Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Wściekła Meghan Markle reaguje na kąśliwe słowa pod swym adresem. "Jej ego wręcz RYCZY ZE ZŁOŚCI"

85
Podziel się

Eksksiężna wzięła udział w wirtualnej konferencji, podczas której usłyszała, że "nie jest jedyną kobietą z siłą przebicia wśród zgromadzonych". Jej odruchy i gesty wskazują, że poczuła się tym bardzo urażona.

Wściekła Meghan Markle reaguje na kąśliwe słowa pod swym adresem. "Jej ego wręcz RYCZY ZE ZŁOŚCI"
Meghan Markle poczuła się urażona uwagą prowadzącej (East News, ONS.pl)
bDhikYhx

Pod koniec marca Meghan Markle i Harry wycofali się z królewskiego życia i uciekli z kraju w poszukiwaniu wolności. Choć Sussexowie sądzili, że ich losy po opuszczeniu słynnej brytyjskiej rodziny potoczą się zgodnie z planem, to na drodze stanęła im pandemia koronawirusa i problemy życia codziennego. Mówiło się nawet, że w małżeństwo pary wkradł się kryzys.

Można śmiało stwierdzić, że Meghan Markle i Harry nie cieszą się w ostatnim czasie dobrą prasą. Media bez przerwy rozprawiają o problemach w ich małżeństwie, a ostatnio mówiło się, że oboje mogą nawet stracić tytuły za zaangażowanie w nadchodzące wybory w Stanach Zjednoczonych. Nie dają o sobie zapomnieć też rodziny obu stron, a wuj Kate Middleton, niczym Danuta Martyniuk, poprosił ich nawet, aby "pozamykali te mordy".

bDhikYhz

Meghan zabrała biżuterię po księżnej Dianie do Los Angeles

Choć szczęście wyraźnie opuściło Meghan, to sama zainteresowana wciąż robi co może, aby ocieplić swój wizerunek. Kilka dni temu eksksiężna wzięła udział w wirtualnym wydarzeniu Fortune Most Powerful Women Summit, gdzie walczyła o sympatię wzniosłymi hasłami o walce z hejtem i wykluczeniem. Niestety w czasie wywiadu z Meghan doszło do zdarzenia, które wzbudziło wątpliwości co do jej intencji.

W trakcie rozmowy w kierunku eksksiężnej padła bowiem uwaga ze strony Ellen McGirt, że "nie jest ona jedyną kobietą z siłą przebicia w tym gronie". Ten niewinny komentarz okazał się jednak dość problematyczny dla Meghan, która momentalnie zaczęła nerwowo wodzić wzrokiem i dotykać włosów. Zmieniła się też jej mimika, a uśmiech momentalnie spełzł z jej ust.

bDhikYhF

Mowę ciała podczas tego pamiętnego momentu postanowił przeanalizować Bruce Durham, który urządził sobie pogawędkę z The Mirror. Specjalista od mowy ciała podkreśla, że Meghan wyjątkowo się starała, aby nie pokazywać, że ta uwaga ją dotknęła, jednak zdradziły ją właśnie gesty i odruchy. Durham zwrócił uwagę nie tylko na wzrok eksksiężnej, ale też zaciśnięte gardło czy nerwowe dotykanie włosów, co ma świadczyć o tym, że żona Harry'ego poczuła się nieswojo i chciała szybko odzyskać kontrolę nad sytuacją.

Zdecydowanie przyjęła to jako groźbę. Wcześniej słyszała pod swoim adresem tylko pochwały, więc jej ego wręcz ryczy ze złości. Po samym wzroku można wywnioskować, że to ona chciała być gwiazdą w tej rozmowie. Ciągle zaciskała gardło, to typowa reakcja. Ona po prostu nie chce słuchać, że nie jest kobietą z największą siłą przebicia - twierdzi.

Co więcej, rozmówca tabloidu podkreśla, że Meghan starała się przez cały czas zapewniać o swojej prawdomówności i autentyczności, bo powtórzyła te słowa i ich synonimy kilkanaście razy. Sama żona Harry'ego zapewniała z kolei w wywiadzie, że nie robi na niej wrażenia ani krytyka, ani pochwały ze strony mediów i dziennikarzy. Teraz widać, że jednak ma pewne preferencje w tym zakresie...

