Trwa ładowanie...
Przejdź na
Sima
|

Michał Piróg nie widzi problemu w użyciu alpak w "Top Model". Ten sam Michał Piróg rok wcześniej o zwierzętach w Moulin Rouge: "WSTYD I HAŃBA"

231
Podziel się:

Nazwany przez widzów hipokrytą Michał Piróg bronił wczoraj sesji z alpakami w "Top Model". Tymczasem w 2020 roku pisał, że do wrzenia doprowadził go widok zwierząt wykorzystywanych w paryskim kabarecie. Zmienił zdanie?

Michał Piróg nie widzi problemu w użyciu alpak w "Top Model". Ten sam Michał Piróg rok wcześniej o zwierzętach w Moulin Rouge: "WSTYD I HAŃBA"
Michał Piróg nie widzi nic złego w użyciu alpak w "Top Model", a jeszcze rok temu płakał nad zwierzętami pracującymi w Moulin Rouge (AKPA, Instagram)
bEJAsGPp

Po środowej emisji "Top Model" internet zawrzał dosłownie od komentarzy wściekłych widzów, których oburzył pomysł wykorzystania w jednej z sesji na planie show alpak. Do tej pory na Instagramie programu można oglądać fragment, na którym przerażone zwierzęta wyrywają się uczestnikom show.

Użycie zwierząt w programie ściągnęło gromy nie tylko na TVN, który podpisał się pod tak słabą akcją, ale i na prowadzących show. Szczególnie ostro internauci krytykują Joannę Krupę i Michała Piróga - celebrytów znanych z wystąpień w obronie zwierząt. Na Instagramie celebryty pojawiło się mnóstwo komentarzy od oburzonych widzów.

bEJAsGPr

Wszędzie krzyczy Pan o tym, żeby nie męczyć zwierząt, ale jak w programie, w którym Pan pracuje, są one wykorzystywane pod Pana nosem, to zaćma wchodzi na oczy?! Hipokryta level master - grzmieli internauci.

Zobacz także: Michał Piróg przyznaje: "Zarabiam ciałem"

Sesja z alpakami mega słaba, zwierzęta były zestresowane. Dlaczego ty i Krupa nie zapobiegliście temu? A tacy z was miłośnicy zwierząt; Myślę, że oni nigdy o nic nie walczyli. Byle hajs się zgadzał; Słabe to bardzo. Obrońcy zwierząt, no chyba że ktoś dobrze zapłaci... Zawiodłam się; Obrońcy zwierząt od 7 boleści! Koszmarna wiocha z was wyszła. Wczorajszy odcinek to przegięcie, a pana zachowanie to hipokryzja - piszą wściekli internauci.

bEJAsGPx

Zarówno Joanna Krupa, jak i Michał Piróg, oficjalnie odnieśli się do tych komentarzy. Choreograf zbagatelizował fakt, że zwierzęta były ewidentnie wystraszone.

Tymczasem w lutym 2020 roku ten sam Michał Piróg płakał nad losem zwierząt, które widział na scenie Moulin Rouge w Paryżu. Celebryta w mocnych i wielkich słowach uderzał w najczulsze struny ludzkich sumień, pouczając, że w 2020 roku pokazywanie węży boa i koni na scenie, jest niezrozumiałe.

Jestem załamany. Już dawno nie byłem tak wkurzony. Wczoraj poszliśmy na spektakl do Moulin Rouge. Poprzednio odwiedziłem to miejsce jakieś około 15 lat temu. Okazało się, że spektakl jest ten sam i nic się w nim nie zmieniło. Nadal z niezrozumiałych przyczyn wykorzystywane są w nim zwierzęta. Węże boa w akwarium walczące a raczej panicznie uciekające od tancerki wrzuconej do tego zbiornika. Koniki pony prowadzane z niewyjaśnionych przyczyn po scenie w tłumie, światłach i hałasie.

bEJAsGPy

15 lat temu pozostawiało to we mnie duży niesmak. Wczoraj doprowadziło do wrzenia. Mamy rok 2020 wiele walk o zaprzestanie wykorzystywania zwierząt w tego typu atrakcjach jak cyrki, show teatralne itd. No i mamy jedną z niezaprzeczalnych wizytówek Paryża Moulin Rouge, które utknęło w swoim kiczu w głębokiej przeszłości. WSTYD I HAŃBA - kończył swój wpis Piróg.

