Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|

Monika Richardson lekceważąco o rządach Lidii Kazen w TVN-ie. Tak mówi o Miszczaku i Terentiew: "Nie mają GODNYCH NASTĘPCÓW"

63
Podziel się:

Monika Richardson wypowiedziała się na temat obecnego stanu mediów w kraju. Jak twierdzi, Edwardowi Miszczakowi i Ninie Terentiew wciąż nikt nie dorównuje, a do rządów Lidii Kazen nie ma przekonania. "Może dzisiaj co innego w telewizji się liczy".

Monika Richardson lekceważąco o rządach Lidii Kazen w TVN-ie. Tak mówi o Miszczaku i Terentiew: "Nie mają GODNYCH NASTĘPCÓW"
Monika Richardson nie ma najlepszego zdania o kondycji polskiej telewizji (AKPA, FORUM)

Ostatnimi czasy w polskiej telewizji zaszły spore zmiany. Mowa nie tylko o personalnych roszadach w znanych formatach, lecz także o podmiance "na szczycie" TVN-u, gdzie Lidia Kazen zasiadła na dawnym tronie Edwarda Miszczaka. Ten z kolei dokonał transferu do Polsatu i już widać pierwsze efekty jego rządów. Teraz nieoczekiwanie postanowiła się na ten temat wypowiedzieć Monika Richardson.

Monika Richardson lekceważąco o Lidii Kazen. Wspomniała o Miszczaku i Terentiew

Kilka dni temu informowaliśmy, że dziennikarka dość krytycznie odniosła się do nowego projektu Lidii Kazen, która obsadziła Macieja Stuhra w polskiej wersji formatu "The A-Talks", w którym uczestniczą osoby w spektrum autyzmu. Richardson nie zostawiła wówczas suchej nitki na następczyni Edwarda Miszczaka, zarzucając jej, że "nie ma w sobie jednej kreatywnej kości".

Maćku, nie rób tego! Lidia Kazen nie ma w sobie jednej kreatywnej kości. Wpuszcza Cię w format, jak pawiana na wybieg w ZOO, a ludzi, z którymi masz rozmawiać, będzie pokazywać ku uciesze gawiedzi, że takie to chodzi i mówi, ale jednak ma gorzej, niż my - napisała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Lidia Kazen komentuje zmiany w "Mam Talent!". Co sądzi o Julii Wieniawie?

Na tym nie koniec, bo Monika postanowiła teraz rozwinąć jeszcze nieco ten wątek w rozmowie z Plejadą. Złotousta dziennikarka ogłasza w wywiadzie, że zna się na mediach, bo spędziła w nich wiele lat, a pomysł na nowy format TVN-u ocenia jednoznacznie. Podkreśla również, że ma przecież prawo wyrazić swój sprzeciw.

Te błędy, które popełnia, są wytykane nie tylko przeze mnie. I chyba tak powinno być. Powinniśmy być obserwatorami wnikliwym i obserwatorami życia publicznego. Ja akurat na mediach się znam, więc wypowiadam się w sprawach, o których mam pewne pojęcie, po 25 latach pracy w mediach publicznych. Ale to nie jest potępianie w czambuł, to jest jedynie bycie czujnym. Wydaje mi się, że na tym polega demokracja, bez względu na to, jak mało mamy jej dzisiaj w naszym kraju.

Jednocześnie Monika twierdzi, że problemem dzisiejszych mediów jest brak empatii. Następnie pochwaliła Miszczaka i Ninę Terentiew, którzy, jej zdaniem, nadal nie mają sobie równych. Nie obyło się bez szpili dla Lidii Kazen, której dziennikarka nie uważa za godną następczynię jej poprzednika.

