Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Mija ROK od śmierci Pawła Królikowskiego. Tak dziś wygląda jego grób (ZDJĘCIA)

625
Podziel się

Paweł Królikowski odszedł prawie dokładnie rok temu, a Małgorzata Ostrowska-Królikowska regularnie odwiedza grób męża. Niestety, pandemia pokrzyżowała plany upamiętnienia aktora pomnikiem w miejscu jego spoczynku.

Mija ROK od śmierci Pawła Królikowskiego. Tak dziś wygląda jego grób (ZDJĘCIA)
Tak dziś wygląda grób Pawła Królikowskiego (East News, AKPA)
bDXWpOER

W sobotę minie rok od smutnej wiadomości o śmierci Pawła Królikowskiego. Aktor i mąż Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej przez długi czas cierpiał na ciężką chorobę neurologiczną i zmarł w wieku zaledwie 58 lat. Jego odejście było ogromnym ciosem zarówno dla jego najbliższych, jak i dla fanów, którzy do dziś wspominają jego dorobek artystyczny.

Pogrzeb Pawła Królikowskiego odbył się na warszawskich Powązkach. Aktora żegnali zarówno miłośnicy jego talentu, jak i rodzina oraz przyjaciele. Bliscy mieli oczywiście w planach postawić mu piękny pomnik, którym uczczą pamięć o aktorze i jego dorobku. Niestety do tej pory tak się nie stało, o czym informuje Super Express.

bDXWpOET
Zobacz także: Antoni Królikowski: "Ten żal z powodu pandemii odbiera satysfakcję"

Na łamach tabloidu wypowiada się osoba z otoczenia rodziny, która przyznaje, że faktycznie były plany jak najszybszego postawienia Królikowskiemu godnego nagrobka. Niestety, bliskich aktora zaskoczyła pandemia koronawirusa, która skomplikowała i wydłużyła cały proces. Choć zapewniano, że grobowiec powstanie przed zeszłorocznymi świętami, tak się nie stało.

bDXWpOEZ

Jeśli nie będzie większych przeszkód, to tuż przed Bożym Narodzeniem Paweł będzie miał już piękny pomnik - mówiła wtedy osoba z otoczenia rodziny Królikowskich.

Nie oznacza to natomiast, że Małgosia nie dba o pamięć o ukochanym mężu, bo kilka dni temu paparazzi uwiecznili moment, w którym modli się i wymienia znicze na jego grobie. Liczono na to, że nagrobek stanie w jego miejscu spoczynku najpóźniej na pierwszą rocznicę śmierci, jednak, jak twierdzi dziennik, wszystko wskazuje na to, że nie będzie to możliwe.

To też się nie udało. Tym razem przez straszne mrozy i śnieg. W ostatnich tygodniach temperatury w Warszawie sięgnęły nawet -20 stopni Celsjusza. Stolicę zasypał biały puch. W tej sytuacji znów nie było jak postawić pomnika. Gdy kilka dni temu odwiedziliśmy grób Pawła Królikowskiego na Powązkach, tak samo jak inne groby był zasypany śniegiem. Ledwo dało się dojrzeć tabliczkę z nazwiskiem aktora - dowiadujemy się.

bDXWpOFa
bDXWpOFu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(625)
Bonit
2 miesiące temu
Ludzie co was to obchodzi zajmijcie się swoim życiem nie życiem i krytyką innych
ania
2 miesiące temu
nie ważne czy jest pomnik.Wazne że ktoś go odwiedza, a nie postawią pomnik za miliony i mają w nosie
Anka
2 miesiące temu
Nie rozumiem tego artykułu . Musi zrobić pomnik aby ludzie widzieli ze dba o zmarłych czy tez musi Pani Małgorzata spowiadać się całemu światu , czemu go nie zrobiła ? . Żałobę ma się w sercu , żaden pomnik nie pomniejsza bólu i straty . Jak można filmować ludzi na cmentarzu ....
bDXWpOFv
Ewa
2 miesiące temu
Przestańcie już czepiac się, czy jest pomnik, czy nie ma pomnika .To jest PRYWATNA sprawa rodziny zmarłego.
Essenza
2 miesiące temu
Żałosny, żenujący artykuł, wstyd!!! To jest dno dziennikarskie
Najnowsze komentarze (625)
Kasia
2 miesiące temu
Ten artykuł i zdjęcia są poniżej godności! Zajmijcie sie grobami swoich własnych bliskich!
roman gutkows...
2 miesiące temu
Dajcie spokój z tymi brzydkimi komentarzami napewno będzie pomnik ale ziemia potrzebuje czasu do utwardzenia pod budowę kusy spczywaj w spokoju
Barbara
2 miesiące temu
Zmarłemu potrzeba modlitwy! Pomniki są dla żywych,żeby o tym pamiętali.
tak tylko pyt...
2 miesiące temu
To prawie, czy dokładnie?
MISIO
2 miesiące temu
Kiedyś było rzeczą normalną, że pomnik stawiano dopiero PO ROKU a nawet po 2, 3 latach, bo ziemia zawsze osiada a pomniki razem z nią. Teraz jest jakiś wyścig, byle szybko i drożej od sąsiada... a później na tych drogich pomnikach stoją bombki bożonarodzeniowe do samego lata.
sisi
2 miesiące temu
co to kogo obchodzi moze nie chcial pomnika jak mozna tak wchodzic z butami do cudzego zycia wstyd
gość
2 miesiące temu
czy pamięć o kimś nie jest ważniejsza od pomników ?
Aga
2 miesiące temu
wstydźcie się ludzie !
bDXWpOFn
K/K
2 miesiące temu
przecież ziemia musi "osiąść" się około roku czeka żeby pomnik postawić...
Anna
2 miesiące temu
Pomnik nie jest najważniejszy. Są ludzie, którzy wolą skromne i ekologiczne pochówki. Dawniej nie każdy miał kamienny pomnik, popularne były pięknie kute z metalu krzyże. W Ameryce też nie ma takiej pomnikomanii - niewielka tablica i piękny trawnik. Kto chce, niech stawia, kto nie chce, niech ludzie się od niego odczepią. Nie wiem od kiedy wydanie 10 tys. zł na kamień jest wyznacznikiem miłości, pamięci i szacunku. Tak samo kupno 15 jednorazowych, stearynowych świec w plastikowym opakowaniu, jakby jedna świeczka w szklanym pojemniku to było za mało, za skromnie, nie tak, co ludzie powiedzą.
magda
2 miesiące temu
wciaz nie moge uwerzyc ze Go nie ma..taki fajny szczery madry prawdziwy facet i wspanialym glosie i mądrości w oczach...:(
JA87
2 miesiące temu
SERIOOOOO? JESTESCIE GORSI NIZ HIENY
asd
2 miesiące temu
A co tam robi paprotka w reklamówce???
teatrzyk
2 miesiące temu
synalek woli wydawac na panienki niz tatusiowi pomnik postawic, a tak plakal...
...
Następna strona
bDXWpOFP