Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|
aktualizacja

Matka Joanny Jarmołowicz włącza się w spór Królikowskich i Joanny Opozdy: "OMAMIENI ludzie nie wiedzą, jaka ona jest! BLOKUJE DOSTĘP DO SYNA"

714
Podziel się:

Od soboty konflikt rodziny Królikowskich z Joanną Opozdą niepodzielnie rządzi czołówkami portali plotkarskich. Teraz w sam środek sporu postanowiła wkroczyć matka Joanny Jarmołowicz, Mariola. Komentarz, który teściowa Jana Królikowskiego opublikowała na Instagramie, może być dla wielu dość zaskakujący.

Matka Joanny Jarmołowicz włącza się w spór Królikowskich i Joanny Opozdy: "OMAMIENI ludzie nie wiedzą, jaka ona jest! BLOKUJE DOSTĘP DO SYNA"
Matka Joanny Jarmołowicz włącza się w medialny konflikt Królikowskich i Joanny Opozdy (AKPA, Instagram.com)

Od kilku dni Antek Królikowski i Joanna Opozda niepodzielnie rządzą emocjami czytelników. Ostatnio szczególnie uaktywniła się liczna rodzina aktora. Jego brat Jan Królikowski znalazł dość zaskakujące wyjaśnienie dla dziesiątek krytycznych komentarzy, które trafiają na profile jego i bliskich.

Nie sposób nie odnieść wrażenia, że konflikt rodziny Królikowskich i Joanny Opozdy nie tylko nie wygasa, lecz wręcz przybiera na sile. Głos zabrała już nawet Joanna Jarmołowicz, czyli partnerka Jana Królikowskiego, która broniła go przed negatywnymi wpisami na Instagramie. Nie powinno to zresztą zaskakiwać, bo jest matką jego dziecka, a Małgorzata Ostrowska-Królikowska niedawno chwaliła się ich zażyłymi relacjami.

Wygląda jednak na to, że granica upoważniająca kolejne osoby do zabierania głosu w sprawie konfliktu Antka i Asi, kolejny raz została przesunięta. W medialne inferno postanowiła wkroczyć... matka Joanny Jarmołowicz, Mariola.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wywiad Fabijańskiego: kulisy, konsekwencje i oświadczenia

Teściowa Jana Królikowskiego zabrała głos pod jego instagramowym postem, który, choć niezwiązany z aferą, stał się miejscem internetowej bitwy na argumenty. Nie jest co prawda zaskoczeniem, po czyjej stronie stanęła, gdyż z rodziną Królikowskich łączą ją serdeczne relacje i jeszcze niedawno chwaliła się wspólnym zdjęciem z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską, ale to, co napisała, może budzić zdziwienie.

Ja wiem, jak jest. Masz wsparcie - napisała matka aktorki, po czym zaatakowała osobę o inicjałach "J.O.": A ci biedni, omamieni ludzie przez J.O. nic nie wiedzą, jaka ona jest. I blokuje dostęp do syna.

To, o kim mowa, nie ulega wątpliwości w kontekście medialnej afery. Zaskoczeniem może być jednak poważne oskarżenie, jakoby aktorka "blokowała" Antkowi dostęp do syna. Przypomnijmy, że Joanna wspominała w opublikowanych wiadomościach, że Królikowski nie widział syna od 1,5 miesiąca i "nie interesuje się dzieckiem", co stoi w dużym kontraście ze słowami Jarmołowicz, która - jak widać - poczuła się na tyle kompetentna w temacie, aby się wypowiedzieć.

Ciekawe, po co pytasz Antka, skoro nie widział syna 1,5 miesiąca. Nie płaci alimentów na Vincenta, które zasądził sąd. Antek nie interesuje się dzieckiem, tak jak ty. Dopiero jak chciałam zrobić synkowi chrzest, wszyscy się zainteresowaliście, bo zależy wam tylko na tym, żeby dobrze wypaść PR-owo i móc zrobić sobie zdjęcie - pisała Opozda do Jana Królikowskiego.

