aktualizacja

Meghan Markle "zdaje sobie sprawę i szanuje" fakt, że Kate zostanie królową. "Ich role są bardzo określone"

55
Podziel się

Ponoć winę za nie najlepsze stosunki między bratowymi ponoszą media. "Obie księżne są przez cały czas nastawiane przeciwko sobie".

Meghan Markle "zdaje sobie sprawę i szanuje" fakt, że Kate zostanie królową. "Ich role są bardzo określone"
(East News, East News)

Choć rodzina królewska robi wszystko, co tylko może, by zachować pozory** zgranej i zaprzyjaźnionej, w mediach notorycznie pojawiają się doniesienia o zaciętej rywalizacji **Cambridge'ów i Sussexów oraz "tyranii" królowej Elżbiety. Gdy wydaje się, że między księżnymi i książętami doszło w końcu do pojednania, do prasy przeciekają pogłoski o kolejnych konfliktach oraz narastającej walce o popularność i wpływy .

Co ciekawe, wielu osobom wydawać by się mogło, że jako żonie księcia Harry'ego Markle przysługują wszelkie przywileje, jednak zgodnie z protokołem Amerykanka jest znacznie niżej w hierarchii niż Kate.

Jak podaje People, mimo nieporozumień między nią a Middleton, Meghan świetnie zdaje sobie sprawę z pozycji bratowej i "w pełni ją szanuje".

"Meghan jest bardzo świadoma faktu, że to Kate zostanie królową.* Ich role są bardzo określone", mówi źródło. "Istnieje jednak również *niewielka wspólna płaszczyzna. Meghan nie spełnia odpowiednich warunków, podczas gdy Kate była do tego przygotowana. Meghan była w pełni ukształtowaną osobą, kiedy dołączyła do rodziny królewskiej, z kolei Kate była jeszcze na studiach, kiedy poznała Williama".

Okazuje się, że winę za nie najlepsze stosunki między księżnymi mają ponosić media. Według informatora magazynu, głównym priorytetem w życiu zarówno księżnej Sussex, jak i księżnej Cambridge są przede wszystkim ich dzieci.

"Najgorsze jest to, że obie księżne są przez cały czas nastawiane przeciwko sobie. To jest bardzo trudne dla nich obu. Meghan ma swoje życie, Kate ma swoje. Obie całe swoje życie poświęcają swoim pociechom i to właśnie rodzina jest dla nich na pierwszym miejscu".

Bycie na pierwszym miejscu ma też swoje minusy: kiedy Cambridge'owie zmuszeni są ślepo wykonywać wszelkie żądania królowej-matki, Sussexowie mogą sobie pozwolić na znacznie więcej niezależności.

"William i Kate robią wszystko, czego się od nich wymaga, a Harry i Meghan potrafią powiedzieć nie - nie ujawnili nazwisk rodziców chrzestnych Archiego, nie powiedzieli mediom, gdzie Meghan urodziła" - mówi przyjaciel rodziny.* "Próbują wykreować inny rodzaj życia publicznego i zmienić zasady."*

KOMENTARZE
(55)
Siki
3 miesiące temu
Kate nigdy nie zostanie królowa tylko będzie żona króla tak jak mąż królowej Elżbiety nie jest królem
Avee
3 miesiące temu
Ja myślę że żadnego konfliktu nie ma. Każda robi swoje, jak się spotykają to normalnie rozmawiają. A bracia nie mają dla siebie tyle czasu co kiedyś i stąd plotki o sporach.
gość
3 miesiące temu
Szwagierka a nie bratowa. Boże, skąd wy tych piszących bierzecie?
Agata
3 miesiące temu
Przestańcie wreszcie szczuć na siebie KOBIETY ! Kreujecie fikcyjne konflikty !!!
Asdaa
3 miesiące temu
Po co pisac komentarz, jak i tak go wykasuja. Jak w Wiadomosciach na tvp, manipulacja. Pudelek to taki niedemokratyczny twor, z ustroju komunistycznego.
Najnowsze komentarze (55)
Gbb
3 miesiące temu
Ostatnim królem będzie książę Karol a po nim monarchia upadnie. Dzieci jego uciekną na Barbados przed gniewem emigrantów którzy opanują wyspy.
Jojo
3 miesiące temu
Uważam ze Megan jest bardziej szczera od Kate. Ludzi lubią Kate, bo robi to czego się od niej oczekuje. Kate zachowuje się nie tak jak chce ale tak jak trzeba. Jak wypada.
🤔Adelka2222
3 miesiące temu
Na pierwszym zdjęciu, za Kate, siedzi jakieś straszyflo🤔
anna maya
3 miesiące temu
Kate ma większą klasę i będzie miała jako żona króla, Meghan niestety nie ma tego.
Didi
3 miesiące temu
Ich role są scisle określone
EEE
3 miesiące temu
TO NIE POWINNO SIĘ KŁAŚĆ CIENIEM NA ICH RELACJI.
Miki
3 miesiące temu
Delikatnie mówiąc: mało arystokratyczne rysy
Alechambra
3 miesiące temu
Ponoć Kate w ciąży, pałac opublikował, że Księżna rezygnuje z większości obowiązków publicznych bo już nie jest ich w stanie pełnić
megan
3 miesiące temu
a to siwe to odbicei megan/ taka sama szczena a włos jaśniejszy hahahah
AWE
3 miesiące temu
NIESTETY MEGHAN JEST ZWYCZAJNA I WIELE JEJ BRAKUJE.DO TEGO JEST IRYTUJACA ,ZLE WPLYWA NA KSIECIA ,KONFLIKTUJE GO Z RODZINA.TYLKO PATRZECJAK KROLOWA POZBAWI ICH APANAZY .ZRESZTA ZA TAKIE GLUPIE GADANIE ,HUMORY,LAMANIE ETYKIETY,NIBY NOWOCZESNOSCITD-JUZ DAWNO POWINNI PONIESC KONSEKWENCJE.
abak
3 miesiące temu
Media są wszystkiemu winne w każdej dziedzinie.
Ojoj
3 miesiące temu
Och ach jacy oni zbuntowani ze aż chodzą wypłakać się do tv. Zupełnie bez klasy.
Tralata
3 miesiące temu
Będzie tytulowana królowa żona krola
Moni
3 miesiące temu
Zacięta mina tej starszej osoby w tle NIEOCENIONA:)