Krokodyle łzy?

bEJAsGPz
bEJAsGPS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(231)
Adam
miesiąc temu
Jak wiatr zawieje. Najgorszy typ człowieka.
Świadoma
miesiąc temu
Ale czego nie rozumiecie? Jeśli hajsy maja się zgadzać to milczy. Gdyby w TVPPiS coś takiego miało miejsce to wszystkie celebryty ruszyłyby do ATAKU. Czyli HIPOKRYCJA
Beata .
miesiąc temu
Podwójne standardy w TVN myślą że im wolno więcej.
bEJAsGPT
Ola
miesiąc temu
WSTYD I HAŃBA panie Piróg.. TVN to dno.
true
miesiąc temu
HeHe, Pudel na tropie. Dobre :)
Najnowsze komentarze (231)
Bea
4 tyg. temu
Po co ten program ? Ściągnąć go ? Kto to oglàda?
obywatel
4 tyg. temu
TVN robi bardzxą złą robote w wielu obszarach nie tylko w polityce!!!
Eska
miesiąc temu
🤮jak na niego potrze to mdli mnie
Kobieta
miesiąc temu
No niestety bardzo słabe. Obrońcy zwierząt tylko na pokaz. Zapamietam to i w razie jak krupa lub pirog skrytykuje kogoś za meczenie lub wykorzystanie zwierzat to przypomnę tą sytuację z alpakami biednymi. Zmuszanie zwierzat do stania w blasku fleszy przez dlugi okres czasu az zrobią dobre zdjęcie to cos z pogranicza znecania sie nad zwierzętami.
ooo
miesiąc temu
a czy jemu w tamtym musicalu placili? ogarnijcie się,kasę liczy a nie jakieś alpaki
Kww
miesiąc temu
Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia gdyby to było w TVP o panie ochrona zwierząt byłaby powiadomiona i cały dzień na pasku tvn a tak cichutko.
Zamiast zwier...
miesiąc temu
Boni
Stach
miesiąc temu
A wy ich lajkujcie, obserwujcie. Bravo Wy
bEJAsGPL
Lalami
miesiąc temu
Nie trzeba być specjalistą, żeby domyślić się, że wyrywające się zwierzę boi się błysku fleszy i całej sytuacji
Molly
miesiąc temu
Okropni ludzi i straszny program. Nawet nie chodzi tylko o lamy, chociaz uwazam, ze z zywymi zwierzetami trzeba obchodzic sie na planie jak z dziećmi. Ale tez to, ze takie gowienko promuje falszywy obraz kobiet, nie wspominajac o mezczyznach. Dziwie sie, ze ktokolwiek to oglada i tam wystepuje.
Cfr
miesiąc temu
A kończę jest tam Pan Piróg. Na zapleczu zapina biustonosze z tym sie tylko kojarzy kojarzy, teraz dochodzi hipokryzja.
Bhy
miesiąc temu
"Alpaki były bardzo agresywne na poczatku" niee one po prostu się bardzo bały. Światło fleszy a one zaraz się wyrywały. Tak działa strach.
Hańba
miesiąc temu
To jest znęcanie się nad zwierzętami to nie zabawki dziwne że Krupa to zakceptowala
Sara
miesiąc temu
Takie są te gwiazdy. Dla pieniędzy wszystko.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEJAsGQE
bEJAsGQF
bEJAsGQG
bEJAsGQH
bEJAsGQI
bEJAsGQn