Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Meghan i Harry rozpływają się nad synkiem: "Pod wieloma względami mamy szczęście"

43
Podziel się

Była para książęca udzieliła wywiadu, siedząc na kanapie w swojej posiadłości w Santa Barbara, którą kupili za "skromne" 14 milionów dolarów.

Meghan i Harry rozpływają się nad synkiem: "Pod wieloma względami mamy szczęście"
Harry i Meghan udzielili wywiadu z kanapy (YouTube)
bDhiybhh

Meghan Markle i Harry, odchodząc z rodziny królewskiej, sądzili chyba, że zaczną wieść spokojne życie, z dala od "wścibskich" mediów. Okazało się, że jest zupełnie inaczej: wyprowadzka byłej książęcej pary spowodowała, że młodzi małżonkowie są w centrum uwagi, a każdy ich krok jest szeroko komentowany. Nie pomaga fakt, że najwyraźniej Meghan nie może pogodzić się z brakiem pewnych przywilejów i sama chętnie opowiada o szczegółach z życia rodziny.

bDhiybhj

Królowa nie zobaczy szybko prawnuka. Harry i Meghan nie są skorzy do spotkań

Teraz Harry i Meghan udzielili wywiadu Malali Yousafzai, laureatce pokojowego Nobla w 2014 roku. Siedząc an wygodnej kanapie w posiadłości w Santa Barbara, rozpływali się nad ponadrocznym Archiem, ciesząc się przy okazji, że pandemia umożliwiła im pracę z domu. Cóż, jeszcze do niedawna mieli problemy z podjęciem pracy w ogóle...

Oboje widzieliśmy, jak Archie stawiał pierwsze kroki, widzieliśmy jego pierwszy bieg, jego pierwszy upadek, wszystko - opowiedział Harry, a Meghan dodała: To fantastyczne i pod wieloma względami mamy szczęście, że ten czas umożliwił nam patrzenie, jak Archie rośnie. Gdyby nie było pandemii, podróżowalibyśmy i pracowalibyśmy częściej poza domem, wiele byśmy wtedy przegapili...

Fajnie?

bDhiybhp

Malala Speaks with The Duke and Duchess of Sussex on Day of the Girl

bDhiybhq
bDhiybhK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(43)
gosc
3 tyg. temu
Bardzo fajnie, tylko tematem wywiadu nie jest Archie i jego prababka. Tematem wywiadu jest wspieranie i promowanie edukacji dziewcząt i kobiet. 130 milionów dziewczyn nie może chodzić do szkoły, edukacja kolejnych 20 milionów dziewczyn jest zagrożona przez epidemię. Wypadałoby o tym wspomnieć, bo tym się zajmuje fundacja Malali, a oni jej pomagają.
Gosc
3 tyg. temu
Pudel znów przeprasza. A najciekawsze, że nikt nie pamięta za co, nikt nie kojarzy Izy M, czyli pudla donosy są jakoś mało ciekawe...
anna
3 tyg. temu
wybierał, przebierał, aż wybrał najgorszą ze wszystkich
bDhiybhL
Nohey
3 tyg. temu
Ale harremu "panne" zapoznano. Ok zyl w zlotej klatce, ale chca kase i profity troche jak na starych zasadach
ankas
3 tyg. temu
Dałam.rade obejrzeć tylko kawałek i to przrwijalam co chwilę,bo to było po prostu nudne,jak na mozliwosci tej dwójki,którzy niby pokonczyli jakieś szkoły,a kazdy ich wywiad to zero polotu,kreatywności,wyswiechtane zwroty,jak by się słuchało polityków,a nie młodych ludzi,którzy podobno chcą coś robić dla świata,więc może lepiej niech robią,a nie mowia,bo tw ich przemowy nuda jak flaki z olejem
Najnowsze komentarze (43)
Gosc
2 tyg. temu
Ale hrabia Albinos wyszedl z tej mieszanki ,mezaliansu
Xgh
3 tyg. temu
nie za ładne to dziecko. W sumie niby po kim ma byz ladne
Basia
3 tyg. temu
Dawno nie przeczytalam artykułu tak jawnie proszącego o hejtowanie bohaterów. Aż się wróciłam na początek tekstu żeby sprawdzić kto to napisał. "Brawo" Pudelku.
Rollo
3 tyg. temu
Język ciała Harrego mówi wiele...
gość
3 tyg. temu
a gdzie by pracowali? Na dwa etaty by rachunki? Bo jakoś żadne z nich się w życiu nie przepracowało, wyjazdy towarzyski i granie w serialu dzięki byłemu męzowi-producentowi to raczej nie orka.
ZENEK
3 tyg. temu
W USA nikt im sie nie kłania wpół ludzie tam nawet nie wiedzą ze taki ktoś żyje.
marek
3 tyg. temu
To malzenstwo jest skazane na rozwód i to niedługo.
Atoja
3 tyg. temu
Nie rozumiem w jaki sposób ciągłe powtarzanie truizmów ma pomagać w zwalczaniu problemów świata. Nie rozumiem dlaczego i jak, wpłaty na fundacje pomagają biednym skoro tylko mała cząstka pieniędzy idzie na pomoc, a lwia większość na działania "statutowe" czyli wypłaty dla pracowników i twórców fundacji. Prawdziwa pomoc dla samej pomocy, to wolontariat.
bDhiybhD
Bnh
3 tyg. temu
Jak to jest, że to dziecko ani trochę nie jest afrykańskie. Nic. Nawet włosy “ biale”. Megan ma przecież afro, gdyby keratynę przestała robic.
Tak
3 tyg. temu
Tak, edukacja jest ważna. Powiedziałam to w 3 sekundy, nie potrzebowałam 13 minut. Wow.
Ole
3 tyg. temu
Z czego oni żyją, na czym polega ich praca?
Ole
3 tyg. temu
Z czego oni żyją, na czym polega ich praca?
Poeta
3 tyg. temu
Henio ładniejszy!
Taka prawda
3 tyg. temu
Choćby nie wiadomo jak jasna była Meghan, to synek nie wygląda ma mieszanego.
bDhiybif