Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Meghan Markle została UPOKORZONA przy rozmowach o Megxicie. Uznano, że jest... "zbędna"

121
Podziel się:

Na jaw wychodzą nowe, szokujące szczegóły rozmów między księciem Harrym a rodziną królewską. Okazuje się, że Meghan... w ogóle nie brała w nich udziału.

Meghan Markle została UPOKORZONA przy rozmowach o Megxicie. Uznano, że jest... "zbędna"
Meghan Markle została upokorzona przy Megxicie (Getty Images)
bEUISZqZ

W styczniu minął rok od prawdziwego trzęsienia ziemi w brytyjskiej monarchii, czyli Megxitu. (Były) Książę Harry i Meghan Markle postawili na swoim i wyprowadzili się z Wielkiej Brytanii, chociaż doniesienia medialne mówią, że życie w słonecznej Kalifornii wcale nie okazało się dla nich tak atrakcyjne, jak oczekiwali.

Pierwsza rocznica Megxitu skłoniła dziennikarzy Carolyn Durand i Omida Scobie do napisania książki Harry i Meghan: chcemy być wolni, w której przyjrzeli się związkowi "royalsów z przymusu". Okazje się, że Meghan, którą nieformalnie uznaje się za inicjatorkę całego zamieszania, w kluczowych rozmowach... została pominięta. Dziennikarze sugerują, że była to swojego rodzaju kara i upokorzenie za wrogie nastawienie do rodziny królewskiej.

bEUISZrb
Zobacz także: Książę Harry pozywa brytyjską gazetę o zniesławienie

Książka Harry i Meghan: chcemy być wolni opisuje relację księcia i aktorki od samego początku. Zaczęło się od pamiętnej randki, podczas której "nie mogli oderwać od siebie oczu". Potem wypadki potoczyły się lawinowo. Ostatecznie wyszło na to, że przed Bożym Narodzeniem 2019 roku Harry wysłał maila do księcia Karola i królowej Elżbiety, w którym poprosił o spotkanie, by porozmawiać o książęcych obowiązkach.

bEUISZrh

Sprawę chciał zachować w tajemnicy, ale, jak można się domyślać, nic z tego nie wyszło. Poza tym królowa Elżbieta II miała już podejrzewać, że jej wnuk chce podjąć jakąś decyzję, niekoniecznie właściwą. Dziennikarze opisali, że Harry i Meghan nie mogli uzgodnić terminu spotkania przez kilkanaście dni.

Mimo że nieraz jeszcze kontaktował się z biurem ojca, to nie udało się ustalić terminu spotkania z królową. Monarchini, jak mu powiedziano, była zajęta aż do 29 stycznia - czytamy. Czuł, że jest blokowany – wyjawiło zbliżone do księcia źródło. Kiedy samolot linii Air Canada wylądował na lotnisku Heathrow, a oni nadal nie byli umówieni z Jej Królewską Mością, Harry i Meghan wpadli na pomysł, że pojadą z terminalu wprost na spotkanie z królową.

Niestety, natychmiastowe spotkanie z Elżbietą II było wykluczone i właściwie niedozwolone ze względu na sztywny protokół dyplomatyczny. Harry i Meghan postanowili więc działać na własną rękę i opublikowali pamiętny post, w którym poinformowali, że rezygnują z dotychczasowych obowiązków. Wywołało to skutek przeciwny do zamierzonego:

Para książęca w swoim oświadczeniu wyłuszczyła dokładnie, czego chce, nie uzgodniwszy tego najpierw z Jej Królewską Mością, a to ona jest głową instytucji - czytamy w książce.

bEUISZri

"Zemsta" królowej szybko nadeszła i była naprawdę niespodziewana. Okazuje się, że Meghan Markle w ogóle pominięto w rozmowach o ostatecznym kształcie Megxitu. Chociaż to ją uznaje się za inicjatorkę całego zamieszania, z rodziną rozmawiał tylko Harry. Meghan bezskutecznie czekała na wideokonferencję.

Meghan czekała w Vancouver, gotowa dołączyć do spotkania poprzez wideorozmowę. Gdy jednak Harry zaproponował, że się z nią skontaktuje, uznano to za zbędne - czytamy.

Carolyn Durand i Omida Scobie podają jeszcze, że największa kłótnia i tak dotyczyła pieniędzy, bo Harry i Meghan zbyt optymistycznie założyli, że dostaną od razu wszystko, czego chcą. Tak się nie stało, co ma boleć Markle do tej pory.

