Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Meghan Markle i Harry znają już płeć drugiego dziecka? "Na pewno to wiedzą, w końcu TO TAKIE AMERYKAŃSKIE"

64
Podziel się

Meghan Markle i Harry wkrótce doczekają się narodzin drugiej pociechy. Eksperci dumają więc nad ewentualnym baby shower i wieszczą, że Sussexowie "nie czują się już zobligowani" do nadania dziecku typowo "królewskiego" imienia.

Meghan Markle i Harry znają już płeć drugiego dziecka? "Na pewno to wiedzą, w końcu TO TAKIE AMERYKAŃSKIE"
Meghan Markle i Harry nie nadadzą dziecku "tradycyjnego" imienia? (Getty Images)
bDHZJabp

Meghan Markle i Harry niemal rok temu porzucili życie wśród royalsów i wyruszyli do Kanady, aby zasmakować tak upragnionej przez nich wolności. Wkrótce para przeprowadziła się do USA i od tej pory ich kontakty z rodziną królewską są raczej sporadyczne. Niedawne oświadczenie królowej Elżbiety nie zostawia zresztą wątpliwości, że o powrocie na łono rodziny raczej nie ma już mowy.

Choć relacje Meghan MarkleHarry'ego z rodziną królewską pozostawiają podobno wiele do życzenia, to eksroyalsi mają teraz na głowie znacznie poważniejsze sprawy. Niedawno Sussexowie ogłosili bowiem, że wyczekują narodzin drugiego dziecka. Wieści o tym, że ich rodzina kolejny raz się powiększy, wywołała sporo medialnego szumu, a bukmacherzy już obstawiają, jakie imię otrzyma ich druga pociecha.

bDHZJabr
Zobacz także: Harry i Meghan spodziewają się dziecka? Wiele na to wskazuje

Jak to zwykle bywa, medialne doniesienia o ciąży Meghan wywołały do tablicy licznych "ekspertów ds. royalsów", którzy chętnie rozprawiają z tabloidami o tym, co teraz zrobią (lub nie zrobią) Sussexowie. Do tego grona dołączyła właśnie specjalizująca się w royalsach pisarka Ingrid Seward, która ucięła sobie pogawędkę z serwisem FEMAIL. W jej rozmowie z portalem pojawił się oczywiście wątek potencjalnego imienia dla dziecka, które budzi niezwykłe zainteresowanie.

bDHZJabx

Jestem przekonana, że żadne z nich nie czuje się już zobligowane do nadania dziecku typowo "królewskiego" imienia. Mogą za to na przykład zaczerpnąć inspiracji z epoki wiktoriańskiej. W przypadku chłopca mogą się sugerować kolorami, a w przypadku dziewczynki - kwiatami. Jestem też pewna, że znają już płeć pociechy. To takie amerykańskie, typowe dla Los Angeles - twierdzi ekspertka.

Seward zaznacza też, że wcale nie będzie zaskoczona, jeśli Meghan i Harry faktycznie nazwą swoją pociechę Diana lub Spencer. Są to także najczęściej typowane imiona dla drugiego dziecka pary wśród bukmacherów. Ekspertka poświęciła też chwilę kwestii świętowania i tego, czy i jak będzie wyglądało ich baby shower.

Bez wątpienia amerykański styl życia nie pozostanie bez wpływu na to, jak będą świętować. Sądzę, że koleżanki Meghan będą się wręcz zabijać o przywilej zorganizowania dla niej baby shower. Skoro Oprah jest teraz ich sąsiadką, to może ona? Na pewno będzie to zupełnie inny rozmach niż tu, w Wielkiej Brytanii. Jeżeli będzie chciała przebić poprzedni baby shower, to spodziewajcie się harfistów i wystawnego bankietu - kwituje.

Myślicie, że jej przewidywania się sprawdzą?

bDHZJaby
bDHZJabz
bDHZJabS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(64)
Polka
20 godz. temu
Życzę im jak najlepiej, popieram ich decyzję, ta cała szlachta to jak gówno owinięte w papierek, mordowali się, zdradzali, prowadzili potrójne życie, wypierali się dzidci chorych kalekich, oddawali do domów opieki, rozwiązłość, zdrady, morderstwa...nie mają prawa niczego żądać od nich..
Gosi
2 dni temu
Taaaa bo Archie to typowo krolewskie imie
yhop
2 dni temu
Pewnie urodzi się 1 lipca tak jak babcia.
bDHZJabT
Gosc
2 dni temu
A kogo to teraz obchodzi,nie naleza do royalsow,sami maja parcie na szklo,pierwszego syna tez nazwali byle jak
gość
2 dni temu
Izaura ładne dla dziewczynki:)
gość
2 dni temu
i tak prawnie dziecko będzie należeć do KRÓLOWEJ jak reszta jej prawnuków ;)
Marti
2 dni temu
Wyglądają na spoko ludzi. Nie rozumiem tej agresji wobec Meghan, śledzę mniej więcej co tam u nich i ani razu Meghan nie podpadła - to ludzie sobie wszystko dopowiadają. Niech im się żyje w tym LA.
Linda
2 dni temu
Whatever!
Uop
2 dni temu
Cotton
Uop
2 dni temu
Może bawełna po angielsku ?
Kim Un Jee
2 dni temu
Może Makumba ?
Ewa
2 dni temu
Bardzo ładna ona jest
Mamama
2 dni temu
Megan otrzymała tytuł królewski- źle, Megan się zrzekła pod wpływem niezadowolenia wszech i wobec- źle, byli na świeczniku, źle, zeszli wszystkim z oczu, źle, odezwali się, źle, zniknęli, źle. To chyba działa tak, że zawsze wszystko źle- postawi nogę na prawo, co za sucz- powinna na lewo. Uśmiechnie się, źle, zachowa powagę, źle. Jestem przerażona tym jaką agresję wzbudza uroda.
bDHZJabL
niunia
3 dni temu
mieszkam w ameryce cwierc wieku urodzilam troje dzieci nigdy nie wiedzialam co bedzie i to bylo po amerykansku
...
Następna strona
bDHZJacn