Trwa ładowanie...
Przejdź na
Tiga
Tiga
|

Wuj Kate Middleton prosi Meghan Markle i księcia Harry'ego: "POZAMYKAJCIE TE MORDY!"

150
Podziel się:

"Tyle ważnych rzeczy dzieje się na świecie, a te dwa mapety wciąż szukają atencji" - burzył się w skasowanym już poście. Każda rodzina ma swoją Danusię?

Wuj Kate Middleton prosi Meghan Markle i księcia Harry'ego: "POZAMYKAJCIE TE MORDY!"
Meghan Markle, książę Harry (Getty Images)

Jak dotąd prym w wyciąganiu rodzinnych waśni i brudów do wiadomości publicznej wiodły osoby spokrewnione, bliżej już dalej, z byłą księżną Sussex, Meghan Markle. Szczególnie aktywni w tej kwestii byli jej ojciec i przyrodnia siostra, którzy regularnie publikowali swoje "otwarte listy" do Amerykanki w brytyjskich tabloidach, czy ustawiali się z nimi na "spontaniczne" sesje zdjęciowe.

Oczywiście nie można było się spodziewać podobnych rewelacji ze strony bliskich Harry'ego - rodzina królewska z zasady nie udziela komentarzy mediom, a wszelkie informacje na temat tego, co Kate, William i reszta rodziny myśli o byłej księżnej oraz Megxicie, pozostaje w sferze medialnych spekulacji, "przecieków" z dworu czy zwykłych plotek. Zazwyczaj nie stawiają one Meghan w dobrym świetle.

Zobacz także: Meghan i Harry oddali hołd księżnej Dianie

Tymczasem kilka dni temu nieoczekiwanie nieco "ulało się" członkowi rodziny księżnej Kate. Wuj żony Williama, Gary Goldsmith, zdążył już zaistnieć w mediach jako czarna owca rodziny, gdy na jaw wyszło, że ma na swoim koncie aresztowanie za przemoc domową.

Teraz brat mamy Kate Middleton odpalił się w skasowanym już wpisie w portalu Linkedln. Wujkowi księżnej nie podoba się, to że przebywający w Los Angeles Meghan i Harry co chwila uczestniczą w różnych "konferencjach online", gdzie wypowiadają się na temat walki z koronawirusem czy systemowego rasizmu w Wielkiej Brytanii.

Tyle ważnych rzeczy dzieje się na świecie, a te dwa mapety wciąż szukają atencji. Proszę, pozamykajcie już te mordy, zajmijcie się wychowaniem swojego dziecka, przestańcie zabierać głos i czegokolwiek od nas żądać. Proszę, zamknijcie się już, jesteśmy dosyć zajęci ratowaniem żyć i naszej gospodarki - zaapelował.

Awanturniczy 55-latek wyraził też swoje zdanie, że Meghan i Harry Wielką Brytanię mają w głębokim poważaniu.

G*wno ich to obchodzi. Gdyby było inaczej, nie "abdykowaliby". Serio, mamy już dość ich wykładów - zakończył swoją wypowiedź.

W międzyczasie w mediach zaczęły się pojawiać informacje o tym, że była aktorka i były książę nie planują opuszczać Kalifornii na święta Bożego Narodzenia. Według nieoficjalnych informacji relacja między Meghan i Harry'm a Kate i William'em nadal jest bardzo napięta.

Fajna rodzinka?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(150)
Kinia
4 lata temu
Danka kreuje trendy nawet w rodzinie królewskiej :D
Nick
4 lata temu
100% sie z nim zgadzam
****
4 lata temu
A co u Danki ?
123
4 lata temu
Hahaha
gordon
4 lata temu
wypowiedź bardzo chamska ale ma facet rację. olali rodzinę królewską ale nadal jadą na tym, że w niej byli. są nikim i zdają sobie z tego na pewno sprawę ale Meghan za wszelką cenę chce pokazac, że jest inaczej
Najnowsze komentarze (150)
-nika-
3 lata temu
Brawo wujek
wow!
3 lata temu
RANY! Wuj Kate Middleton błysnął kulturą, obyciem no i skromnością Facet wypowiada się tak jakby już współuczestniczył w zarządzaniu Wielką Brytanią. Ale hucpa!
yUKKA
3 lata temu
Goldsmith, STARSZY BRACIE W WIERZE, ty też chcesz zarobić na rodzinie?
mąż
4 lata temu
Ale ten dramatyczny mezalians namieszał w tej rodzinie! Zresztą jak każdy mezalians - czy to intelektualny czy to jakikolwiek inny.
Anka
4 lata temu
Istnieją takie kobiety, które muszą być na świeczniku. Moja szawgierka doprowadziła do tego, że rodzina jest skłócona tylko przez to,że ja się pojawiłam. Kiedy przestała być jedyną w życiu oja i brata zaczęła intrygi. Tylko nie pomyślała,że zostanie sama bo ojca kiedyś zabraknie a brat nie chce mieć z nią nic wspólnego. Tak kończą kobiety,które chcą być jedyne.
Dzizas
4 lata temu
Przecież chłop ma rację.
Dobranoc
4 lata temu
Szczerze przyznam, że tęsknię za Londynem. Mieszkam w Szczecinie ale ponad rok mieszkałem i pracowałem tam. Nie było łatwo ale plener i zawsze coś się działo. Ludzie z całego świata a tu niemal nic. Cieszę się, że wróciłem, bo nie miałem na kogo liczyć a sam nie dawałem rady ale .... No cóż. To już przeszłość.
fakty
4 lata temu
Każdy kraj ma swoich "Martyniuków". Jaki kraj takie Martyniuki. Jakie Martyniuki taki kraj.:))
gość
4 lata temu
kim jest Danka?
hej
4 lata temu
Ten pan przeczytał, że jakaś żona króla wyraża podobne sformułowania, to wziął i skopiował :D (a jakiego króla to nie doczytał .)
yyyy
4 lata temu
Oni chyba na wzorce z Polski wzięli :D
Twój nick
4 lata temu
Gary w przyszłym roku otrzyma tytuł szlachecki w nagrodę za wykonanie "brudnej roboty" za królową. Ponad dwie trzecie brytyjczyków (według sondażu Tatlera) tak uważa.
lola
4 lata temu
kazda rodzina ma swoje problemy, nawet krolewska. Piekny przyklad, ze nie ma ani ludzi ani rodzin idealnych
MissEj
4 lata temu
O którą Dankę właściwie chodzi? Martyniukową czy z "Wiadomości"? 🐵
...
Następna strona