Porzuciłam dla tej rodziny całe swoje życie. Gotowa byłam robić wszystko, co trzeba. I oto, gdzie teraz jesteśmy - miała zwierzyć się swojej przyjaciółce.

bEUISZrj

Cóż, czy ktoś jest jeszcze tym zaskoczony?

bEUISZrk
bEUISZrC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(121)
Karo
10 miesięcy temu
Meghan by byla szczęśliwa tylko wtedy gdyby królowa Elżbieta oddala jej tron 😃
Elżunia Druga
10 miesięcy temu
Skoro od początku była negatywnie nastawiona to nie ma co się dziwić Royalsom, że obrócili to przeciw niej.
Karo
10 miesięcy temu
Że co ona porzuciła???
bEUISZrD
Antyrojals
10 miesięcy temu
Królowa Elżbieta tylko z pozoru jest ciepłą i miłą osobą. W istocie, to bezwzględna, stara wyjadaczka, która zrobi wszystko, aby postawić na swoim i ukarać tych, co mają inne zdanie lub plan na swoje życie w jej rodzinie.
Oma Stefania
10 miesięcy temu
Ludzie zapominacie, że na to wszystko co robi Meg zezwala Harry. Są siebie warci.
Najnowsze komentarze (121)
lol
10 miesięcy temu
uważaj Megan bo ktoś uwierzy w te brednie hahah
Rolt
10 miesięcy temu
Babka z demencją jest tak nieudolna że jest gościem pacynką we własnym kraju wykupionym przez szejków, najbogatszych ludzi z całego świata przy których jest właściwie nieznaczną atrakcją turystyczną. Harry widząc niezrozumienie i brak akceptacji białego społeczeństwa nawet nie brał pod uwagę narażania żony na cyrk wytłumaczenia swojego stanowiska jego rodzinie kupującej opinie gazet.
Ha 😀 ha
10 miesięcy temu
Dobra dobra, Meghan wygrała właśnie proces z Associated Newspapers, czyli wydawcą tabloidów Mail on Sunday i MailOnline. Bynajmniej nie jest "upokorzona". Poza tym, Eugenie z Jack'iem i synkiem wprowadzili się do Frogmore Cottage, udostępnionego im przez Harry'ego i Meghan.
joefow
10 miesięcy temu
a co ona myslala ze wszysscy beda chodzic pod jej dyktando zadna wladzy i slay i kasy ale w bialych rekawiczkach moze by chciala rzadzic anglia a za pare lat bedzie pewnie chciala byc prezydentem usa
Nn1
10 miesięcy temu
A kim jest ta pani?
Inn
10 miesięcy temu
Moim zdaniem zdecydowali o Odejściu Bo wiedzieli ze JEJ rodzina nie przestanie sprzedawać rewelacji gazetom, będzie coraz gorzej, familia dopiero się rozkręcała, co skutecznie dyskredytowało JA
Ona
10 miesięcy temu
Pudel usuwa pozytywne komentarze o megan, dlaczego?!
Marcin
10 miesięcy temu
Ona nie nadaje się do rodziny królewskiej jest Tylko pewna siebie tupeciarą a słoma z butów wychodzi i Harry zaczyna to widzieć
bEUISZrv
mad hater
10 miesięcy temu
tak sie starała a kasy nie dostała, no dramat i koniec świata
Maria
10 miesięcy temu
Ta sytuacja w jakiej się znalazła Meghan jest nie do pozazdroszczenia. Królowa Elżbieta ll to despotycza, konserwatywna, nieugięta, władcza i bardzo mściwa osoba.W Ameryce ludzie żyją na luzie i zderzenie się z zakłamanym i pozoranckim światem elity królewskiej dla Meghan było nie do przeskoczenia. Życie gdzie czarne nie jest czarnym, a białe nie jest białym, może normalnego człowieka wykończyć, a nawet zabić, jak było w przypadku Diany.
Karol
10 miesięcy temu
Andrzej, Filip, Karol ...dziwna ta rodzinka
57 koloni
10 miesięcy temu
Koniec monarchi. Koniec kolonializma.
Hoolaa
10 miesięcy temu
Niestety nie podołała roli życia.
Gość
10 miesięcy temu
Nie poświęciła niczego dla tej rodziny.... zrobiła wszystko by do niej wejść
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUISZso
bEUISZsp
bEUISZsq
bEUISZsr
bEUISZss
bEUISZrX