Trwa ładowanie...
Przejdź na
Jagoda Książ
|

Monika Richardson chwali się romantycznymi chwilami z nowym partnerem. "Magiczny wieczór" (FOTO)

152
Podziel się:

Widać, że Monika Richardson rozkwita w nowym związku. Pokazała na Instagramie intymne zdjęcie z ukochanym. Zbyszek już to widział?

Monika Richardson chwali się romantycznymi chwilami z nowym partnerem. "Magiczny wieczór" (FOTO)
Monika Richardson przeżywa romantyczne chwile z nowym partnerem. Co na to Zbyszek? (AKPA)
bEDaIXCd

Monika Richardson w ostatnim czasie przeżyła prawdziwe "tornado zmian" w życiu uczuciowym. Jej małżeństwo ze Zbigniewem Zamachowskim dobiegło końca. Długo pracowali nad tym, by stworzyć patchworkowa rodzinę, ale przekonywali, że łączy ich wielka miłość i to daje im siłę. Zamachowscy byli małżeństwem od 2014 roku i wydawali się naprawdę dobraną parą.

Tym większym zaskoczeniem była wiadomość o ich rozwodzie. Monika Richardson potwierdziła doniesienia, mówiąc, że to Zbigniew podjął decyzje o zakończeniu związku.

Zobacz także: 46-letnia Zamachowska upomina: "Czas starości jest bliżej niż nam się wydaje"
bEDaIXCf

Richardson jednak długo nie rozpaczała po rozstaniu. Co więcej, znalazła nawet nową miłość. Na jej drodze stanął biznesmen Konrad Wojterkowski. Choć celebrytka nie kryła, że nie chce przyspieszać rozwoju wypadków, nie zaprzeczała, że u boku biznesmena znalazła szczęście.

Teraz coraz częściej dzieli się na Instagramie zdjęciami z nowym ukochanym. Nie brakuje romantycznych fotek, na których okazują sobie czułość. Tak, jak choćby na ostatniej.

bEDaIXCl

Prezenterka pokazała migawkę z nastrojowego wieczoru, który spędziła w ramionach ukochanego. Jak widać, na randce nie zabrakło czasu na zmysłowy taniec. Wyraźnie będąca pod wpływem wyjątkowej aury Richardson, opatrzyła zdjęcie refleksyjnym opisem: "About last night… #magicznywieczór #carpediem #zyciejesttylkochwila".

Myślicie, że Zbyszek ma insta?

bEDaIXCm
bEDaIXCn
bEDaIXCG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(152)
f6gg
2 miesiące temu
Niesamowite, jak szybko znajdują nowych partnerów. Chyba, że ze mną jest coś nie tak.
Olsen
2 miesiące temu
Zbyszek już to widział? A co to Zbyszka obchodzi skoro ja zostawił.
Ania
2 miesiące temu
Z tym "biznesmenem" to dajcie spokój. Ma wielomilionowe długi. Określenie "bankrut" będzie bardziej adekwatne.
bEDaIXCH
Djfjf
2 miesiące temu
Cieszę się ze Monika w końcu zakończyła związek ze Zbigniewem jak to tu niektórzy go nazywają Muminem. Jej aktualny partner nie ma co prawda najlepszej historii ale takiego poniżającego dla kobiety związku w jakim była Monika z Muminem dawno już nie widziałam. Tyle pieniędzy ile ona wtopiła w to małżeństwo i tyle publiczności ile straciła przez nie i nerwów to żaden facet nie jest wart a już na pewno taki niebieski motyl.
Anja
2 miesiące temu
Dobre zdjęcie Zbycha 😂😂😂
Najnowsze komentarze (152)
gość
2 miesiące temu
tylko dzieci szkoda, nie wiadomo właściwie jak one te koszmary pseudomiłosne przeżywają
Don d
2 miesiące temu
Co to jest dla nich ślub? Taka podniecająca impreza? Sposób na podgrzewanie popularności? Dziwni są. Ślub to przysięga na miłość, wierność, uczciwość i towarzystwo aż do śmierci. Dlaczego te zgnilizny nie prdolą się bez ślubu?
Tylko pytam
2 miesiące temu
Gdzie ta czasy ,gdy kobieta poślubiając mężczyznę na dobre i złe ,dbała o swego jedynego ,dzieci,dom! Gdzie mężczyzna ,który brał odpowiedzialność za rodzinę.
Ona
2 miesiące temu
Proponuję zmianę przysięgi małżeńskiej: przysięgam Ci miłość , wierność i to ,że nie opuszczę Cię aż do następnej , następnego! Przynajmniej byłoby to uczciwe.
sz76
2 miesiące temu
Ale jak ma na nazwisko ten nowy partner?? Przecież to się tylko liczy dla Pani Moniki!!!
hahahah
2 miesiące temu
ładnie załatwiła Zamachowskiego, dobrze staremu, chciało się innej i młodszej to teraz nie ma gdzie włożyć,
Drnick
2 miesiące temu
W życiu nie ma nic na zawsze. Nareszcie ogarnięty mężczyzna. Zamachowski nie ma jaj.
Bbb
2 miesiące temu
Ludzie a może zacznijcie żyć swoim życiem a nie życiem innych. Nakręcacie się6 idiotycznymi doniesieniami, co was obchofzi z kim ona czy on. To jest ich sprawa. Pani Monika uwielbia mówić o dobie bo to jest dla niej reklama. Jedno jest pewne, Pan Zbignijew Zamachiwski jest doskonałym aktorem, jeśli rozumiecie co to znsczy. Czasami trzeba igść do teatru a nie oglądać seriale, w których grają tzw aktorzy
bEDaIXCz
Ola
2 miesiące temu
Zbyszek na pewno zaciera ręce…
Gaga
2 miesiące temu
Kiedy Ona zmądrzeje? Kiedy?
Pani B.
2 miesiące temu
Taka ładna kobieta, a tak bardzo nie potrafi być sama.
Anusia
2 miesiące temu
Udawane miłości rozstania bez żalu na drugi dzień po rozstaniu w ramionach innego okazuje się że można by tylko zapewnić sobie karierę i pieniążki to bardzo fajny sposób na życie ale....czy to jest uczucie prawdziwe i na jak długo wystarczy ten następny życiowy spektakl? I ile osób przy okazji się krzywdzi?
irma
2 miesiące temu
to oni ze Zbiniem już się rozwiedli ?!?
Anja
2 miesiące temu
Pamiętam jak kiedyś chwalił a się sexem z Zamachowskim... Rano, w sypialni itp rzeczy
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDaIXDs
bEDaIXDt
bEDaIXDu
bEDaIXDv
bEDaIXDw
bEDaIXDb