Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Meghan Markle i książę Harry spędzą święta... W KANADZIE!

53
Podziel się:

Niedawno książęca para wzięła krótki urlop od królewskich aktywności. Teraz już oficjalnie wiemy, że nie spędzą wspólnych świąt z Elżbietą II. Zaskoczeni?

Meghan Markle i książę Harry spędzą święta w Kanadzie.
Meghan Markle i książę Harry spędzą święta w Kanadzie. (East News)
bEKjUsxx

Meghan Markle i książę Harry przechodzą ostatnio wyjątkowo trudny czas. Atmosfera na brytyjskim dworze królewskim cały czas jest bardzo napięta, a niedawne wynurzenia księżnej Meghan na temat trudów życia na świeczniku jedynie zaogniły sytuację. Książę Harry również przyznaje dziś, że jego kontakty z bratem nie są już tak dobre jak kiedyś.

Choć swego czasu próbowała interweniować w tej sprawie nawet Kate Middleton, to wygląda na to, że Meghan i Harry nie zamierzają zacieśniać rodzinnych więzi. Niedawno informowaliśmy, że książęca para prawdopodobnie nie spędzi najbliższych świąt w towarzystwie Elżbiety II i reszty "royalsów", tylko z matką Meghan, Dorią Ragland.

bEKjUsxz

Teraz okazuje się, że te doniesienia były prawdziwe. Pałac Buckingham oficjalnie ogłosił, że Meghan Markle i książę Harry wyjechali do Kanady i to właśnie tam będą celebrować tegoroczne święta. Jednocześnie nie podano ich dokładnej lokalizacji w obawie, że kolejny raz znajdą się pod ostrzałem paparazzi. Wraz ze znanymi rodzicami przebywa też mały Archie.

Decyzja o spędzeniu tego wyjątkowego czasu w Kanadzie pokazuje, jak ważna jest dla nich Wspólnota Narodów. [Meghan i Harry] spędzają czas w gronie kanadyjskich przyjaciół wraz ze swoim małym synkiem - zakomunikował Pałac Buckingham.

Myślicie, że ich wyjazd jedynie nasili plotki o kryzysie w relacjach rodziny królewskiej?

bEKjUsxF
bEKjUsxG
bEKjUsya
KOMENTARZE
(53)
Mmm
2 lata temu
Prawda jest taka,że w większości rodzin rodzeństwo ma kontakt ze sobą sporadyczny lub wcale, oczywiście nie we wszystkich,ale jednak. Relacje są w młodości, potem każdy ma swoje życie!
Noiiuu
2 lata temu
Ale jaki kryzys? Ma matke, chce a nia spedzic swieta, co w tym dziwnego?
Jordis
2 lata temu
Meghan chce być celebrytką, a nie księżną, dlatego unika rodziny królewskiej i przestrzegania protokołu. Ona nie wzbudza żadnego szacunku.
bEKjUsyb
Gośka
2 lata temu
No i fajnie !!!
Iza
2 lata temu
Ja tez mam w rodzinie taka Meghan. Odciąga mojego brata od rodziców rodzeństwa i całej rodziny. Tylko jej strona jest ta dobra a reszta be. Przykre to dla rodziny. Manipulatorka
Najnowsze komentarze (53)
Jmm
2 lata temu
Każdy może żyć jak chce.koniec z niewolnictwem.dobrze robią że idą własną drogą a nie grzeją tyłki na wygodnej pozycji przy babci która by dyrygowała jak mają żyć.
Mira
2 lata temu
Jaka straszna mina .jak z horroru brrrrrrrr.
dana
2 lata temu
doskonale wiedziała jakie są reguły królewskie ale jadąc karettą jak królowa to pasowało
Obserwator
2 lata temu
Uśmiechnij się Krolowo.....
Ddddddd
2 lata temu
Dobrze zrobili ! Ich sprawa
Rrrr
2 lata temu
I teraz Harry ma się czuć winny bo nie zakłada, że dziadek umrze w tym roku. Nigdy bym nie chciała takich wnuków co beda ze mną siedzieć i czekać aż umrę. Masakra.
Szok
2 lata temu
J gościu ma 98 lat to od 28 lat każde jego święta mogły być ostatnie.... Czyli wnuki przez ostatnie 30 lat nie powinny ruszać się z domu.
Lol
2 lata temu
Nic dziwnego,rodzina krolewska nie jest zbyt ciepła,a ona może chce być ze swoja rodziną w Święta. Dobrze że Harry jest po jej stronie.Maja rację.
bEKjUsxT
Yyyy
2 lata temu
Mo chyba kwestia wychowania. Może i rodzice mieli świetny kontakt z rodzenstwem, nas jest 4 i każdy ma już rodziny dzieci nawet dorosłe niektórzy a nadal dobry kontakt mamy, a mieszkamy daleko od siebie. Ale do rodziców wszyscy ciągną
Pamela
2 lata temu
Megan nosi peruki
Koko
2 lata temu
Książę Filip w szpitalu, pewnie to jego ostatnie święta... a ci święta w Kanadzie... no comment
Martyna
2 lata temu
Mieszkam z tesciami, na wigilię jeżdżę do rodziców, patrzeć na nich nie mogę a co dopiero rękę podać i cokolwiek życzyć. Noł!!!
1111
2 lata temu
Bardzo lubię tę parę.
Beata
2 lata temu
NOrmalni ludzie ktorzy pozostaja sobą i ważne jest dla nich to co czują a nie to czego od nich oczekują. Bardzo dobrze niech robią co uważają za najleosze dla siebie i swojego samopoczucia.
Oferty dla Ciebie
bEKjUsyM
bEKjUsyN
bEKjUsyO
bEKjUsyP
bEKjUsyQ
bEKjUsyv