Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Menedżer Barbary Kurdej-Szatan mówi o jej dalszej karierze. "BASI JEST PRZYKRO"

916
Podziel się:

W związku z aferą wywołaną wulgarnym wpisem o strażnikach granicznych kariera Barbary Kurdej-Szatan zawisła na włosku. Jaką strategię przyjmie teraz celebrytka?

Menedżer Barbary Kurdej-Szatan mówi o jej dalszej karierze. "BASI JEST PRZYKRO"
Co dalej z karierą Barbary Kurdej-Szatan? (AKPA)
bETLHKzp

W ostatnich dniach polskie media rozgrzała afera wywołana przez Barbarę Kurdej-Szatan. Na celebrytkę spadła lawina krytyki po jej wulgarnym wpisie na temat strażników granicznych pełniących służbę na granicy z Białorusią.

Nad Barbarą zawisły ciemne chmury. Reklamodawcy zaczęli się od niej odcinać, a prezes Telewizji Polskiej ogłosił koniec współpracy ze skompromitowaną aktorką. Z doniesień informatorów wynika, że inne stacje też nie palą się do zatrudnienia celebrytki.

bETLHKzr
Zobacz także: Kurdej-Szatan nie zmienia swoich poglądów

Wizerunek Barbary był tym, na czym zarabiała sporo pieniędzy, więc jej dochody znacznie się teraz uszczuplą. Jej menedżer odniósł się do sytuacji w rozmowie z "Faktem".

Basi jest przykro, przeprosiła za całą sytuację. Na dziś wszystko zostało wypowiedziane z każdej strony - mówi Dominik Borkowicz.

bETLHKzx

Ponoć celebrytka ma zamiar przeczekać medialne zamieszanie, a gdy kurz opadnie, będzie negocjować nowe kontrakty. Na tę chwilę nie wiadomo, czy planowane wcześniej projekty wypalą.

Jest zaplanowanych kilka rzeczy na przyszłość, ale teraz ciężko określić, czy coś się będzie zmieniało i jaka będzie wola podmiotów, z którymi trwają dyskusje. Czas pokaże (...) - ujawnia menedżer.

Myślicie, że Barbarze uda się wyjść z tego wizerunkowego kryzysu?

bETLHKzy

W Pudelek Podcast ujawnimy, ile Małgorzata Rozenek płaci nam za pochlebne komentarze! 

bETLHKzz
bETLHKzS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(916)
Iwkaa
3 tyg. temu
Basi jest przykro… ze potraci kontrakty i nie może bezkarnie dalej obrażać ludzi.
Polka
3 tyg. temu
ZROZUMCIE WRESZCIE, ŻE JESTEŚMY W STANIE WOJNY, INNEJ NIŻ W 1939r. JEST WOJNA, A CELEBRYCI, PSEUDOGWIAZDKI, TVN, POLITYCY TOTALNEJ OPOZYCJI STANĘLI PO STRONIE WROGA, PRZECIWKO POLSCE, CHCECIE MIEĆ W POLSCE SETKI MIGRANTÓW? PRZECIEŻ NIEMCY ICH NIE WPUSZCZĄ DO SIEBIE, PRZEJRZYJCIE WRESZCIE NA OCZY! RZĄD DWOI SIĘ I TROI, A ONI WBIJAJĄ MU (CZYLI POLSCE) NÓŻ W PLECY!
ZycieUczy
3 tyg. temu
Basia niech spada. Dostala lekcje zycia czas wyciagnac wnioski
bETLHKzT
gosc
3 tyg. temu
A mój menadżer przekazuje, że jest mi przykro, że Basi jest tylko przykro.
Wawa
3 tyg. temu
Baśka ma poroże
Najnowsze komentarze (916)
Sandra
1 tyg. temu
Basi jest przykro ona płacze
Phd USA
1 tyg. temu
Przykro że kasa się może skończyć.
Eloa
1 tyg. temu
Jak się czyta takie komentarze, poniżające człowieka, ziejące nienawiścią,zazdrością to dostaje torsji . Co to za ludziska piszą? Chcę wierzyć , że w moim kraju są ludzie dobrej woli ,których jest więcej a nasz kraj , świat i nasza wiara przetrwa... .:) Pani Basiu, życzę dużo cierpliwości , zdrówka, pozdrawiam serdecznie
Zuza M.
2 tyg. temu
Wiem, że Pani Basia nie powinna tak mówić, ale bądz co badz, to naprawdę sympatyczna kobieta. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie na jakiś tam temat. Dlatego jestem obu stronna. A jakie jest twoje zdanie na ten temat?
merkury
2 tyg. temu
no cóż, nagrabiłaś sobie, teraz oboje z mężem musicie iść do normalnej pracy za średnią krajową, może wtedy głowa zacznie myśleć
alfa
2 tyg. temu
a Ona jest celebrytką? nie wiedziałem, niech idzie robić do Biedronki, co za żenada, taki obciach i wstyd, może pójdzie na pierwszą linię, albo do domu weżmie dzieci z pod granicy, pokaż kobieto swoje litościwe serduszko, czas lekcje wyciągnąć z własnej głupoty
Dan
2 tyg. temu
Z jednej strony bardzo dobrze. Należy się jej ponieść jak największe konsekwencje. Każdy z tych funkcjonariuszy wolałby być teraz gdzie indziej. A z niej nie róbcie celebrytki tylko niech poniesie poważne konsekwencje. Tymi słowami splunęła na własny kraj. W serialach w dodadku nie wnosi nic ciekawego. Wszędzie gra blondyneczkę
Klaudia
2 tyg. temu
Niech ja na Białorusi zatrudnia
bETLHKzL
Maciej
2 tyg. temu
Cwaniara się doigrała. I tak długo to trwało.
Lok
2 tyg. temu
ZROBCIE MEMY Z NIĄ NA GRANICY W SWOIM ROBOCZYM FIOLETOWYM SYROJU. POMYSL8WOSC DOWOLNA 🤣
EWA
2 tyg. temu
Słownictwo nie do zaakceptowania. Zniszczyła własny wizerunek,tego nie da się zapomnieć.
Polko
2 tyg. temu
Przecież ma w pleyu rolę życia Nic innego lepiej nie zagra No może jeszcze pokaże jak jest nawalona jak stodola Też jej to dobrze wychodzi
Bezkitu
2 tyg. temu
Mi też jest przykro, że mamy takich zidiociałych aktorów. Widać Boziewicz miał rację odmawiając im praw honorowych.
Podlasiak
2 tyg. temu
Dać ją na pierwszą linie i się przekona sama na swojej pięknej buzi jacy mili ci uchodźcy .
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETLHKAE
bETLHKAF
bETLHKAG
bETLHKAH
bETLHKAI
bETLHKAn