Trwa ładowanie...
Przejdź na

Skandal w rodzinie Kate Middleton. JEJ WUJ ZOSTAŁ ARESZTOWANY!

91
Podziel się

Okazuje się, że nie tylko rodzina Meghan Markle miewa zatargi z prawem.

Skandal w rodzinie Kate Middleton. JEJ WUJ ZOSTAŁ ARESZTOWANY!
bDeEvUeZ

Na początku roku informowaliśmy o aresztowaniu brata Meghan Markle. Nie trzeba było długo czekać, by pojawiły się doniesienia o kolejnym incydencie ze strony niesfornej rodziny księżnej Sussex. Okazało się wówczas, że bratanek amerykańskiej aktorki, syn Thomasa Markle Jr, również został aresztowany. 28-latek ubrany jedynie w ręcznik miał bez skrępowania przechadzać się ulicami Hollywood, czym zwrócił na siebie uwagę przechodniów, którzy zawiadomili policję. Odurzony syn brata Meghan próbował uciec organom ścigania, co poskutkowało rychłym obezwładnieniem, a następnie aresztowaniem.

bDeEvUfb

Okazuje się, że nie tylko rodzina żony księcia Harry’ego miewa problemy z prawem. Na światło dzienne wyszły właśnie informacje, które przeczą nieposzlakowanej, przynajmniej jak dotąd, opinii rodziny ukochanej księcia Williama. Jak donoszą zagraniczne media, ponad dwa lata temu Gary Goldsmith, wuj Kate Middleton, został aresztowany za stosowanie przemocy domowej wobec swojej żony Julie-Ann.

W 2017 roku 53-letni brat matki księżnej Cambridge miał dopuścić się brutalnego aktu względem swojej żony. Gdy para wracała do domu taksówką po charytatywnej aukcji w Portman Square w Marylebone, doszło do kłótni, a następnie ostrej szarpaniny między małżonkami. Z relacji taksówkarza wynika, że po opuszczeniu auta Goldsmith wpadł w szał i z całej siły uderzył w twarz Julie-Ann. Kobieta upadła na chodnik, tracąc przytomność, a jej mąż, jak gdyby nigdy nic, udał się do ich wspólnego mieszkania.

Zaniepokojony taksówkarz zadzwonił po policję, a w rozmowie z The Sun zrelacjonował jej przyjazd:

Początkowo przyjechało dwóch oficerów, którzy zadzwonili po wsparcie. Ostatecznie pojawiło się sześciu funkcjonariuszy i trzech lekarzy. Policjanci zapukali do drzwi. Podszedłem do drzwi, a oni spytali mnie, czy to on. Weszli do środka i chwilę później wyszli z nim w kajdankach. Wsadzili go na tył vana i odjechali - wspomina.

