Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

TYLKO NA PUDELKU: Joanna Krupa tłumaczy sesję z alpakami: "Czas nagrań został OGRANICZONY DO MINIMUM"

150
Podziel się:

Tłumacząc użycie zwierząt w jednym z odcinków "Top Model", Joanna Krupa powołała się także na zaufanie względem produkcji. "Wiem, że nigdy nie doprowadziliby do sytuacji, w której zwierzęta by się męczyły" - zapewnia. Przekonała Was?

TYLKO NA PUDELKU: Joanna Krupa tłumaczy sesję z alpakami: "Czas nagrań został OGRANICZONY DO MINIMUM"
Joanna Krupa tłumaczy "Top Model" z sesji z alpakami (AKPA)
bEIHRNgB

Po ostatnim odcinku "Top Model" w mediach zawrzało. Chodzi o zwierzęta, które postanowiono wykorzystać do jednej z sesji zdjęciowych. Fotografowanie się ze przestraszonymi alpakami momentalnie zwróciło uwagę zaniepokojonych widzów, którzy skrytykowali nie tylko produkcję, ale i słynących ze stawania w obronie zwierząt Joannę Krupę i Michała Piróga.

Zobacz także: Joanna Krupa: "Jaki idiota wierzy, że pieski mogą zarazić koronawirusem"
bEIHRNgD

Podczas gdy choreograf w rozmowie z jednym z tabloidów tłumaczył, że "zwierzęta biorą i będą brać udział w świecie mody" oraz stwierdził, że "nie wie, czy alpaki się stresowały", Joasia zdecydowała się udzielić komentarza Pudelkowi.

Ja staram się nie brać udziału w sesjach ze zwierzętami, a jeśli taka się wydarzy, bardzo zwracam uwagę i sprawdzam, czy zwierzętom nic się nie dzieje - zapewnia jurorka show TVN-u, następnie nawiązując bezpośrednio do afery z alpakami:

Tutaj też tak było. Zawsze ufam produkcji, że wiedzą, co robią i ostatnią rzeczą jest chęć zrobienia krzywdy zwierzętom - tłumaczy, powołując się na zaufanie względem osób odpowiedzialnych za program.

bEIHRNgJ

"Dżoana" nie omieszkała poprzeć powyższych słów także swoim wkładem w obronę praw zwierząt:

Wszyscy wiedzą, jak ja i Michał zawsze bronimy zwierząt i wiem, że produkcja nigdy nie doprowadziłaby do sytuacji, w której zwierzęta by się męczyły lub mogły w jakikolwiek sposób ucierpieć - przekonuje i zapewnia na zakończenie:

Podczas sesji nad alpakami czuwali opiekunowie, którzy dbali o nie, a czas nagrań został ograniczony do minimum.

bEIHRNgK

Uspokoiły Was jej zapewnienia?

bEIHRNgL
bEIHRNhe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(150)
!!!!!!!
4 tyg. temu
Po 9 edycji to powinno być koniec top model Po tym jak wyszło że ten Black Dominic jest gwałcicielem
Kim
4 tyg. temu
Tak,tak oczywiscie...jak ona robi to jest ok ,ale jakby to ktos inny...dopiero bylaby afera
omg
4 tyg. temu
jakbyście nie brali tych biednych alpak to nie musielibyście ograniczać żadnego czasu :) hipokrytka...
bEIHRNhf
Nznzzn
4 tyg. temu
Joanna Krzywousta (jak nazywana jest w USA) zwierzątka lubi, ale nie w pracy
Aris
4 tyg. temu
Tym zwierzętom nie dzieje się żadna krzywda. Poza tym mają odpowiednią opiekę. Martwcie się lepiej zwierzętami trzymanymi dla futer lub tymi które idą do rzeźni.
Najnowsze komentarze (150)
Seniorka
4 tyg. temu
Kobieto co się tłumaczysz
Magda M.
4 tyg. temu
Ja nie rozumiem bezustannego promowania tej pani, która nie chce mówi po polsku i mieni się miłośniczką zwierząt, co jest nieprawdą.Jej zachowanie w programie, odzywki, jakaś gwara, to wszystko hipokryzja. Telewizja TVN szkodzi sobie przez takie osoby.
Ha bardzo kru...
4 tyg. temu
Po co to robić? Jest wiele innych tematów zwierzęta to nie zabawki ani rekwizyty dla ludzi zostawcie swoje chore zabawy. Zwierzaki czują boją się maja swoje otoczenie którym nie jest sesja zdjęciowa dla zabawy szarpanie ICH ustawienie do zdjęć dla próżności
Hipokryko
4 tyg. temu
Alpaki to bardzo wrażliwe zwierzęta...wstyd Krupa
20:18 29
4 tyg. temu
STARE
Maga
4 tyg. temu
A po co to robić W OGÓLE ???
Zenek
4 tyg. temu
Ładna jest ale wypowiedzi w wywiadach ,żenujące!
Dominik
4 tyg. temu
Pani Joanno dlaczego ludzie mają mieć wyrozumiałość dla pani w kwestii traktowania zwierząt skoro pani tej wyrozumiałości nie miała dla ludzi źle traktujących zwierzęta np.afera z Kubicką.Karma wraca !
bEIHRNgX
Arnold
4 tyg. temu
Dajcie juz spokój. Jestem za traktowaniem zwierząt na równi z ludźmi. Ale najgorzej to krzyczą ci co żrą mięso ze zwierząt które cierpią w hodowlach i ubojniach a tutaj przeszkadza im fotografowana alpaka..
GPO
4 tyg. temu
NAUCZ SIĘ MÓWIĆ PO POLSKU. TY JESTEŚ OBROŃCZYNIĄ ZWIERZĄT ŚMIECHU WARTE.
Gość
4 tyg. temu
Dobrze że tego nieoglądam targ próżności
Kleryk
4 tyg. temu
Nie ufam Jej
654
4 tyg. temu
I wyrzucili ta piękna baletnice co ja Alpaka zadeptać chciała dziewczyna nie narzekała dzielnie pracowała a oni ja wykopali wzięli za to kolesia bez nóg nic do niego nie mam ale modeling noo nie bardzo z taką twarzą.
Grazia
4 tyg. temu
Nigdy nie uwierzę w to że pani Joanna mogłaby patrzeć na krzywdę zwierząt . Bardzo angażuje się w pomoc dla schronisk . Wspiera je finansowo .Szuka domów dla porzuconych psiaków .Sama ma pieski że schroniska .Jest bardzo dobrym człowiekiem .
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEIHRNhQ
bEIHRNhR
bEIHRNhS
bEIHRNhT
bEIHRNhU
bEIHRNhz