Jesteście zaskoczeni?

bDhikYhG
bDhikYhH
bDhikYia
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(85)
go ść
3 tyg. temu
A co chodzi w tymi jej konferencjami, wpływami itp. Toż to zwykła kobieta która poszła do łóżka i wzięła ślub z bezrobotnym acz dobrze urodzonym facetem. Tyle. Ona nie ma żadnego wpływu na ludzi.
Jula
3 tyg. temu
Cała wypowiedź brzmiała "nie jesteś jedyną silną kobietą z siłą przebicia, którą inni próbują zniszczyć..." i był to wstęp to pytania o radę jak inne kobiety mają sobie radzić z hejtem. Jest to piękny przykład robienia sensacji ze zdania wyrwanego z kontekstu.
Pipi
3 tyg. temu
Co mnie megan obchodzi!? Ja czekam na artykuł o martyniukach 😂😂😂🤣🤣🤣
bDhikYib
gość
3 tyg. temu
Harry musiał być bardzo niedowartościowany w rodzinie królewskiej,że udało się jej nim zawładnąć.Nic z tego nie będzie..
Ewa
3 tyg. temu
A jakie ta Megan ma osiągnięcia poza usidleniem księcia? Nie rozumiem też, dlaczego Megan nagle stała się ekspertką od równości społecznej, podczas gdy zażarcie walczyła z królową, żeby ta nie odebrała im tytułów i przywilejów, które nijak się do tej równości nie mają.
Najnowsze komentarze (85)
Iza
3 tyg. temu
Ta kobieta idzie po trupach do celu. Kreuje sie na dame, ktora nie byla i nigdy nie bedzie.
Żałosne
3 tyg. temu
Czy chodzi o tą samą Meghan, która tak dba o swoją prywatność, że chodzi non stop do telewizji i wylewa gorzkie żale? Tą samą, która tak bardzo chciała się odciąć od rodziny królewskiej, że non stop ciągnie pieniądze od angielskich podatników?
72Latek
3 tyg. temu
Meghan jest w moim typie.
Gosc
3 tyg. temu
Zaskoczeni jestesmy tym,ze artykul nie jest podpisany imieniem i nazwiskiem. Sami piszecie stop hejt,ze zdanie jest wazne,ale nie moze ranic innych. W Waszym artykule jest hej za hejtem a slowa rania. Ellen McGirl powiedzial,ze zalicza Megan do grona kobiet,ktore maja sile przebicia. Mowca tabloidow Bruce Durham dla The Mirror tanczy jak Jemu zagraja!
Blum
3 tyg. temu
A gdzie filmik?
1111
3 tyg. temu
Bardzo atrakcyjna kobieta, mądra, wykształcona i wie czego chce w przeciwieństwie do wielu osób.
Gość
3 tyg. temu
Zastanawiam się, czy Ty autorzyno prowokujesz, czy zwyczajnie nie znasz angielskiego. Coś mi się wydaje że jedno i drugie, no jak można klepać takie bzdury, które są niezgodne z prawdą ?
Hggg
3 tyg. temu
Pudel wymyślasz bzdury, prowokujesz, szczujesz, nic takiego nie bylo!!!
bDhikYhT
Ojoj
3 tyg. temu
Ja jej nie lubię. Jej pantofla tez.
Gosc
3 tyg. temu
Ona jest jednym wielkim nieporozumieniem Harego. Wlazla do rodziny krolewskiej z buciorami i nie potrafila sie nawet zachowac.
Janka
3 tyg. temu
Teraz jest tytulowana ex ksiezna ale mysle ze predko bedzie ex zona Harego na co czekam .
Ufff
3 tyg. temu
Od kiedy uciekli z UK Harry i Meghan stali się expertami od wszystkiego, aż się boję lodówką otworzyć żeby czasem jedno z nich z niej nie wyskoczyło...
Bibi
3 tyg. temu
Dajcie jej już spokój!!!!
Ewa
3 tyg. temu
A jakie ta Megan ma osiągnięcia poza usidleniem księcia? Nie rozumiem też, dlaczego Megan nagle stała się ekspertką od równości społecznej, podczas gdy zażarcie walczyła z królową, żeby ta nie odebrała im tytułów i przywilejów, które nijak się do tej równości nie mają.
...
Następna strona
bDhikYiv