Trwa ładowanie...
Przejdź na
Tiga
|

Wuj Kate Middleton prosi Meghan Markle i księcia Harry'ego: "POZAMYKAJCIE TE MORDY!"

150
Podziel się:

"Tyle ważnych rzeczy dzieje się na świecie, a te dwa mapety wciąż szukają atencji" - burzył się w skasowanym już poście. Każda rodzina ma swoją Danusię?

Wuj Kate Middleton prosi Meghan Markle i księcia Harry'ego: "POZAMYKAJCIE TE MORDY!"
Meghan Markle, książę Harry (Getty Images)
bEDPmFaZ

Jak dotąd prym w wyciąganiu rodzinnych waśni i brudów do wiadomości publicznej wiodły osoby spokrewnione, bliżej już dalej, z byłą księżną Sussex, Meghan Markle. Szczególnie aktywni w tej kwestii byli jej ojciec i przyrodnia siostra, którzy regularnie publikowali swoje "otwarte listy" do Amerykanki w brytyjskich tabloidach, czy ustawiali się z nimi na "spontaniczne" sesje zdjęciowe.

Oczywiście nie można było się spodziewać podobnych rewelacji ze strony bliskich Harry'ego - rodzina królewska z zasady nie udziela komentarzy mediom, a wszelkie informacje na temat tego, co Kate, William i reszta rodziny myśli o byłej księżnej oraz Megxicie, pozostaje w sferze medialnych spekulacji, "przecieków" z dworu czy zwykłych plotek. Zazwyczaj nie stawiają one Meghan w dobrym świetle.

bEDPmFbb
Zobacz także: Meghan i Harry oddali hołd księżnej Dianie

Tymczasem kilka dni temu nieoczekiwanie nieco "ulało się" członkowi rodziny księżnej Kate. Wuj żony Williama, Gary Goldsmith, zdążył już zaistnieć w mediach jako czarna owca rodziny, gdy na jaw wyszło, że ma na swoim koncie aresztowanie za przemoc domową.

bEDPmFbh

Teraz brat mamy Kate Middleton odpalił się w skasowanym już wpisie w portalu Linkedln. Wujkowi księżnej nie podoba się, to że przebywający w Los Angeles Meghan i Harry co chwila uczestniczą w różnych "konferencjach online", gdzie wypowiadają się na temat walki z koronawirusem czy systemowego rasizmu w Wielkiej Brytanii.

Tyle ważnych rzeczy dzieje się na świecie, a te dwa mapety wciąż szukają atencji. Proszę, pozamykajcie już te mordy, zajmijcie się wychowaniem swojego dziecka, przestańcie zabierać głos i czegokolwiek od nas żądać. Proszę, zamknijcie się już, jesteśmy dosyć zajęci ratowaniem żyć i naszej gospodarki - zaapelował.

Awanturniczy 55-latek wyraził też swoje zdanie, że Meghan i Harry Wielką Brytanię mają w głębokim poważaniu.

G*wno ich to obchodzi. Gdyby było inaczej, nie "abdykowaliby". Serio, mamy już dość ich wykładów - zakończył swoją wypowiedź.

bEDPmFbi

W międzyczasie w mediach zaczęły się pojawiać informacje o tym, że była aktorka i były książę nie planują opuszczać Kalifornii na święta Bożego Narodzenia. Według nieoficjalnych informacji relacja między Meghan i Harry'm a Kate i William'em nadal jest bardzo napięta.

Fajna rodzinka?

bEDPmFbj
bEDPmFbC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(150)
Kinia
12 miesięcy temu
Danka kreuje trendy nawet w rodzinie królewskiej :D
Nick
12 miesięcy temu
100% sie z nim zgadzam
****
12 miesięcy temu
A co u Danki ?
bEDPmFbD
123
12 miesięcy temu
Hahaha
gordon
12 miesięcy temu
wypowiedź bardzo chamska ale ma facet rację. olali rodzinę królewską ale nadal jadą na tym, że w niej byli. są nikim i zdają sobie z tego na pewno sprawę ale Meghan za wszelką cenę chce pokazac, że jest inaczej
Najnowsze komentarze (150)
-nika-
4 miesiące temu
Brawo wujek
wow!
6 miesięcy temu
RANY! Wuj Kate Middleton błysnął kulturą, obyciem no i skromnością Facet wypowiada się tak jakby już współuczestniczył w zarządzaniu Wielką Brytanią. Ale hucpa!
yUKKA
7 miesięcy temu
Goldsmith, STARSZY BRACIE W WIERZE, ty też chcesz zarobić na rodzinie?
mąż
11 miesięcy temu
Ale ten dramatyczny mezalians namieszał w tej rodzinie! Zresztą jak każdy mezalians - czy to intelektualny czy to jakikolwiek inny.
Anka
12 miesięcy temu
Istnieją takie kobiety, które muszą być na świeczniku. Moja szawgierka doprowadziła do tego, że rodzina jest skłócona tylko przez to,że ja się pojawiłam. Kiedy przestała być jedyną w życiu oja i brata zaczęła intrygi. Tylko nie pomyślała,że zostanie sama bo ojca kiedyś zabraknie a brat nie chce mieć z nią nic wspólnego. Tak kończą kobiety,które chcą być jedyne.
Dzizas
12 miesięcy temu
Przecież chłop ma rację.
Dobranoc
12 miesięcy temu
Szczerze przyznam, że tęsknię za Londynem. Mieszkam w Szczecinie ale ponad rok mieszkałem i pracowałem tam. Nie było łatwo ale plener i zawsze coś się działo. Ludzie z całego świata a tu niemal nic. Cieszę się, że wróciłem, bo nie miałem na kogo liczyć a sam nie dawałem rady ale .... No cóż. To już przeszłość.
fakty
12 miesięcy temu
Każdy kraj ma swoich "Martyniuków". Jaki kraj takie Martyniuki. Jakie Martyniuki taki kraj.:))
bEDPmFbv
gość
12 miesięcy temu
kim jest Danka?
hej
12 miesięcy temu
Ten pan przeczytał, że jakaś żona króla wyraża podobne sformułowania, to wziął i skopiował :D (a jakiego króla to nie doczytał .)
yyyy
12 miesięcy temu
Oni chyba na wzorce z Polski wzięli :D
Twój nick
12 miesięcy temu
Gary w przyszłym roku otrzyma tytuł szlachecki w nagrodę za wykonanie "brudnej roboty" za królową. Ponad dwie trzecie brytyjczyków (według sondażu Tatlera) tak uważa.
lola
12 miesięcy temu
kazda rodzina ma swoje problemy, nawet krolewska. Piekny przyklad, ze nie ma ani ludzi ani rodzin idealnych
MissEj
12 miesięcy temu
O którą Dankę właściwie chodzi? Martyniukową czy z "Wiadomości"? 🐵
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDPmFco
bEDPmFcp
bEDPmFcq
bEDPmFcr
bEDPmFcs
bEDPmFbX