Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Katarzyna Skrzynecka POCIESZA Barbarę Kurdej-Szatan: "Musisz mierzyć się z ZAWIŚCIĄ LUDZI"

496
Podziel się:

"Dla wielu ludzi jest to solą w oku, że jesteś taką popularną aktorką" - mówiła Katarzyna Skrzynecka po występie Barbary Kurdej-Szatan w finale "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jej ocena była obiektywna?

Katarzyna Skrzynecka POCIESZA Barbarę Kurdej-Szatan: "Musisz mierzyć się z ZAWIŚCIĄ LUDZI"
Katarzyna Skrzynecka pociesza Barbarę Kurdej-Szatan (AKPA)

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo od siedmiu lat gości na antenie Polsatu. Właśnie dobiegła końca 15. edycja show, którą wygrał Robert Janowski.

Jedną z uczestniczek 15. edycji była Barbara Kurdej-Szatan. Finał akurat zbiegł się w czasie z aferą wokół niej. Przypomnijmy, że celebrytka w wulgarnym wpisie nazwała strażników granicznych "mordercami", za co spłynęła na nią lawina krytyki, a Telewizja Polska zakończyła z nią współpracę.

Skandal wywołany przez Barbarę jest szeroko komentowany w show biznesie. Większość osób z branży potępia jej zachowanie, ale są też tacy, którzy próbują jej bronić.

Zobacz także: Kurdej-Szatan nie zmienia swoich poglądów

Do grona "obrończyń" skompromitowanej aktorki dołączyła właśnie Katarzyna Skrzynecka. Po jej finałowym występie w roli Adele nie szczędziła jej komplementów.

Powodujesz, że mam łzy w oczach. Musisz mierzyć się z zawiścią ludzi, bo dla wielu ludzi jest to solą w oku, że jesteś taką popularną aktorką. (...) Jesteś cudowną istotą, empatyczną, naturalną, ludzie cię za to kochają - zachwycała się.

Nieco mniej entuzjastyczni są widzowie programu.

Za wysokie progi dla Basi; Najsłabszy występ. Daleko jej do Adele; Skrzynecka z komentarzem poszła po bandzie. Ja jestem na NIE; Porwała się z motyką na słońce (...) Skrzynecka coś mówi, że Basia jest empatyczna. Bardzo... zwłaszcza, nazywając strażników mordercami; Ten występ nie należał do najlepszych; Szału nie ma - piszą w komentarzach na facebookowym profilu programu.

A Wy jak uważacie, Skrzynecka była obiektywna, oceniając występ Barbary?

W Pudelek Podcast ujawnimy, ile Małgorzata Rozenek płaci nam za pochlebne komentarze! 

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(496)
Olka
2 miesiące temu
Halo halo nie odwracajmy kota ogonem! Nikt nie był negatywnie nastawiony do Baśki, póki nie zrównała z ziemia straży granicznej. Z niczego ten heJt się nie wziął.
Moni
2 miesiące temu
Czy ktoś zrobi coś w końcu z tymi celebrytkami ...
Poeta
2 miesiące temu
Autorytet autorytet pocieszył!
p87iyglh
2 miesiące temu
skrzynecka juz dawno odplynela
Sasa
2 miesiące temu
Nie no. Przegieła, ale swój swojego broni.
Najnowsze komentarze (496)
Jezu zmiłuj s...
2 miesiące temu
Najpierw marsz za aborcją a później choinka i wyczekiwanie pierwszej gwiazdki no i kolęda Jezus malusieńki
Matka
2 miesiące temu
Tragiczna kobieta.
Yaya
2 miesiące temu
Skrzynka kompletna cretinka
Max
2 miesiące temu
Sama zawiści różnym koleżankom to wie co w tym sodomistycznych środowisku się dzieje!
Ewa
2 miesiące temu
Czego zawiścić?! Tych krzywych nóg?
Abc
2 miesiące temu
Zgadzam się pani Kasiu! Właśnie poczytałam sobie komentarze pod tym artykułem i faktycznie, sporo zawiści jest. Trzeba to olać, bo to się nigdy nie zmieni.
Tyyy
2 miesiące temu
Pani Kasiu. Taka fajna osoba i pochwala coś takiego? Gdzie się podziała pani klasa?? Proszę nie mieszać w tym g.....ie
BELLA
2 miesiące temu
Marna gwiazdeczka ze spalonego teatru
nazusie
2 miesiące temu
I Skrzynecka i Janda- dwie podupadłe aktorki. Ale zaraz gwiazdy? proszę Was nie rozśmieszajcie ludzi. Wypowiadają się bo już wszyscy o nich powoli zapominają .I słusznie.
Kris
2 miesiące temu
Nie ma.tolerancij w Polsce.teraz zrobili sensacije i nagonkę ns. PANIĄ BASIÉ..wstyd..
Kris..
2 miesiące temu
Pani Basiu nie martw się ludzimy .jestem x Panią.. to była normalna..reajcija ns povząntku..tej sytułacją na granicy..dužo ludzi tak ragowało..a teraz wutykają Pani..Pozdrawiam Panią..
błąd
2 miesiące temu
NO to Skrzynecka przegięła broniąc patocelebrytkę Szatanową.
Andrzej Zieli...
2 miesiące temu
Nie zasługuje na pocieszanie. Nie zdementowała i nie przeprosiła funkcjonariuszy Straży Granicznej. Jest rozkapryszoną celebrytką. Nie chcę jej nigdzie widzieć. Jej miejsce jest na śmietniku historii.
Juliusz
2 miesiące temu
Skrzynia jak zwykle stronnicza, nigdy nie była szczera, mówiła co innego, najpierw piała z zachwytu, a jak przyszło do ocen to ta zazdrosna s*cz stawiała jedynkę. Ocena też zależała od tego kto wykonywał dany utwór i czy Jej zależało na tej osobie w takim sensie, że gdyby Ona kiedyś potrzebowała poparcia to będzie mogła liczyć na tę osobę. Po prostu zawsze PRYWATA, zawsze COŚ ZA COŚ, nigdy sprawiedliwie i bez podtekstów. Od początku zachwycała się tym niedorozwojkiem Adaśkiem i widać było, że zależy Jej na super opinii Jego rodziców dla siebie jako jurora w tym programie. Kiedyś Ją lubiłem, ale zrobiła się tak interesowna i fałszywa, że teraz nie mogę patrzeć na Jej wredne zachowania. Popiera tę szatańską gadzinę, ale gdyby miała odpowiedzieć na pytanie czy ważniejsze jest życie polskiego dziecka, których w tragicznej sytuacji jest całe mnóstwo czy też dziecka imigrantki, która na własne życzenie doprowadziła do tragicznej sytuacji własne dziecko, to na pewno wykręciłaby się przysłowiowym sianem, jakimś bzdurnym , pokrętnym sloganem, żeby nie wziąć odpowiedzialności za własne słowa. To jest w całej krasie ta Skrzynia. Ohyda.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie