Faustyna Kranda
|
aktualizacja

Meghan Markle wystąpi w reality show o nieudanych ślubach? "Za dzień zdjęciowy zarobi 588 dolarów"

77
Podziel się

Cóż, może to nie angaż w hollywoodzkiej produkcji, ale na początek dobre to i to.

Meghan Markle wystąpi w reality show o nieudanych ślubach? "Za dzień zdjęciowy zarobi 588 dolarów"
(Getty Images)

Choć związek Meghan Markle i księcia Harry'ego od samego początku budził ogrom kontrowersji, nikt nie spodziewał się, do czego mogą doprowadzić kolejne publikacje tabloidów i rzekoma niechęć członków rodziny królewskiej. Para książęca Sussex zrezygnowała z pełnienia oficjalnych obowiązków i przywilejów wynikających z noszenia książęcych tytułów, aby rozpocząć nowe życie. Meghan miała być przytłoczona obowiązkami księżnej i nagonką brytyjskich tabloidów, a Harry'ego przerażał fakt, że prasa może drugi raz przyczynić się do tragedii. Nie chciał, żeby jego żona podzieliła los jego matki.

Czuły mąż zdecydował, że odcięcie się od rodziny królewskiej pozwoli im w końcu odetchnąć od prasy i dworskiej etykiety. Jeszcze przed poinformowaniem poddanych i królowej o swojej decyzji, Harry starał się załatwić pracę żonie.

Nie wszystkim jednak spodobało się zachowanie Harry'ego. Sieć obiegło nagranie, na którym widać zażenowanie Beyonce, który nachalnie promuje małżonkę.

Choć Harry stara się z całych sił pomóc Meghan w powrocie do zawodu, amerykańska aktorka i tak poszukuje menedżera, który załatwił jej intratne kontrakty w hitowych produkcjach.

Jak donosi portal Page Six, Meghan Markle ma zadebiutować po "Megxicie" w ślubnym show. "I Do, Redo" to prowadzony przez jej przyjaciółkę - Jessicę Mulroney - program o nieudanych małżeństwach. Zadaniem prowadzącej jest pomoc w przygotowaniu lepszego ślubu i wesela od tego pierwszego, które zakończyło się fiaskiem.

Jaka dokładnie miałaby być rola Meghan? Tego jeszcze nie wiadomo. Źródła portalu podają, że jej występy mają być sporadyczne - być może Meghan pojawi się w roli eksperta, w końcu sama ma nieudane małżeństwo na koncie. Jest szansa, że podpowie uczestniczkom, jak znaleźć tego wymarzonego "księcia z bajki".

Średnie wynagrodzenie gości kanadyjskiej telewizji to 588 dolarów za dzień zdjęciowy.

Myślicie, że od tej kwoty Meghan i Harry zaczną swoją "finansową niezależność", o której tak ciągle mówili?

KOMENTARZE
(77)
Lol
3 tyg. temu
588? To chyba za minutę pracy z nia
Jakaja
3 tyg. temu
Jasne już leci za taką marną kasę
Ewa
3 tyg. temu
Jestescie daremni z tym hejtem!!!!
To ja
3 tyg. temu
Rasowa celebrytka
Kryptowaluty
3 tyg. temu
Niech zarabia, a co.
Najnowsze komentarze (77)
Mel
3 tyg. temu
No i o to chodzi teraz na plotkoqaniu w showach bedzie kase zarabiac bo z czegos teraz trzeba zyc. A jednak jest glupia
Widz
3 tyg. temu
Prymitywna narcystyczna baba.
Tata
3 tyg. temu
Przystańcie promować tego afrykańskiego bękarta !!!
fillipe
3 tyg. temu
reality show jak dla niej.do grania szekspira nie podskoczy.
aaaa
3 tyg. temu
żałosna kariera
1234t67io0
3 tyg. temu
Mysle że Harry jest om ,ale Maghan ,kiedys go bardzo zrani,ona nie pasuje dp niego
czytelnik
3 tyg. temu
śmieszne, rozwódka w białej sukni i w welonie, normalnie komedia
Zeb
3 tyg. temu
Nie rozumiem tylko dlaczego zgodziła się na królewski ślub za 300 mln funtów, żeby po 3 latach ogłosić " rozwod" z dworem królewskim. Po co ten cyrk? Chyba tylko dla slawy. Czy 35 letnia kobieta po przejściach i dobrze poinformowana, nie była sobie w stanie wyobrazić co czeka ja po ślubie? Nie wierzę. Nie znala historii Diany, ktora notabene byla 15 lat mlodsza gdy wychodzila za Karola? W Holywood też nie sa barany i nie będą produkować kiepskich filmów z aktoreczka, która zna cały świat bo zrobiła w trąbę brytyjska rodzinę królewską. Są granice, nawet w świecie którym kasę nabija tzw. oglądalność. Myślę że się przeliczyć i oby tak się stało bo nie jest warta tych zaszczytne których wystąpiła...
Notak
3 tyg. temu
Ta zeczywiscie po tym jak tytuly stracili imuzyny straclili to byly ksiaze moze zatridnic sie w fabryce a zona swiecic tylkiem w reality shoow zeczywiscie szczescie ten chlopak ma ze taka poznal .
nick
3 tyg. temu
żeby sobie nie wykrakała
ewus
3 tyg. temu
DAJCIE IM CZAS , NA DWA , TRZY LATA . ZASKOCZĄ NAS WSZYSTKICH . POKAŻĄ JAK POWINNA WYGLĄDAĆ RODZINA .
Jola
3 tyg. temu
Reality show i tytuł księżna się wykluczają. to plotka
Ania
3 tyg. temu
Jeśli to prawda to Megan zaczyna nie z górnej półki Wprawdzie temat na czasie i Megan na pewno w tej kwestii ma duże doświadczenie ale trochę wstyd taki program i ona trzeba zachować jakąś godność i to za taką kasę widać zaczyna brakować
Niekłam
3 tyg. temu
Po co pudel kłamiesz?
...
Następna strona