Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Właścicielka alpak ujawnia, co działo się na planie "Top Model": "Zwierzęta miały DOSYĆ"

279
Podziel się:

Kobieta twierdzi, że produkcja nie poświęciła alpakom wystarczająco dużo czasu, traktując je jak element scenografii. "Wyobrazili sobie piękną scenę, w ogóle nie biorąc pod uwagę specyfiki zwierząt" - ubolewa. Produkcja odpowie?

Właścicielka alpak ujawnia, co działo się na planie "Top Model": "Zwierzęta miały DOSYĆ"
Właścicielka alpak z "Top Model" zabrała głos (AKPA, Instagram)
bELlraut

Wciąż nie milkną echa środowego odcinka "Top Model", w którym udział brali nie tylko aspirujący modele, ale i żywe zwierzęta. Po tym jak uczestnicy sfotografowali się z alpakami w mediach zawrzało. Posypały się zarzuty o znęcanie się nad zwierzętami.

Głos zdążyła zabrać już nie tylko sama produkcja, ale i Michał PirógJoanna Krupa, którym jako naczelnym "animalsom" oberwało się najbardziej. Ta druga w rozmowie z Pudelkiem tłumaczyła się między innymi tym, że udział alpak w sesji był możliwie najkrótszy.

bELlrauv
Zobacz także: Joanna Krupa czule o zwycięzcy Top Model: "Był troszkę annoying. Na pierwszej sesji w ogóle fajnie nie wyszedł"

Okazuje się, że nieco odmienne zdanie w tej kwestii ma właścicielka zwierząt. W rozmowie z Interia Kobieta ujawniła, jak przebiegała współpraca z "Top Model".

bELlrauB

Zwierzęta musiały czekać ponad półtorej godziny, by w ogóle wejść na plan, przez co miały dosyć, zanim się tam pojawiły - wspomina, podważając argument o ograniczonym do minimum czasie nagrań i ubolewa, że alpaki zostały potraktowane jak element scenografii.

To (...) problem twórców, że wyobrazili sobie piękną scenę, w ogóle nie biorąc pod uwagę specyfiki zwierząt - ujawnia, dodając, że wskazane byłoby poświęcenie zwierzętom nieco więcej czasu:

Żadnych konsultacji, przygotowań, choćby właśnie dać możliwość spotkania modeli z alpakami przed sesją, żeby się poznali... Alpaki weszły w już ustawioną scenę w tych paprociach, w grupę obcych dziwnie ubranych ludzi. Źle rozegrane - podsumowuje i dodaje na zakończenie:

Ale to telewizja, duża produkcja, za dużo się tam nie podyskutuje.

bELlrauC

"Top Model" i jej twarze ustosunkują się do słów właścicielki alpak?

bELlrauD
bELlrauW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(279)
MagBet
miesiąc temu
Właścicielko alpak - skoro to twoje zwierzaki to trzeba było ich nie wynajmować do tego wydarzenia. Pieniążki się podobały, to nie narzekaj tylko miej pretensje do siebie.
Serio
miesiąc temu
To ja czegoś nie rozumiem. Właścicielka a nie zabrała tych zwierząt ? Swoją drogą macie czarno na białym jak Krupa dba o zwierzęta . Tam gdzie zaczyna się kasa tam się kończą poglądy
Najpierw chci...
miesiąc temu
Najpierw chciala zarobic i udostepnila alpaki, a pozniej zal i pretensje. Wszyscy tam po jedych pieniadzach. Lacznie z Krupa wielka obronczynia zwierzat.
bELlrauX
Asia
miesiąc temu
Ale ta wlascicielka tez madra. Przeciez wiadomo bylo ze tak wlasnie bedzie
Sss
miesiąc temu
Haha i co teraz Joana i piróg powiedzą? Hipokryci.
Najnowsze komentarze (279)
Toja
miesiąc temu
Zwierzęta trzeba chronić, a nie wypożyczać za gruba kasę telewizj, a potem jeszcze narzekać. Wstyd dla takiej właścicielki zwierząt, trzeba było przerwać sesje i zabrać zwierzęta, no ale kasa.
Antypirog
miesiąc temu
Nie cierpię pieroga
Offca
miesiąc temu
A na co ona liczyla? Ze przyjda sie z nimi tam bawic? To mialy byc zwierzeta do sesji i o tym wiedziala wlascicielka, ona jest za to odpowiedzialna bo pewnie podpisala umowe i pieniazki przyjela.. jej wina…a teraz jeszcze jest bezczelna
Joli
miesiąc temu
Pani Krupa, a takze Pan Pirog, kreuja sie na obroncow praw zwierzat, a tu HIPOKRYZJA I AROGANCJA, to model dzisiejszych celebrytow😭
Miki
miesiąc temu
A to wlasvicielka nie wiedziała jak to będzie wyglądało? Jak się ma takie wrażliwe zwierzątka to chyba można się dokładnie opytac jak to wygląda a nie zabrać pieniądze i udawać pokrzywdzona...nieladnie
Pipi
miesiąc temu
Krupa największa hipokrytka, ciekawe czy swoją córkę też wychowa w nurcie hipokryzji, WSTYD
Nietymrazem
miesiąc temu
Może myślała ,że zrobi się z tego odcinek TOP ALPAKA ze wstawkami jak trzeba dbać o zwierzęta a tu nic.
Wms
miesiąc temu
Ale kasa się zgadzała....
bELlrauP
Gaga
miesiąc temu
A po co ta pani zgodziła się na zdjęcia alpak???!!!!Kasa!
Dręczyciela
miesiąc temu
To winna wlascielki że się zgodziła na takie warunki że się wohole zgodziła na takie przedsięwzięcia. Jesteś potwoerm
Ton
miesiąc temu
Może droga , głupiutka pani właścicielko trzeba było pomyśleć i przewidzieć tę sytuacje , zanim pani się zgodziła i wzięła pewnie niezła sumkę . Chyba pani znała najlepiej te zwierzęta , ich zachowania , upodobania itp. Teraz proszę nie płakać nad rozlanym mlekiem . To właśnie pani ponosi winę za tę całą sytuacje , nie produkcja , modelki , czy TVN . Sorry pani się na to zgodziła .
Program
miesiąc temu
Ten caly program Top Model, to jakies nieporozumienie.Totalna porazka z prowadzacymi na czele.
Aga
miesiąc temu
Baba teraz narzeka ale pieniążki to wzięła zresztą nikt tym zwierzętom krzywdy nie robił nie wiem o co ta cała afera
Raczej
miesiąc temu
TVN dno
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bELlravI
bELlravJ
bELlravK
bELlravL
bELlravM
bELlravr