Trwa ładowanie...
Przejdź na
Tiga
|

Wuj Kate Middleton prosi Meghan Markle i księcia Harry'ego: "POZAMYKAJCIE TE MORDY!"

146
Podziel się

"Tyle ważnych rzeczy dzieje się na świecie, a te dwa mapety wciąż szukają atencji" - burzył się w skasowanym już poście. Każda rodzina ma swoją Danusię?

Wuj Kate Middleton prosi Meghan Markle i księcia Harry'ego: "POZAMYKAJCIE TE MORDY!"
Meghan Markle, książę Harry (Getty Images)
bDhhXpkl

Jak dotąd prym w wyciąganiu rodzinnych waśni i brudów do wiadomości publicznej wiodły osoby spokrewnione, bliżej już dalej, z byłą księżną Sussex, Meghan Markle. Szczególnie aktywni w tej kwestii byli jej ojciec i przyrodnia siostra, którzy regularnie publikowali swoje "otwarte listy" do Amerykanki w brytyjskich tabloidach, czy ustawiali się z nimi na "spontaniczne" sesje zdjęciowe.

Oczywiście nie można było się spodziewać podobnych rewelacji ze strony bliskich Harry'ego - rodzina królewska z zasady nie udziela komentarzy mediom, a wszelkie informacje na temat tego, co Kate, William i reszta rodziny myśli o byłej księżnej oraz Megxicie, pozostaje w sferze medialnych spekulacji, "przecieków" z dworu czy zwykłych plotek. Zazwyczaj nie stawiają one Meghan w dobrym świetle.

bDhhXpkn

Meghan i Harry oddali hołd księżnej Dianie

Tymczasem kilka dni temu nieoczekiwanie nieco "ulało się" członkowi rodziny księżnej Kate. Wuj żony Williama, Gary Goldsmith, zdążył już zaistnieć w mediach jako czarna owca rodziny, gdy na jaw wyszło, że ma na swoim koncie aresztowanie za przemoc domową.

Teraz brat mamy Kate Middleton odpalił się w skasowanym już wpisie w portalu Linkedln. Wujkowi księżnej nie podoba się, to że przebywający w Los Angeles Meghan i Harry co chwila uczestniczą w różnych "konferencjach online", gdzie wypowiadają się na temat walki z koronawirusem czy systemowego rasizmu w Wielkiej Brytanii.

bDhhXpkt

Tyle ważnych rzeczy dzieje się na świecie, a te dwa mapety wciąż szukają atencji. Proszę, pozamykajcie już te mordy, zajmijcie się wychowaniem swojego dziecka, przestańcie zabierać głos i czegokolwiek od nas żądać. Proszę, zamknijcie się już, jesteśmy dosyć zajęci ratowaniem żyć i naszej gospodarki - zaapelował.

Awanturniczy 55-latek wyraził też swoje zdanie, że Meghan i Harry Wielką Brytanię mają w głębokim poważaniu.

G*wno ich to obchodzi. Gdyby było inaczej, nie "abdykowaliby". Serio, mamy już dość ich wykładów - zakończył swoją wypowiedź.

W międzyczasie w mediach zaczęły się pojawiać informacje o tym, że była aktorka i były książę nie planują opuszczać Kalifornii na święta Bożego Narodzenia. Według nieoficjalnych informacji relacja między Meghan i Harry'm a Kate i William'em nadal jest bardzo napięta.

bDhhXpku

Fajna rodzinka?

bDhhXpkO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(146)
Kinia
4 tyg. temu
Danka kreuje trendy nawet w rodzinie królewskiej :D
Nick
4 tyg. temu
100% sie z nim zgadzam
****
4 tyg. temu
A co u Danki ?
bDhhXpkP
123
4 tyg. temu
Hahaha
gordon
4 tyg. temu
wypowiedź bardzo chamska ale ma facet rację. olali rodzinę królewską ale nadal jadą na tym, że w niej byli. są nikim i zdają sobie z tego na pewno sprawę ale Meghan za wszelką cenę chce pokazac, że jest inaczej
Najnowsze komentarze (146)
Anka
3 tyg. temu
Istnieją takie kobiety, które muszą być na świeczniku. Moja szawgierka doprowadziła do tego, że rodzina jest skłócona tylko przez to,że ja się pojawiłam. Kiedy przestała być jedyną w życiu oja i brata zaczęła intrygi. Tylko nie pomyślała,że zostanie sama bo ojca kiedyś zabraknie a brat nie chce mieć z nią nic wspólnego. Tak kończą kobiety,które chcą być jedyne.
Dzizas
3 tyg. temu
Przecież chłop ma rację.
Dobranoc
4 tyg. temu
Szczerze przyznam, że tęsknię za Londynem. Mieszkam w Szczecinie ale ponad rok mieszkałem i pracowałem tam. Nie było łatwo ale plener i zawsze coś się działo. Ludzie z całego świata a tu niemal nic. Cieszę się, że wróciłem, bo nie miałem na kogo liczyć a sam nie dawałem rady ale .... No cóż. To już przeszłość.
fakty
4 tyg. temu
Każdy kraj ma swoich "Martyniuków". Jaki kraj takie Martyniuki. Jakie Martyniuki taki kraj.:))
gość
4 tyg. temu
kim jest Danka?
hej
4 tyg. temu
Ten pan przeczytał, że jakaś żona króla wyraża podobne sformułowania, to wziął i skopiował :D (a jakiego króla to nie doczytał .)
yyyy
4 tyg. temu
Oni chyba na wzorce z Polski wzięli :D
Twój nick
4 tyg. temu
Gary w przyszłym roku otrzyma tytuł szlachecki w nagrodę za wykonanie "brudnej roboty" za królową. Ponad dwie trzecie brytyjczyków (według sondażu Tatlera) tak uważa.
bDhhXpkH
lola
4 tyg. temu
kazda rodzina ma swoje problemy, nawet krolewska. Piekny przyklad, ze nie ma ani ludzi ani rodzin idealnych
MissEj
4 tyg. temu
O którą Dankę właściwie chodzi? Martyniukową czy z "Wiadomości"? 🐵
Kiki
4 tyg. temu
Powiedział to, co mysli większośc Brytyjczyków, oni naprawdę nie znosza Meghan, a teraz przeniosło się to na harrego
plotkara
4 tyg. temu
Ma świętą rację.
dfghjk
4 tyg. temu
Wypowiadają się o ważnych kwestiach na świecie, bo taka ich rola. A facet jednym zdaniem zrobił więcej wiochy niż cały wykłąd Harrego i Meg o głosowaniu w wyborach
MARGO
4 tyg. temu
Dobrze powiedział , opuścili kraj ,to niech przestaną go szkalować na każdym kroku .Hary zrobił się pantoflarzem robi tylko to co mu Megan powie
...
Następna strona
bDhhXplj