Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Meghan Markle i książę Harry "wypisali się" z rodziny królewskiej. ZA CO BĘDĄ ŻYĆ?

142
Podziel się

Zobaczcie, jakimi kwotami dysponują "niezależni" Sussexowie. Brytyjscy podatnicy całkiem się od nich nie uwolnią...

Meghan Markle i książę Harry "wypisali się" z rodziny królewskiej. ZA CO BĘDĄ ŻYĆ?
(East News)
bDfoRKkB

Meghan Markle i książę Harry od początku dawali do zrozumienia, że nie zamierzają stosować się do wszystkich panujących na brytyjskim dworze zwyczajów.

Mimo to ich oświadczenie zszokowało opinię publiczną. Meghan i Harry za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowali, że odsuwają się od rodziny królewskiej i zamierzają dzielić życie między Wielką Brytanię i Amerykę Północną. Oprócz tego zapowiedzieli, że chcą starać się o niezależność finansową.

bDfoRKkD

Bez obaw, z pewnością zarówno królowa Elżbieta, jak i książę Karol nie pozwolą na to, by Harry, Meghan i Archie prowadzili "skromne" życie. Jak donosi Daily Mail, monarchini wypłaca obecnie Harry'emu i Williamowi łącznie prawie 25 milionów złotych z ponad 400 milionów złotych rocznego Suwerennego Grantu, który finansowany jest z pieniędzy podatników na rzecz najstarszych członków rodziny królewskiej. Ponoć starszy z braci otrzymuje większą część, zatem można przyjąć, że 10 milionów złotych wyląduje w kieszeni Harry’ego.

Co więcej, ukochany Meghan może liczyć na zyski z majątku ojca, księcia Kornwalii, które wynoszą prawie 6 miliardów złotych. W zeszłym roku książę Karol zapłacił synom z tej puli po prawie 25 milionów złotych.

bDfoRKkJ

Książęca para posiada również osobisty majątek. Wartość netto Harry'ego szacuje się na około 150 milionów złotych. Zaś prawie 100 milionów złotych mąż Meghan odziedziczył po zmarłej mamie, księżnej Dianie. Około 34 miliony złotych znajduje się też na założonym mu przez królową funduszu powierniczym. Jeżeli chodzi o mamę Archiego, ta również nie ma co narzekać. Wartość Markle szacuje się na około 20 milionów złotych, a oprócz tego Amerykanka wciąż zarabia na serialu W garniturach.

Na "odcięciu się" od rodziny Sussexowie nie wyjdą źle również pod względem posiadanych nieruchomości. Niestety, już za kolejne remonty i renowacje Frogmore Cottage zapewne będą musieli zapłacić sami.

Obecnie bezpieczeństwa Meghan, Harry’ego i Archiego na stałe strzeże sześciu ochroniarzy, których zatrzymaliby również po przeprowadzce. Jak informuje w rozmowie z tabloidem królewski ekspert, Richard Fitzwilliams, utrzymanie ochroniarzy po wyjeździe książęcej pary za granicę, wiązać się będzie ze znacznie większymi kosztami. Na ochronę książęcej pary nadal "zrzucać" będą się brytyjscy podatnicy.

Jeżeli chodzi o potencjalny nowy, kanadyjski dom Sussexów, spekuluje się, że wiązałoby się to z wydatkami większymi niż remont posiadłości w Frogmore Cottage, który wyniósł podatników prawie 12 milionów złotych. Co ciekawe, jedynie podczas samych ostatnich świąt Bożego Narodzenia książęca rodzina zatrzymała się na wyspie Vancouver w domu wartym 53 miliony złotych.

bDfoRKkK

Choć przeprowadzka do Kanady z pewnością zmieni sposób ich funkcjonowania w rodzinie królewskiej, niekoniecznie oznacza, że zmuszeni będą porzucić książęce tytuły. Spekuluje się również, że Meghan i Harry nie zrezygnują całkowicie z uczestnictwa w królewskich wydarzeniach, bowiem wciąż mają względem królowej Elżbiety pewne obowiązki.

Myślicie, że sobie poradzą?

bDfoRKkL
bDfoRKle
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(142)
gość
10 miesięcy temu
granty wypłacane przez babkę i ojca powinny być zamknięte, skoro "przestają" być w rodzinnym interesie !!! bo jak to tak - przestają być w rodzinie, przestają reprezentować Koronę, ale kasę dalej ciągną ?!?!? zupełnie jak nasze nieroby spod budki z piwem - nie pracują, ale na piwo i alkohol MUSZĄ dostać bo im się NALEŻY :///
Marta
10 miesięcy temu
Wypisali się? Boże!!! Już myślałam, że zerwą wszelkie kontakty i odetną się od koryta. Nie! Oni mają miliony i jeszcze będą dalej je dostawać. To jest dopiero sztuka.
Ggg
10 miesięcy temu
Odegrała rolę życia i spierdziela
bDfoRKlf
Aga
10 miesięcy temu
podobnie zrobił szwagier z moją siostrą, omamił, skłocił z rodziną, ale po profity i spadek mojej rodziny rękę wyciąga
Bbb
10 miesięcy temu
Czyli Meghan wymyslila jak pozbyc sie etykiety i zobowiazan ale kase nadal ciagnac od podatnikow.
Najnowsze komentarze (142)
Samiec Alfa
9 miesięcy temu
Daje im max 2,3 lata i z hukiem się rozwiodą.
gosc
10 miesięcy temu
megan zadowolona bo ma faceta bogatego milionera o nic sie martwic nie musi,temu woli w usa siedziec,zycie celebrytki prowadzic
Rocky
10 miesięcy temu
Gadzie ślepia i jaszczurcza gęba
piotr
10 miesięcy temu
ryża zakała rodzinyi cyganeczka calineczka
Lalala
10 miesięcy temu
Ostatnie zdjęcie the best! 😃
Rch
10 miesięcy temu
A ja im bardzo kibicuje w tym normalniejszym życiu- nie w ramach zgnila rodziny wyspecjalizowanej w ukrywaniu skandali. Niech będą zwyczajnie szczesliwi
Magda
10 miesięcy temu
Pudel, do szkoły! Albo: 34 miliony znajdują się, albo około 34 milionów znajduje się.
Jozefa
10 miesięcy temu
Darmozjady. W belgii to samo. Place 50% swoich ciezko zarobionych pieniedzy na tych darmozjadow. Niech do pracy sie wezma. Mam tego dosc. Koniec z monarcha
bDfoRKkX
Dad
10 miesięcy temu
Megan chce zagrać w klipie Bijons, dlatego kazała się wypisać.
HappyWife
10 miesięcy temu
Pasożyty Wielkiej Brytanii!!!
Calaja
10 miesięcy temu
GB bogate państwo 😂
Aaaaa
10 miesięcy temu
Co to za siwy staruszek na ostatnim zdjeciu?
Oka
10 miesięcy temu
Czy tylko mi się wydaje, że Elka ma coś opentanego w oczach i mimice
ola
10 miesięcy temu
Czyli i tak nic się nie zmienia. Nadal będę wykonywać obowiązki względem korony, tylko nie chcą zwracać na siebie uwagi w prywatnej sferze.
...
Następna strona
bDfoRKlz