Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Meghan Markle gorzko o RASIZMIE w szeregach royalsów: "Wypytywano, JAK "CIEMNY" będzie nasz syn"

340
Podziel się:

Meghan Markle wyznała w rozmowie z Oprah Winfrey, że podczas pełnienia królewskich obowiązków doświadczyła rasizmu ze strony bliskich męża. Utrzymuje też, że celowo pozbawiono Archiego tytułu i ochrony.

Meghan Markle gorzko o RASIZMIE w szeregach royalsów: "Wypytywano, JAK "CIEMNY" będzie nasz syn"
Meghan Markle oskarża bliskich Harry'ego o rasizm (YouTube.com, CBS, Getty Images)
bESIJaKZ

Wywiad Meghan Markle i Harry'ego z Oprah Winfrey od początku zapowiadany był jako medialna bomba, która wstrząśnie opinią publiczną. Rozmowa Sussexów z królową amerykańskiej telewizji zahaczyła o wiele nurtujących tematów, a byli royalsi poruszyli m.in kwestie "Megxitu", walki z tabloidami oraz obecnych stosunków z rodziną królewską.

Nieoczekiwanie Meghan MarkleHarry poruszyli jeszcze jedną kwestię, o której plotkowało się w kuluarach od lat. Chodzi o kwestię domniemanego rasizmu, którego księżna miała padać ofiarą również po wstąpieniu w szeregi royalsów. Głos w tej sprawie zabierały zarówno gwiazdy, jak i znajome Meghan, a ona sama nie raz wspomniała, że problem faktycznie nie jest jej obcy.

bESIJaLb
Zobacz także: Meghan Markle czyta bajkę ze swoim synkiem

Teraz z rozmowy Sussexów z Oprah dowiadujemy się, że przejawy rasizmu można było dostrzec nawet w relacjach Meghan z rodziną męża. Żona Harry'ego przyznała bowiem, że osoba z ich bliskiego otoczenia wypytywała z wyraźnym zakłopotaniem, jak "ciemna" będzie skóra ich syna. Okazuje się też, że pozbawienie Archiego tytułu nie było decyzją Sussexów.

bESIJaLh

Nie znali jeszcze jego płci, ale już nie chciano, aby był księżniczką czy księciem. Protokół mówi zupełnie co innego. Na dodatek poinformowano mnie, że nie otrzyma ochrony. (...) Gdy byłam w ciąży, na porządku dziennym były nie tylko dyskusje na temat braku ochrony i tytułu dla Archiego, lecz także tego, jak ciemna będzie jego skóra, gdy już przyjdzie na świat - pożaliła się Meghan.

Wygląda jednak na to, że jej słowa mogłyby przynieść parze daleko idące konsekwencje, bo zgodnie odmówili wskazania konkretnej osoby, która miała ich o to nagabywać. Zapewniają jednak, że sugerowano, jakoby ciemniejsza karnacja syna miała być "problemem" dla rodziny. Oprah zapytała tym samym, czy Meghan zdecydowała się nie poruszać tego tematu sama, czy wymuszono na niej milczenie.

To drugie - skwitowała krótko.

Myślicie, że szykuje się teraz medialny skandal?

