetrowe mieszkanie w centrum Warszawy. Na kredyt, bo nie było mnie stać. Uwierzyłem w hasło: "Ryzykujmy, trzeba żyć marzeniami, wysoko mierzyć i doskakiwać" - wspomina w rozmowie z miesięcznikiem "Twój Styl".

Frank zdrożał, wszystko się posypało. Rozstałem się z tą osobą, nie miałem pracy, bank pukał do drzwi. To doświadczenie nauczyło mnie pokory, ale i wiary, że nawet w beznadziejnej sytuacji zdarzają się punkty zwrotne - kontynuuje.

Mateusz Damięcki zapożyczył się u ukochanej

Wyznał, że to właśnie wtedy w jego życiu pojawiła się przyszła żona.

W najgorszym momencie życia poznałem Paulinę. Okoliczności nie były romantyczne... Na samym początku musiałem pożyczyć od niej trzy tysiące i przez pół roku nie miałem z czego oddać - opowiada szczerze o początkach ich znajomości.

To nie pierwszy raz, jak Mateusz otwarcie mówi o tym, że wiele zawdzięcza matce swoich dzieci. W wywiadzie dla internetowego programu Magdy Mołek "W moim stylu" mówił:

Ona ma jakieś pokłady takiej cierpliwości w sobie, których ja nie rozumiem, nie mam zielonego pojęcia w tych takich momentach przytomności, na które sobie czasami jestem w stanie pozwolić, kiedy nie jestem owładnięty emocjami, nerwami, wywołanymi strachem i taką świadomością, że nad niczym nie panuję - porównywał się do doskonale zorganizowanej i obowiązkowej żony.

Doceniacie jego szczerość?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(101)
Katie
6 miesięcy temu
No i fajnie. Trzeba sobie pomagać. W przeciwieństwie do innych ma ładna, naturalna i skromna żonę z którą jest szczęśliwy i to najważniejsze
Kola
6 miesięcy temu
Jak ludzie mają 20pare lat to łączą się w pary przez pociąg seksualny. Później on opada, człowiek przeciera oczy ze zdziwienia i następna miłość wybiera mądrzej.
Karo
6 miesięcy temu
A od sławnych rodziców 3 tys nie mógł pożyczyć 🙆 tylko od razu od nowej dziewczyny,średnio...
Juju
6 miesięcy temu
Wrażliwy, przystojny, świetnie tańczy.. aż dziwne że nie jest gejem
🐩 WIE
6 miesięcy temu
🐩 ty wiesz jaka to Ola jest 🌈 piszcie!
Najnowsze komentarze (101)
Karolina
6 miesięcy temu
Czyli kochał kobietę i był gotowy dla niej kupić drogi apartament ale gdy się rozstali związał się z inną kobietą która mu pomogła finansowo. Nie widzicie że to wykorzystanie? Ta obecną nie była jego ideałem i pierwszym wyborem tylko kołem ratunkowym w trudnej sytuacji. Gdyby był milionerem to danej byłby z tą pierwszą której aż chciał imponować i nawet nie spojrzałby na tą która mu pomogła bo ona była wygodna opcja a nie ta wymarzona. Chore związki. Ten typ jest zwyczajnie wyrachowany.
zombi
6 miesięcy temu
może właśnie dlatego go tak mało w filmach bo nie rozrabia nie ma skandali jak Fabijański a wystarczy trochę narozrabiać , krytykować w mediach jak Sthur i już będzie głośno i na fali, byle mówili
Lola
6 miesięcy temu
Pamiętam jak w baku kręciliśmy :przedwiośnie " nikt z nim nie chciał rozmawiać bo syn kapusia. I żałosny do dzisiaj Czego on nie zrobi żeby dostać rolę....
Gaborek
6 miesięcy temu
Gdy rozpędzisz się w prowidencie vo z tobą będzie...
Adam
6 miesięcy temu
Żal mi było chłopa jak go pierwsza żonka zostawiła w miesiącu miodowym - ale teraz widzę że miała rację A obecna - kobieto zamilcz !
😴😴😴😴😴😴�...
6 miesięcy temu
A na żelazko już zabrakło
🤑🤑🤑🤑🤑🤑�...
6 miesięcy temu
Przepraszam cię dobrze zrozumiałam pani Paulina kupiła pana Damięckiego za 3000 zł
Katja
6 miesięcy temu
Pani Paulino, uwielbiam panią, właśnie za te skromność, piękny uśmiech i naturalność, której teraz tak brakuje. Pan Mateusz także piękny człowiek, piękny zwłaszcza sercem patrząc na wasze wspólne akcje charytatywne. Ale błagam, niech go pani zabierze do okulisty, który dobierze mu super fajne męskie oprawki, które będą pasowały do jego owali twarzy - te nie pasują kompletnie! Nie róbmy z niego Harrego Pottera błagam!
Hihihi
6 miesięcy temu
Może musiał spłacić w naturze i stąd te dzieci (oraz ślub)...
Beti
6 miesięcy temu
Na ślubnych zdjęciach z pierwszą żoną było widać że był wpatrzony w nią jak w obrazek. Tutaj Paulina wydaje się być bardziej zaangażowana i zakochana.
Kiki
6 miesięcy temu
Normalni, sympatyczni, mądrzy ludzie! Bardzo im kibicuję!
Dora
6 miesięcy temu
Ładna czy nieładna, ważne że jemu odpowiada. Może jest inteligentna, taka osoba przy bliższym poznaniu zawsze zyskuje na atrakcyjności.
Gosc
6 miesięcy temu
I tak wyglądają cali celebryci, to już nie miał faktycznie czym zaimponować . Żałosne bo musiało być 100m. Wiecznie wam mało i mało.
Hahah
6 miesięcy temu
Małżeństwo z rozsądku znaczy się
...
Następna strona