bDeEvUfh
bDeEvUfi
bDeEvUfC
KOMENTARZE
(91)
Gość
rok temu
Za rodzinę się nie odpowiada, nie ma sensu o tym pisać nawet.
Gość
rok temu
Nikt nie odpowiada za siostry, braci, matki , ojców i całą resztę świata
Gość
rok temu
Nikt nie odpowiada za to kogo ma w rodzinie...
bDeEvUfD
Gośćlil
rok temu
I co, ona ma brać za to odpowiedzialność... Żałosne.
gość
rok temu
Wuja wyraz twarzy jest jak jego charakterek...
Najnowsze komentarze (91)
gość
rok temu
Kogo to obchodzi
Gość
rok temu
Na bieżąco było o tym głośno w uk, wiec o jakim ukrywaniu sprawy mowa? Poza tym przecież ona nie jest odpowiedzialna za cała swoją rodzine!!
gość
rok temu
Ta nacja czosmkowa tak ma....
Gość
rok temu
"Pojawiło się 3 lekarzy .." Hahah ..pracuje w pogotowiu w Londynie od lat i jeszcze większej bzdury w życiu nie słyszałam.. ja je..bie jakie kłamstwa wam ludzie ten pudel wciska dzień w dzień to się w pałę nie mieści ..
Owszem
rok temu
Owszem, odpowiada się za rodzinę. Jeśli żyjesz w grzechach, szczególnie ciężkich (jedna uprawia bałwochwalczą jogę, druga poluje nie dla jedzenia, a jedynie dla samej rozrywki, czyli zabija dla rozrywki), to krzywdzisz całą swoją rodzinę, najpierw własne dzieci, na całe życie. A zaraz potem całą rodzinę i następne pokolenia, bo wprowadziłaś do rodziny okreslone złe duchy i one się od niej nie odczepią, o ile ktoś się nie nawróci, nie weźmie na siebie całego cieżaru rodziny i nie odpokutuje za innych. Bardzo często przez ludzi tak pełnych pychy, jak Ty, są całe rodziny, gdzie pradziwakowie, dziaodkowie, rodzice i dzieci są mocno poranieni, żyjąc w trwumach i w dużym cierpieniu, a zawdzięczają to właśnie takim nieodpowiedzialnym i niedojrzałym ludziom, którzy woleli do swoich serc wpuścić demony i ich nienawiść oraz bycie przemądrzałym, zamiast uczciwości, odpwiedzialności, prawdy i miłości, czyli Ducha Świętego.
Owszem
rok temu
Owszem, odpowiada się za rodzinę. Jeśli żyjesz w grzechach, szczególnie ciężkich, a one żyją (jedna trenuje bałwochwalcza jogę, druga poluje jedynie dla rozrywki, czyli zabija dla samej checi zabijania), to krzywdzisz całą swoją rodzinę, najpierw własne dzieci, na całe życie. A zaraz potem całą rodzinę i następne pokolenia, bo wprowadziłaś do rodziny okreslone złe duchy i one się od niej nie odczepią, o ile ktoś się nie nawróci, nie weźmie na siebie całego cieżaru rodziny i nie odpokutuje za innych. Bardzo często przez ludzi tak pełnych pychy, jak Ty, są całe rodziny, gdzie pradziwakowie, dziaodkowie, rodzice i dzieci są mocno poranieni, żyjąc w trwumach i w dużym cierpieniu, a zawdzięczają to właśnie takim nieodpowiedzialnym i niedojrzałym ludziom, którzy woleli do swoich serc wpuścić demony i ich nienawiść oraz bycie przemądrzałym, zamiast uczciwości, odpwiedzialności, prawdy i miłości, czyli Ducha Świętego.
fufu
rok temu
A tak cos walensoskiej rodrzince tuskolandrze bansolow szyszkorajcach i idnych polskich celebrytach ,Nie napiszesz bo na samom mysl jestes ufajdzny
Gość gość goś...
rok temu
Przez moment myślałam, że śp. mąż Celine Dion zmartwychwstał 🤣
bDeEvUfv
siusmajtka
rok temu
az sie posikałam z tych sensacji
Gość
rok temu
Nie rozumiem tego kazdy z nas odpowiada za siebie ewentualnie za dzieci dopóki same nie stana się dorosłe ale nie za wojkow itp. to chore. Jak tak mozna oczerniac kogos bo ktos inny. Niech ten ktos inny się teraz wstydzi a nie Kate
Gość
rok temu
To się Mehan ucieszy :-P Cha cha
bingo
rok temu
Wchodząc w rodzinę królewską trzeba mieć nie tylko swoje"konto" czyściutkie, ale i całej rodziny. Wiadomo ,że wszystko wcześnie czy później wyjdzie na jaw. Żelazna zasada "nie pchaj się tam ,gdzie za wysokie progi na Twoje nogi".
Gość
rok temu
Co nas obchodzi jakiś uj?
gość
rok temu
a co ma do tego Kate????!!!!
...
Następna strona
bDeEvUfX