Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Meghan Markle wystąpiła w amerykańskim "Mam talent"! Wpuściła kamery do swojej posiadłości...

106
Podziel się

Meghan i Harry coraz chętniej goszczą w mediach. Ocieplają swój wizerunek?

Meghan Markle wystąpiła w amerykańskim "Mam talent"! Wpuściła kamery do swojej posiadłości...
Meghan Markle pojawiła się w amerykańskim programie TV (Twitter)
bDIyJBRx

Meghan i Harry w pełni uniezależnili się od rodziny królewskiej i starają się przekonać cały świat, że wiodą idealne życie w Kalifornii. Małżonkowie, którzy dopiero co stoczyli bój z brytyjskimi tabloidami, przeszli do ofensywy medialnej w USA i zaczęli pojawiać się w amerykańskich programach. Ostatnio wypuścili do swojego domu redakcję magazynu TIME. Małżonkowie nagrali wideo, w którym gratulują wszystkim wpływowym politykom i osobom publicznym, którzy znaleźli się na prestiżowej liście TIME100.

Odgrywacie kluczową rolę dla przyszłości naszej i naszej dzieci - powiedziała Meghan, siedząc na ławce w swoim olbrzymim ogrodzie. Patrzenie na świat przez pryzmat społeczności jest bardzo ważne, ponieważ musimy na nowo odkryć sposób, w jaki angażujemy się ze sobą w internecie i poza nim. To, jak żyjemy ze sobą w trybie offline, może nas nauczyć bycia życzliwym lub okrutnym - dodała.

bDIyJBRz
Zobacz także: Meghan zmieniła wizerunek

Kilka truizmów wygłosił też (już nie książę) Harry.

Kiedy zło przeważa nad dobrem, niezależnie od tego, czy zdajemy sobie z tego sprawę, czy nie, osłabia to naszą zdolność do współczucia i naszą zdolność do postawienia się na miejscu kogoś innego - stwierdził.

bDIyJBRF

To nie wszystko. Meghan Markle pojawiła się również w amerykańskim Mam talent! Aktorka postanowiła zaadresować kilka słów do uczestnika talent show, 59-letniego Archiego Williamsa. Mężczyzna ujął widzów swoją dramatyczną historią, która bardzo przypomina historię Tomka Komendy. Archie spędził 36 lat w więzieniu po tym, jak został niesłusznie skazany za gwałt i usiłowanie zabójstwa. Markle była poruszona tym, co przeszedł Williams i nagrała dla niego kilka ciepłych słów.

Chciałam powiedzieć, że bardzo poruszyła nas twoja historia i kibicowaliśmy ci co tydzień, i to nie tylko dlatego, że mamy słabość do twojego imienia - śmiała się mama Archiego juniora. Tak więc, mam dla ciebie specjalną wiadomość, którą prawdopodobnie będę powtarzać całe swoje życie, ale dziś te słowa kieruję specjalnie do ciebie: Archie, jesteśmy z ciebie dumni i kibicujemy ci - wyznała ocieplająca swój wizerunek Meghan.

Doceniacie takie miłe gesty esk księżnej?

bDIyJBRG
bDIyJBRH
bDIyJBSa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(106)
Straszne
5 miesięcy temu
Nie do swojej tylko do swojego męża za pieniądze angielskich podatników. W czasie tego "szczęśliwego" małżeństwa przeprowadzają się już 4 albo 5 raz. Teraz wymyśliła sobie, że to dla prywatności synka. Ktoś powinien wywieźć ją do zakładu zamkniętego
hahahaha
5 miesięcy temu
Następcy rodziny Kardaszanów!
aurelka
5 miesięcy temu
Już nie trzymają się za rączki?
bDIyJBSb
Wolny Harry
5 miesięcy temu
Harry nie jest happy. Widac to
Buhaha
5 miesięcy temu
Mam nadzieję, że Eugenie będzie miała dziewczynkę i da jej na imię Diana. Wtedy dla Meghan tylko Doria zostaje w zapasie, ewentualnie Oprah.
Zabawne
5 miesięcy temu
Wbrew oskarżeniom kolor skóry zwykle pojawia się w komentarzach będących ZA Meghan zamiast tych PRZECIW. Ktoś potrafi to wyjaśnić ?
Róża1
5 miesięcy temu
W dalszym ciągu nie mają nic ciekawego do powiedzenia...Nastawieni na zarabianie pieniędzy i odnoszę, że cała reszta się nie liczy..Przykre, ale właściwe dla hipokryzji..
gutyj
5 miesięcy temu
przeciez stronila od mediow
Usa
5 miesięcy temu
Nie bede mogl spac po takich wiesciach.avesome lol!!
gość
5 miesięcy temu
Ludzie,dajcie im spokój!Niech żyją jak chcą.Jeśli chcą niech się pokazują,a jak nie to nie-to ich sprawa.Dwoje wspaniałych,młodych ludzi,którzy próbują ułożyć sobie życie po swojemu-dlaczego ich tak hejtujecie?A ona?-świetna dziewczyna,co jej brakuje?bo w połowie czarna?Może być nawet zielona,co to kogo obchodzi?Dla mnie-miło się na nich patrzy.BEZ JADU,PROSZE
Kata
5 miesięcy temu
Jak na niego patrze to litosc mnie bierze.
Elle
5 miesięcy temu
🤢🤢🤢🤮
janka
5 miesięcy temu
nie ma co robić by tę ławkę trochę odmalował, bo już jakaś zużyta
bDIyJBRT
Ja123
5 miesięcy temu
Ona jest zalosna.
...
Następna strona
bDIyJBSv