Michał Kassin z ukochanym nadają z gorącej Afryki: "Z pustym żołądkiem NA STOPERANIE, bo dopadło nas jakieś licho afrykańskie"
Michał Kassin po jubileuszowej edycji "Tańca z Gwiazdami" udał się na zasłużone wakacje. Pod palmą jednak nie wygrzewa się sam. Towarzyszy mu jego chłopak - Kacper Drzymała. Para pokazała, jak bawi się w gorącej Afryce. Nie obyło się bez przygód.
Michał Kassin, pomimo ognistej chemii, którą tworzył na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" ze swoimi partnerkami (m.in. Roksaną Węgiel, Anną-Marią Sieklucką i Barbarą Bursztynowicz), na co dzień gra w innej drużynie.
Tancerz w zeszłym roku zdecydował się na coming out. Spotykał się wówczas z Jakubem Pursą, dawnym uczestnikiem programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!", a dziś znanym choreografem. Związek jednak nie przetrwał próby czasu, a Michał po rozstaniu szybko znalazł nową miłość.
Obecnie Kassin tworzy szczęśliwy związek z Kacprem Drzymałą. Początkowo para trzymała swoją relację w tajemnicy, ale teraz chętnie dzieli się wspólnymi chwilami w social mediach.
Gorodecka i Kuroczko zajęli trzecie miejsce w "TzG". Oto co po odcinku powiedziała im Pavlović
Michał Kassin figluje w Kenii ze swoim partnerem
Para wybrała się wspólnie na egzotyczne wakacje. Wylądowali w Kenii i podzielili się "fotośmietnikiem" z wyjazdu na Instagramie. Ciepełko, zachody słońca, basen i urocze zwierzątka? No, jednak nie było tak idealnie. Oprócz zdjęć Michał Kassin i Kacper Drzymała podzielili się historyjkami, które nieco burzą wakacyjną sielankę.
Pojechaliśmy na wakacje wyspać się, wygrzać i pojeść dobrego jedzonka... Tymczasem my: trzeci dzień z rzędu od godz. 05:30 na safari, ubrani na cebulkę i przykryci wszystkim, co akurat mieliśmy w plecaku (bo do ok. 12 jest baaaardzo zimno), z pustym żołądkiem na Stoperanie, bo dopadło nas jakieś licho afrykańskie. I w ogóle nie żałujemy! Dla takich widoków i bliskości natury można umierać!
Zobaczcie, jak się bawią. Pozazdrościć?