bESIJaLi

Gdzie obejrzeć online? 8 marca o godzinie 20:30 na antenie TVN24 w WP Pilot

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bESIJaLj
bESIJaLC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(340)
Ania
9 miesięcy temu
Amerykanie mają obsesję na punkcie rasizmu i zawsze używają tego argumentu do obrony. Obrzydliwe.
Ana
9 miesięcy temu
Oczywiscie w Stanach wystarczy poruszyc karte rasizmu i zdrowia psychicznego, zeby zostac uznanym za bohatera narodowego. Amerykanie sa strasznie glupi.
trust me
9 miesięcy temu
Zrozumcie ludzie, oni u Oprah szukają tylko prywatności i spokoju..
bESIJaLD
Gość
9 miesięcy temu
A propo rasizmu, pamiętacie jak Harry przebrał się za żołnierza ss, to dopiero hipokryzja.
morvena
9 miesięcy temu
czyli jej siostra powiedziała o niej prawdę, że wejdzie do tej rodziny po to by ją rozbić
Najnowsze komentarze (340)
Mariusz
7 miesięcy temu
Synek będzie ciemny tak jak Megan , ale nie chodzi tu o kolor skóry.
Anka
9 miesięcy temu
Najgorsze jest to, że dziecko Archiego może być czarnoskóre, tym bardziej jeśli odziedziczy kiepski gust po tatusiu i ożeni się z jakąś Afroamerykanką :/ Masakra i to będzie potomek królów :/
Tyu
9 miesięcy temu
Ale Archie ma zeza!!!
Aga
9 miesięcy temu
Mały jest bardzo podobny do babki tj królowej.
Jaw
9 miesięcy temu
patrząc na Megane i jej poczynania zapewne za jakiś czas zdradzi swojego męża a on biedny z podkulonym ogonem będzie wracał do Anglii i przepraszał na kolanach. Widać jaka z niej aktorka źle jej z oczu patrzy.
Gosc
9 miesięcy temu
Ludzie przestańcie pisać,ze brak tytułu to normalna sprawa...bo normalną sprawa nie jest!!niektóre wnuczęta mogą mieć tytułu??skoro mogą a inne nie,to nie chodzi tu o protokół tylko zakulisowe zagrywki...których normalny człowiek nie rozumie i nigdy nie zrozumie,a już na pewno nie matka!!brawo Meghan że to nagłaśniacie,bo czas najwyższy skończyć z tą hipokryzja anarchronicznych,średniowiecznych instytucji...nie żyjemy już w średniowieczu a fakt bycia arystokratą nie oznacza nic więcej jak tylko fakt urodzenia się w takiej rodzinie...nie oznacza absolutnie nic więcej a już na pewno nie to,ze ktoś może uważać się za lepszego!!
Gosc
9 miesięcy temu
Po tych wszystkich komentarzach widać jedno strasznie feudalnym społeczeństwem jesteśmy,wychwalając relikt czasów jak monarchia,która traktuje ludzi strasznie przedmiotowo...A dla wszystkich którzy porównują docinki o kolorze skóry do rozmów o kolorze oczu dziecka opamiętajcie się takie teksty są Rasistowskie,wiec najwyższy czas sie wyedukować,a nie być takim ignorantem!! Dla mnie wywiad był szczery,widać w nim ból kobiety...a Ci którzy w dalszym ciagu sieją nienawiść względem tej kobiety niech się po prostu wstydzą!!
Ewa
9 miesięcy temu
Rodzina krolewska to masoneria. Meghan chcieli traktowac tak jak Diane. Dobrze, ze pokazali tej pseudo krolewsiej rodzinie palec!
bESIJaLv
Ulala
9 miesięcy temu
Ma mały wszystko na miejscu kolor biały rysy po matce i rude włoski po ojcu . Wygrał w tortka. Matka jego zaś nie dostała tego czego chciała bo nie jest żadna księżna i wróciła do Hollywood a miało być tak cudnie. Jeszcze niedługo Harry powróci do rodziny .?max3-4 lata
Oli
9 miesięcy temu
Czy sprzeczka o kolor sukienki jest naprawdę istotna? Rasizm jest niedopuszczalny, ale czy każdy z nas nie ma starej ciotki czy wujka którzy mają rasistowskie teksty? Czy trzeba dzielić się tym z całym światem? I co ma rodzina królewska do myśli samobójczych kogokolwiek, od tego są psychiatrzy. Szkoda mi tej biednej Królowej
llsazx
9 miesięcy temu
chcą pieniędzy ale nie należeć do rodziny królewskiej straszni biedni to po co ten wywiad
cdscdx
9 miesięcy temu
harry wydawał się nie szczery
dsxc
9 miesięcy temu
bezsensowane gadanie pretensje że jest księciem to żle
xyx
9 miesięcy temu
Dlaczego mały Archie nie otrzymał tytułu księcia? Meghan nie wie czy udaje głupią? To zasada królewskiego prawa, która jasno precyzuje, że książęce tytuły przypadają potomstwu króla lub królowej do drugiego pokolenia w linii męskiej. Tytuły książęce królowa nadała również wyjątkowo prawnukom pochodzącym od najstarszego wnuka, czyli dzieciom Williama. Archie tytułem będzie mógł posługiwać się tytułem książęcym dopiero po koronacji swojego dziadka, czyli księcia Karola. Na razie tytułowany będzie earlem, czyli po polsku hrabią Dumbarton. A co do ochrony Meghan też odleciała, bo ochrona nie przysługuje wszystkim członkom rodziny królewskiej, ma ją jedynie ścisła rodzina po linii dziedziczenia. Wydatki na ochronę są wałkowane publicznie od 10 lat i najwyraźniej księżna Meghan znowu czegoś nie doczytała. Nie wiem przed kim lub przed czym ona tak rozpaczliwie chce się chronić, bo np. dzieci ksieżnej Anny obywają się ochrony, podobnie jak najmłodszy syn królowej Edward wraz z rodzinę i córki ksiecia Andrzeja. Amerykanka najwyraźniej naoglądała sie za dużo bajek o ksieżniczkach i rości sobie coś, co jej się nie należy.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESIJaMo
bESIJaMp
bESIJaMq
bESIJaMr
bESIJaMs
bESIJaLX