Trwa ładowanie...
Przejdź na

Księżna Kate chce udobruchać Meghan Markle? "Próbuje załatwić z nią sprawy na osobności"

57
Podziel się

Żona księcia Williama skontaktowała się ze szwagierką po tym, jak obejrzała wywiad, w którym ta żali się na swój ciężki los. Teraz zostaną przyjaciółkami?

Księżna Kate chce udobruchać Meghan Markle? "Próbuje załatwić z nią sprawy na osobności"
bCOXTTdx

Obecność Meghan Markle na brytyjskim dworze królewskim od początku budziła kontrowersje, ale atmosfera wokół niej jeszcze nigdy nie była tak napięta jak ostatnio. Wszystko za sprawą wywiadu, jakiego księżna i jej mąż udzielili stacji ITV, której pozwolili nakręcić dokument o swojej podróży do Afryki.

Meghan wyznała, że z trudem radzi sobie z zainteresowaniem mediów jej osobą. Pożaliła się też, że prawie nikt z najbliższego otoczenia nie interesuje się jej samopoczuciem, podczas gdy ona "robi co może, aby być idealną matką i żoną".

bCOXTTdz

Z kolei książę Harry zapowiedział pozew przeciw brytyjskiemu tabloidowi za "prześladowanie" Meghan i potwierdził, że jego kontakty z bratem i bratową nie są tak dobre jak kiedyś.

Wynurzenia Sussexów bardzo nie spodobały się królowej Elżbiecie, która symbolicznie usunęła portret wnuka i jego małżonki z sali widowiskowej Pałacu Buckingham.

Konflikt w rodzinie królewskiej negatywnie wpływa na wizerunek całego państwa, dlatego PR-owcy dwoją się i troją, aby naprawić sytuację. Do mediów wyciekła właśnie informacja, że po obejrzeniu wywiadu księżna Kate postanowiła pomóc szwagierce. 37-latka ponoć bardzo współczuje Meghan i chce porozmawiać z nią "na osobności".

bCOXTTdF

Za kulisami Kate robi wszystko, co w jej mocy, aby zbliżyć rodzinę do siebie i pomóc Meghan. Nikt nie chce zawieść królowej, więc Kate próbuje załatwić sprawy na osobności. Powiedziano mi, że skontaktowała się z Meghan i rozmawiała z nią przez telefon. Kate współczuje jej i wie, że Meghan zmaga się z trudnościami - mówi były korespondent królewski Phil Dampier w rozmowie z Express.

W przeszłości nie brak było doniesień, żestosunki Kate i Meghan bywały napięte. Między innymi z tego powodu Sussexowie mieli wyprowadzić się z Pałacu Kensington, gdzie mieszkali z Cambridge'ami.

Myślicie, że księżnej Kate uda się naprawić relacje ze szwagierką i pogodzić zwaśnioną rodzinę?

bCOXTTdG
bCOXTTea
KOMENTARZE
(57)
Gośćn
10 miesięcy temu
Kate jest piekna i madra a Meghan widzi tylko swoje nieszczęście
gość
10 miesięcy temu
Kate chciała jej raczej wręczyć pudełko snickersów a nie zostać jej przyjaciółką to raczej Megan powinna się starać o względy Kate przyszłej królowej a nie odwrotnie XD
Gość
10 miesięcy temu
Kate, weź olej tą histeryczke, teatr odstawia i fochy strzela jakby była nie wiadomo kim.
bCOXTTeb
Gość
10 miesięcy temu
Megan i Kate są z różnych światów i uważam, że przyjaźni ani rodzinnej bliskości między nimi nie będzie. Żona Harry'ego skarży się na zainteresowanie jej osobą, co jest dla mnie niezrozumiałe. Po co wybierała aktorstwo i księcia za męża? Nie wiedziała z czym się to wiąże? Mogła zostać bibliotekarką i żoną sprzedawcy AGD, dla przykładu. Jeśli bliscy nie interesują się jej samopoczuciem, to czy to jest temat do gazety czy jednak szczerej rozmowy z nimi? Jeśli stara się być we wszystkim idealna, to robi sobie krzywdę.
gość
10 miesięcy temu
Prawda jest taka, że członkowie rodziny królewskiej nie opowiadają o prywatnych sprawach, telefonach itp. Wszystkie te rewelacje są wymyślone przez brukowce. Wywiad M&H na pewno był po konsultacji z królową i rzecznikiem prasowym. To wywiad oficjalny i dokładnie było zaplanowane co powiedzą. Wystarczy choć odrobinę znać zwyczaje jakie panują w tej rodzinie. Meghan, niby taka niezdyscyplinowana i buntownicza, a wszystkie obowiązki wykonuje z uśmiechem. Nie mówi nic niestosownego. Całkiem dobrze sobie radzi, przynajmniej na zewnątrz, w tym zamkniętym środowisku.
Najnowsze komentarze (57)
gość
10 miesięcy temu
A kto tą Meghan tak krzywdzi ? To przecież ona zerwała kontakty z Kate i zbuntowała braci przeciwko sobie.... A teraz biedna... ?
gość
10 miesięcy temu
To przecież ona lekceważyła Kate jak tamta chciała jej służyć radą, a teraz Kate ma jej pomagać... ?
gość
10 miesięcy temu
Nie zostanie królową, to próbuje obalić monarchię i ośmieszyć królewską rodzinę. Cały czas pokazuje, że gardzi tymi zwyczajami i tą rodziną. Bardzo zakochana w sobie bezwzględna kobieta.
Gosc
10 miesięcy temu
Ale się Kate strasznie morduje z Meghan, która za wszelką cenę chce odwrócić uwagę od Kate...
gość
10 miesięcy temu
kejt to pozerka
gość
10 miesięcy temu
idealną żoną matką a przedewszystkim księzna, przeciez ona doskonale wiedziała na co sie pisze wiążąc sie z Harym
gość
10 miesięcy temu
idealną żoną matką a przedewszystkim księzna, przeciez ona doskonale wiedziała na co sie pisze wiążąc sie z Harym
O rak
10 miesięcy temu
Kate to chyba taka kukla królowej młodzi nie mogą po swojemu bo królowa żyje
bCOXTTdT
Fkiu
10 miesięcy temu
Otam ludzie chorują a tam takie problemy ustawiona do końca życia piękna bogata nic tylko korzystać niech zacznie robić choćby ze robi coś dobrego !po co się przejmować tym co piszą !ludzie maja nie którzy więcej kłopotów
gość
10 miesięcy temu
Do ojca napisała list z pretensjami jak to go kocha, a on taki niedobry dla niej, teraz w prasie użala się nad sobą, że ma ciężko na królewskim dworze i nikt jej nie rozumie, a ona tak się stara. Powinna dostać opiernicz i wreszcie dorosnąć do życia ,a nie udawać i grać małą skrzywdzoną dziewczynkę do mediów.
takasobiedzie...
10 miesięcy temu
dobra aktorka i tyle
Gość
10 miesięcy temu
Po kiego uja pchalas sie tam gdzie nie pasujesz
Gość
10 miesięcy temu
Co to znaczy "udob"?
Gość
10 miesięcy temu
Po co???? Niech wraca do siebie. Nie chcemy Cię Megan !!!!
...
Następna strona
bCOXTTev