Ja nie jestem sędzią niczyim. Myślę, że największym błędem, który popełniamy my ludzie mediów, jest brak empatii. Sama jestem winna tej postawy i długo za nią musiałam pokutować. Trzeba trzymać ucho przy gruncie, żeby słyszeć, co w trawie piszczy. Nina Terentiew i Edward Miszczak w pewnym momencie to ucho trzymali bardzo czujnie przy gruncie. Ale te czasy już się chyba skończyły. Nie mają godnych następców. To przykre, ale taka jest rzeczywistość. Może dzisiaj co innego w telewizji się liczy.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(63)
Eee
10 miesięcy temu
Malo kto już dzis ogląda tv, to rozrywka raczej dla mocno starszego pokolenia. Nowe szefostwo jak na razie ciągnie oglądalność jeszcze bardziej w dół. Przy czym mnie w ogóle nie jest szkoda i TV w takim kształcie i na takim poziomie jak dziś pożegnam bez żalu - czy prywatne czy państwową.
Justincase
10 miesięcy temu
Dokładnie. Tylko ludzie o rodowodzie z PZPR mają prawo pracować w tv - Monia, Miszczu i Ninka.
Livorn
10 miesięcy temu
TVN i jej kolejne odnogi to dno. Dziennikarstwo z PRL - owskimi korzeniami jest tak kiepskie że nie da się tego oglądać . Morozowski i Balbina z dyżurnymi dziennikarzami i profesorami jednej opcji to zaprzeczenie rzetelnej informacji. To telewizyjna wersja Gazety Wybiórczej.
Pani T
10 miesięcy temu
Wazelinka się leje - może zatrudnią? :)
DROGA W DÓŁ
10 miesięcy temu
Od dłuższego czasu TVNem rządzą trzy szefowe: “Kasia” Kieli, Lidia Kazen i Jolanta Marat. Już na początku 2022 roku Małgorzata Rozenek-Majdan starała się o prowadzenie śniadaniówki DDTVN, ale sprzeciwiał się temu Edward Miszczak, który odpowiadał wtedy za program stacji i nie widział tej mało inteligentnej, wulgarnej, nieporadnej językowo, ekshibicjonistycznej kobiety jako gospodyni porannej audycji. Nic nie mógł na to poradzić Stanisław Kostrzewski, ojciec starszawej „Gosi” – potężny baron PiS, przyjaciel Jarosława Kaczyńskiego i wielu bonzów totalnej opozycji. Nie mogli nic zrobić, bowiem Miszczak też miał i ma nadal odpowiednie układy oraz znajomości, więc trafiła kosa na kamień. Sytuacja zmieniła się diametralnie po personalnych zmianach w kierownictwie TVN Warner Bros. Discovery! Łatwo można wyobrazić sobie, że wystarczył do wyżej wymienionych pań jeden telefon od Stanisława Kostrzewskiego, który kazał natychmiast zatrudnić jego ukochaną córeczkę jako prowadzącą DDTVN. Na dodatek: w poprzednim roku MRM omotała swoimi kłamstwami ważnych ludzi opozycji, z Tuskiem, Kopacz, Biedroniem i Nowacką na czele. No i MRM dostała tę fuchę! Władze TVN miały gdzieś przez wiele miesięcy opinię widzów/ słuchaczy. Po wielu protestach wściekłych widzów i tragicznym spadku oglądalności DDTVN Kazenowa musiała jednak w końcu poddać się i usunąć Majdanową z tego programu. Ważne, niestety, jest to, że Rozenek-Majdan... „zawsze chciała prowadzić COŚ w TV” (jak to wiele razy mówiła), więc nadal różne, świetnie płatne fuchy DOSTAJE. Inne wybory pani Lidii Kazen & Friends są równie „cudowne”, ale to zbyt długi temat do tego komentarza...
Najnowsze komentarze (63)
Miłka
10 miesięcy temu
Dobre sobie... Richardson sama łaziła koło niej i próbowała zdobyć angaż to tego programu z autystami, ta ją pogoniła, bo format nie jest o madkach autystów brandzlujących się problemami z dziećmi tylko o życiu autystów w "normalnym" świecie, ich potrzebach i możliwościach, relacjach, a nie specjalności, o którą często zabiegają i podkreślają matki, żeby je doceniono. Format przedstawia autystę jako człowieka, a nie jako osobę o specjalnych potrzebach czy mocach nadprzyrodzonych.
Lidka
10 miesięcy temu
Resortówka się burzy, że w okolicach 50 trzeba zacząć coś w życiu robić a nie tylko odcinać kupony od znajomości rodziców? Inne resortowe dzieci chociaż początki kariery miały na tacy to rozwijały się i budowały swoją markę, a ona osiadła na laurach... Teraz ból dipy. Pewnie sama się starała o prowadzenie tego programu " bo ma syna i jej się należy"... ale nie ma szacunku do ludzi i empatii
Aga
10 miesięcy temu
Akurat pani Monika była najmniej zajmującą postacią w tv...Europa da się lubić byłby genialnym programem bez niej. Każdy jej wtręt budził ciarki zażenowania. Program jak program, ale akurat nie mam wątpliwości, że pan Maciej ze swoją wielką empatią, wyczuciem i poczuciem humoru jest najlepszą osobą do poprowadzenia. Sama też swego czasu po załamaniu kariery próbowała coś ugrać na autyzmie syna...
marek
10 miesięcy temu
A kim ty jesteś, żeby oceniać innych?!
Ekla
10 miesięcy temu
Ostatni łabędzi śpiew
Lilka kossak
10 miesięcy temu
Ale ona sie ubiera 😳
Pola
10 miesięcy temu
Monika to już taka babciulka 60 +
Prawda
10 miesięcy temu
Miszczak zawsze był be i z wyglądu i z kreatywności. Popsuje wszystko. Czas na emeryturę
TAKA PRAWDA
10 miesięcy temu
Lidia Kazeń zatrudniła Majdanową i zaorała DDTVN.😏😏😏😏🙄
mep
10 miesięcy temu
ogladalam dzien dobry tvn, byl zywy,ciekawy, a teraz flaki z olejem i nawet Welman z Prokopem nie daja rady
aaaaa
10 miesięcy temu
Moniko krasnolud ciebie do polsatu i tak nie przyjmie, nie wysilaj się, prędzej twój kuzyn Kraśko załatwi ci coś w tvn bo ma plecy
hhhiii
10 miesięcy temu
liczy na pracę w Polsat, richardson, miszczak i nina mają te same korzenie PZPR
Woba
10 miesięcy temu
Lepiej jej w krótszych włosach tak zadziornie I młodziej ! I ma rację
mmv
10 miesięcy temu
lidia kazen zniszczyła tvn
...
Następna strona