aktualizacja

Meghan i Harry NIE SPĘDZĄ ŚWIĄT z królową Elżbietą!

108
Podziel się

Sussexowie wolą spędzić ten rodzinny czas z mamą Meghan.

Meghan i Harry NIE SPĘDZĄ ŚWIĄT z królową Elżbietą!

Od kilku miesięcy atmosfera na brytyjskim dworze królewskim jest bardzo napięta. Choć wydawało się, że po narodzinach małego Archiego rodzina zbliży się do siebie, stało się odwrotnie.

Czarę goryczy przelał ostatni wywiad Meghan Markle, w którym księżna żaliła się na trudy życia "na świeczniku" i brak zainteresowania jej stanem ze strony krewnych męża. Z kolei książę Harry potwierdził, że jego kontakty z bratem i bratową nie są tak dobre, jak kiedyś.

Konflikt próbowała załagodzić księżna Kate, jednak wygląda na to, że się nie udało, a Meghan nie zamierza bratać się z rodziną męża. Pałac Buckingham ogłosił, że Sussexowie nie spędzą świąt z królową, tylko z matką Meghan, Dorią Ragland.

Rzecznik Pałacu zapewnia oczywiście, że królowa nie ma nic przeciwko temu.

Ta decyzja jest zgodna z precedensem ustalonym wcześniej przez innych członków rodziny królewskiej i ma poparcie Jej Królewskiej Mości Królowej - powiedział, odnosząc się do tego, że w przeszłości Williamowi i Kate także zdarzało się spędzać święta z Middletonami.

W brytyjskich mediach zawrzało. Królewski biograf Phil Dampier uważa, że spędzanie świąt oddzielnie, w chwili, gdy cały świat plotkuje o konflikcie w rodzinie brytyjskich arystokratów, jest bardzo złym posunięciem wizerunkowym.

Jeśli nie chcą być w święta z królową i pozostałymi członkami rodziny królewskiej, jest to bardzo wymowne i niepokojące. Być może w nadchodzących tygodniach będą mieli czas na zastanowienie się nad swoimi problemami i mam nadzieję, że zdadzą sobie sprawę, że myślenie o sobie jako o "ofiarach i wyrzutkach" nikomu nie pomaga - powiedział. Święta zawsze powodują pewne napięcia, ale w tym wypadku wszystko rozgrywa się na oczach świata.

Z kolei królewska biografka, Ingrid Seward, przewiduje, że królowa będzie "zraniona postawą wnuka", ale "jest zbyt dumna, żeby to pokazać".

Przypomnijmy, że rodzinne święta w posiadłości królowej Elżbiety II w Norfolk to długoletnia tradycja. Członkowie rodziny królewskiej udają się wspólnie na uroczystą mszę i obiad. Harry nigdy dotąd nie opuścił świąt u babci, z wyjątkiem 2012 roku, gdy przebywał w Afganistanie.

Meghan i Harry NIE SPĘDZĄ ŚWIĄT z królową Elżbietą!
Meghan i Harry NIE SPĘDZĄ ŚWIĄT z królową Elżbietą!
Meghan i Harry NIE SPĘDZĄ ŚWIĄT z królową Elżbietą!
Meghan i Harry NIE SPĘDZĄ ŚWIĄT z królową Elżbietą!
Polub pudelek.pl na Facebooku:
KOMENTARZE
(108)
kar
4 tyg. temu
mąż stoi za żoną. tak być powinno
Gość
4 tyg. temu
Jestem zdania ze jeśli ktoś z własnej woli decyduje się na dołączenie do rodziny królewskiej to powinien przyjac wszysykie zasady jakie w niej obowiązują.
gość
4 tyg. temu
Ależ jest prosta rada na jej cierpienie. Zrzec się tytułów Nie brać kasy od krolowej. I wolność u bram. Dlaczego tego nie robi?????
Ktos
4 tyg. temu
Przed ślubem nie podskakiwała i grzecznie spędzała święta u królowej. A teraz niby chce z własną matką a w rzeczywistości będzie imprezować z celebrytami amerykańskimi a matce może poświęci 5 min w święta.
Kas
4 tyg. temu
Stosunki Harrego z rodzina sa coraz gorsze bo to odpowiada Megan. Kogo ona ma? Tylko matke..reszta rodziny nie ma z nia kontaktu. Na slubie miala amerykanskich celebrytow... Druga sprawa. Jak im tak zle zyc za kase podatnikow to niech zostana w usa i wezma sie do pracy
Najnowsze komentarze (108)
Jak
2 tyg. temu
I bardzo dobrze , Meghan też ma swoją mamę, to wspaniale, że ma męża po swojej stronie, próbują ją zaszczuć jak ksieżną Dianę, nie daj się Meghan!
Adolfik
2 tyg. temu
Kiedy ona w końcu Zdechnie?!?!?!?!?!??? Oby w bólu i meczarniach !!!!!
Co za koszty
3 tyg. temu
Serial brazylijski z Anglii. I to bardzo kosztowny. Jednak nie Polski.
Janusz
3 tyg. temu
Zgodnie z pochodzeniem spędzi święta w Macu.
królewna
3 tyg. temu
Swoją drogą zabawne, że w XXI wieku ktoś zakłada koronę na głowę i karze zwracać się do siebie per Wasza Wysokść Królowo i że są ludzie którzy wcielają się w rolę poddanych oodając swojej monarchini cześć. Hmm... To taka gra, bajka a moze serial Dynastia oglądany i komentowany żywo w mediach
Czarna Mamba
3 tyg. temu
Swoją drogą zabawne, że w XXI wieku ktoś zakłada koronę na głowę i karze zwracać się do siebie per Wasza Wysokść Królowo i że są ludzie którzy wcielają się w rolę poddanych oodając swojej monarchini cześć. Hmm.. Bajka, gra, serial
Czarna Mamba
3 tyg. temu
Swoją drogą zabawne, że w XXI wieku ktoś zakłada koronę na głowę i karze zwracać się do siebie per Wasza Wysokść Królowo i że są ludzie którzy wcielają się w rolę poddanych oodając swojej monarchini cześć. Hmm.. Bajka, gra, może serial Dynastia
Olga
4 tyg. temu
Meghan wyszła za Harego ,a nie za rodzinę królewską .Młodzi mają prawo do życia po swojemu. Hary przecież wie,że nigdy nie obejmie tronu.
Jazem
4 tyg. temu
Straszna wiadomość, moje życie od tej pory wywrocilo się o 180 stopni, już nic nie będzie takie samo. Chyba popadnę w depresję
gość
4 tyg. temu
Nikt nie jest wystarczająco dobry dla Megan, ze swoją rodzina jest skłócona, a teraz to samo z rodzina Harrego zaczyna. Ciekawe kiedy to trzaśnie. Przeciąga strunę panienka.
gosc
4 tyg. temu
celebrytka z ameryki nigdy nie dostosuje sie do tamtych zasad,
12345
4 tyg. temu
Dajcie spokój Meghan , niech jedzie gdzie chce , co ona jest w niewoli , niech wreszcie ktoś zrobi porządek z tymi zakazami i nakazami . Niech żyją jak chcą. Meghan i Harry to idealna para .
gość
4 tyg. temu
Amerykanie maja jedna wspólna cechę - świecznik - niby nie chcą a robią wszystko żeby być on the top - słaba jeta ta cała księżna MM
Good
4 tyg. temu
Moim zdaniem to chamskie zagranie, ale pewnie krolowa nie bedzie przes to plakac, a Kate sie ucieszy.
...
Następna strona