Nadążacie jeszcze?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(714)
...
2 lata temu
A to ta tesciowa której córkę posuwał Antek a potem Antek oddał ją bratu który spłodził jej dziecko a ona w nagrodę szlajała się nocą po Warszawie z jeszcze innym... dobre Mariola Jarmolowicz tez teraz chce błysnąć
Eli
2 lata temu
No i słusznie ze blokuje. Też bym świrom nie dala
Magda
2 lata temu
pamiętamy fotki jak nachlana pani jarmolowicz w klubie zabawiała się z jakimś gościem wieszając się na szyi i oplatając jego biodra nogami. Widac, że Wszyscy są po jednych piniadzach, a biedna Aska stoi sama naprzeciwko toksycznej rodziny. Z grupą nigdy nie wygra
Krystyna z Ol...
2 lata temu
Ja się dziwię, że żadna Viva ani Gala jeszcze z tego nie zrobiła sesji okładkowej. Wszystkie Króliki w ogrodzie przy kompocie (plus oczywiście Mariola i pozyskani z łapanki przechodnie) oraz tytuł W Klanie siła - zawsze mamy czyste rączki oraz pogodne serca. Lub sam Antoni z Izabelą -Chcieli nas zniszczyć jednak nasza miłość jest głębsza niż Atlantyk. Izabela do sesji koniecznie w todze na tle Sądu Najwyższego a Królikowski patrzący z nostalgią w dal.
gość
2 lata temu
A po co ojcu widzenia skoro zostawił matkę swojego dziecka chwilę przed porodem, wiedząc jak trudna była jej ciąża? To nie jest rozpad małżeństwa po 10 czy 15 latach gdzie wypaliło się uczucie, gdzie małżonkowie poszli w swoją stronę ale mimo wszystko ojciec brał udział w wychowaniu dziecka więc dalej ma prawo do utrzymywania z nim bliskich relacji... Antek Królikowski nigdy tak naprawdę nie był ojcem. Jest nim tylko na wydrukowanym papierku. Jeszcze przed przyjściem na świat swojego syna "wymiksował" się ze swojej rodzicielskiej roli. Ważniejszy był seks i inna kobieta. A teraz takie wielkie larum o widzenia. Dobre.
Najnowsze komentarze (714)
ada
2 lata temu
kobieto trzymaj krótko córkę i tego niby zięcia, bo Antoś może wrócić do córeczki i do dziecka
ada
2 lata temu
ile dzieci to znaczy ile synów miał Paweł, bo my wiemy o czterech, nikt nie komentuje, Mariolka do roboty!
merkury
2 lata temu
kto jest ojcem Józia??????????????????????
ada
2 lata temu
kto jest ojcem Józia, wiadomo że Królikowski ale który?
kicia
2 lata temu
W ciemno wierzycie pani Opoździe a nawet nie wiecie jaka ona jest. Z jej publikacji wynika, że jest bardzo toksyczną osobą....unikajcie takich dziewczyn panowie. Zgrywają pokrzywdzone niewiniątka a to niezłe cwaniary.
merkury
2 lata temu
Niech się Pani nie ośmiesza, ciekawe czyim synem jest Józek
Omgomg
2 lata temu
To ta co dała dwóm braciom i ostatecznie jest z tym drugim ? :DDDD
lekmed
2 lata temu
bardzo dobrze, smarkacz zwiał przed jego narodzinami, zostawił kobiete w najtrudniejszym momencie życia, powinien miec zakaz zblizania
aaa
2 lata temu
Kolejna panienka, która złapała faceta na dziecko a teraz chce żyć za jego pieniądze. Te 50 tys., 20 tys. , 5 tys i 2 tys. to raczej na dziecko nie wydała.
1234gd
2 lata temu
Obydwoje już na początku małżeństwa wpuścili do swojego życia dwie rodzinki i wiele obcych ludzi. To nie mogło się udać. Zrobiło się za ciasno. Młodzi kochają szum wokół siebie. Dziecko jest tylko karta przetargową
Jan Osik
2 lata temu
Nogę to ona ma, jak kozica, niech uważa bo baca ją dorwie i wylomota
Pati
2 lata temu
Asia jesteśmy z Tobą...... Nikt mu i jego rodzice nie wierzy pewnie ma teraz trudny czas bo każdy ja atakuje z każdej strony ale wszystko przemija.. Trzymamy kciuki za twój spokój i syna.
Kibol
2 lata temu
Co tam Opizda, najważniejsze że Drewniak przez przypadek znalazł się w Barcy, szybciej stamtąd wyjedzie niż wjechał, on nie umie dryblować, tylko dobija wypracowane przez Millera piłki, w Barcy nikt mu piłek nie wystawi
Heloł
2 lata temu
Po tych jej kłamstwach z alimentami to już nie za bardzo Aśce się wierzy jak tu nagle po 20, 50 tysi przelewy, dziewczyno tą chorobę co masz to się leczy. Już daj spokój chłop poszedł to poszedł trudno nie wyŻywaj się.
...
Następna strona