Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Meghan Markle wystąpiła w amerykańskim "Mam talent"! Wpuściła kamery do swojej posiadłości...

106
Podziel się

Meghan i Harry coraz chętniej goszczą w mediach. Ocieplają swój wizerunek?

Meghan Markle wystąpiła w amerykańskim "Mam talent"! Wpuściła kamery do swojej posiadłości...
Meghan Markle pojawiła się w amerykańskim programie TV (Twitter)
bDhhZFaZ

Meghan i Harry w pełni uniezależnili się od rodziny królewskiej i starają się przekonać cały świat, że wiodą idealne życie w Kalifornii. Małżonkowie, którzy dopiero co stoczyli bój z brytyjskimi tabloidami, przeszli do ofensywy medialnej w USA i zaczęli pojawiać się w amerykańskich programach. Ostatnio wypuścili do swojego domu redakcję magazynu TIME. Małżonkowie nagrali wideo, w którym gratulują wszystkim wpływowym politykom i osobom publicznym, którzy znaleźli się na prestiżowej liście TIME100.

Odgrywacie kluczową rolę dla przyszłości naszej i naszej dzieci - powiedziała Meghan, siedząc na ławce w swoim olbrzymim ogrodzie. Patrzenie na świat przez pryzmat społeczności jest bardzo ważne, ponieważ musimy na nowo odkryć sposób, w jaki angażujemy się ze sobą w internecie i poza nim. To, jak żyjemy ze sobą w trybie offline, może nas nauczyć bycia życzliwym lub okrutnym - dodała.

bDhhZFbb

Meghan zmieniła wizerunek

Kilka truizmów wygłosił też (już nie książę) Harry.

Kiedy zło przeważa nad dobrem, niezależnie od tego, czy zdajemy sobie z tego sprawę, czy nie, osłabia to naszą zdolność do współczucia i naszą zdolność do postawienia się na miejscu kogoś innego - stwierdził.

To nie wszystko. Meghan Markle pojawiła się również w amerykańskim Mam talent! Aktorka postanowiła zaadresować kilka słów do uczestnika talent show, 59-letniego Archiego Williamsa. Mężczyzna ujął widzów swoją dramatyczną historią, która bardzo przypomina historię Tomka Komendy. Archie spędził 36 lat w więzieniu po tym, jak został niesłusznie skazany za gwałt i usiłowanie zabójstwa. Markle była poruszona tym, co przeszedł Williams i nagrała dla niego kilka ciepłych słów.

bDhhZFbh

Chciałam powiedzieć, że bardzo poruszyła nas twoja historia i kibicowaliśmy ci co tydzień, i to nie tylko dlatego, że mamy słabość do twojego imienia - śmiała się mama Archiego juniora. Tak więc, mam dla ciebie specjalną wiadomość, którą prawdopodobnie będę powtarzać całe swoje życie, ale dziś te słowa kieruję specjalnie do ciebie: Archie, jesteśmy z ciebie dumni i kibicujemy ci - wyznała ocieplająca swój wizerunek Meghan.

Doceniacie takie miłe gesty esk księżnej?

bDhhZFbi
bDhhZFbC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(106)
Ola
miesiąc temu
Bardzo logiczne, biorac pod uwage, ze tak chcieli prywatnosci..
Aaaa
miesiąc temu
A oni nie chcieli prywatności ?
Tomen
miesiąc temu
Nie ocieplają swój wizerunek, tylko ZARABIAJĄ! Ewentualnie jedno i drugie...
bDhhZFbD
.......
miesiąc temu
A oni nie chcieli być anonimowi
123
miesiąc temu
I to jest osoba, której niby tak bardzo zależy na prywatności i spokoju. Swoją drogą .. tak bardzo chciała odciąć się od rodziny królewskiej, a jakoś nie przeszkadza jej jak dalej tytułują ją Księżną Sussex
Najnowsze komentarze (106)
Straszne
miesiąc temu
Nie do swojej tylko do swojego męża za pieniądze angielskich podatników. W czasie tego "szczęśliwego" małżeństwa przeprowadzają się już 4 albo 5 raz. Teraz wymyśliła sobie, że to dla prywatności synka. Ktoś powinien wywieźć ją do zakładu zamkniętego
hahahaha
miesiąc temu
Następcy rodziny Kardaszanów!
aurelka
miesiąc temu
Już nie trzymają się za rączki?
Wolny Harry
miesiąc temu
Harry nie jest happy. Widac to
Buhaha
miesiąc temu
Mam nadzieję, że Eugenie będzie miała dziewczynkę i da jej na imię Diana. Wtedy dla Meghan tylko Doria zostaje w zapasie, ewentualnie Oprah.
Zabawne
miesiąc temu
Wbrew oskarżeniom kolor skóry zwykle pojawia się w komentarzach będących ZA Meghan zamiast tych PRZECIW. Ktoś potrafi to wyjaśnić ?
Róża1
miesiąc temu
W dalszym ciągu nie mają nic ciekawego do powiedzenia...Nastawieni na zarabianie pieniędzy i odnoszę, że cała reszta się nie liczy..Przykre, ale właściwe dla hipokryzji..
gutyj
miesiąc temu
przeciez stronila od mediow
bDhhZFbv
Usa
miesiąc temu
Nie bede mogl spac po takich wiesciach.avesome lol!!
gość
miesiąc temu
Ludzie,dajcie im spokój!Niech żyją jak chcą.Jeśli chcą niech się pokazują,a jak nie to nie-to ich sprawa.Dwoje wspaniałych,młodych ludzi,którzy próbują ułożyć sobie życie po swojemu-dlaczego ich tak hejtujecie?A ona?-świetna dziewczyna,co jej brakuje?bo w połowie czarna?Może być nawet zielona,co to kogo obchodzi?Dla mnie-miło się na nich patrzy.BEZ JADU,PROSZE
Kata
miesiąc temu
Jak na niego patrze to litosc mnie bierze.
Elle
miesiąc temu
🤢🤢🤢🤮
janka
miesiąc temu
nie ma co robić by tę ławkę trochę odmalował, bo już jakaś zużyta
Ja123
miesiąc temu
Ona jest zalosna.
...
Następna strona
bDhhZFbX